testy alergiczne bezbolesne

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
ewelinaj103
Obyty
Obyty
Posty: 51
Rejestracja: 18 lutego 2013, 11:35

testy alergiczne bezbolesne

Post autor: ewelinaj103 »

Chciałam się zapytać czy ktoś robił testy alergiczne bezbolesne w jaśłe?Czy są skuteczne ?
magda17191
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 12 października 2011, 22:41

Re: testy alergiczne bezbolesne

Post autor: magda17191 »

Z tego co pamiętam to takie testy jesli chodzi o dzieci wykonuje dr Ł.Błażowski. Tylko nie wiem czy o dzieciece testy ci chodziło:) Pozdrawiam
ewelinaj103
Obyty
Obyty
Posty: 51
Rejestracja: 18 lutego 2013, 11:35

Re: testy alergiczne bezbolesne

Post autor: ewelinaj103 »

tak o dziecięce ,tylko ja się zapisałam w jaśle na ul.rynek i chce sie coś o nich dowiedzieć czy są dobre bo troche tam drogo
magda17191
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 12 października 2011, 22:41

Re: testy alergiczne bezbolesne

Post autor: magda17191 »

No na ul. Rynek nie wiem kto tam robi. Ale może spróbujesz skontaktować się z dr Błażowskim... jesli chcesz podam ci na priv tel.
ewelinaj103
Obyty
Obyty
Posty: 51
Rejestracja: 18 lutego 2013, 11:35

Re: testy alergiczne bezbolesne

Post autor: ewelinaj103 »

to podaj.A nie wiesz ile bierze za wizyte i ile trzeba czekac?
cup
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 24 września 2012, 11:39

Re: testy alergiczne bezbolesne

Post autor: cup »

halo,halo a ja mam pytanko odnośnie testów alergicznych. Orientuje się ktoś od jakiego wieku można dziecku zrobić testy na alergię??
ewelinaj103
Obyty
Obyty
Posty: 51
Rejestracja: 18 lutego 2013, 11:35

Re: testy alergiczne bezbolesne

Post autor: ewelinaj103 »

bezbolesne testy mozna robic zaraz po urodzenia ,tylko troszke drogie a zwykle testy nie wiem ale cos chyba okolo 4 lat
cup
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 24 września 2012, 11:39

Re: testy alergiczne bezbolesne

Post autor: cup »

Witam. Czy moglby mi ktoś polecic dobrą placówkę lub lekarza (nie musi byc Jasło), gdzie zrobię testy alergiczne synkowi? Dodam,że najlepiej z krwi zrobionych. Dr Błażowski odpada na pewno. Czy ktoś podzieli się doświadczeniem?
RIKOW
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 24 czerwca 2010, 21:21

Re: testy alergiczne bezbolesne

Post autor: RIKOW »

Wysłałem ci wiadomosć na priv.
cup
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 24 września 2012, 11:39

Re: testy alergiczne bezbolesne

Post autor: cup »

Dzięki.
zuzaa
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 14 lutego 2011, 12:34

Re: testy alergiczne bezbolesne

Post autor: zuzaa »

witam, czy w jaśle w szpitalu robią testy alergiczne? jeśli tak to ile mniej więcej się czeka? Ewentualnie u kogo można zrobić prywatnie? pozdrawiam
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: testy alergiczne bezbolesne

Post autor: beti »

Hej,testy faktycznie robi dr.blazowski ale czekanie dluzsze,w szpitalu nie robia od dawna,zostala tylko nazwa oddzialu hehe,osobiacie robilam u dr.chrzanowskiej i wlasnie sie wybieram,natomiast dziecku robilam z krwi gdy nie mial jeszcze roczku udr.teleszynskich na dole,potem wysylane sa do rzeszowa,ponoc z krwi lepsze,ale roznie mowia lekarze,moze od wieku dziecka zalezy,bo chrzanowska akurat mowila ze np.4 latlowi lepiej z krwi ale nie wiem jaka prawda,polchlopek tez ponoc robi i na sdzopena robia....tak wiec wybor jest,nawet biorezonans jest ale ponoc nie zachwalaja
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: testy alergiczne bezbolesne

Post autor: wiolka666 »

Mojemu dziecku robili w szpitalu zrobione miał wten sam dzień w ktory sie zgłosiłam z małym
amithia
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 26 lipca 2010, 16:43

Re: testy alergiczne bezbolesne

Post autor: amithia »

Witam,
Ja synowi robilam testy w Przychodni w Jedliczu gdzie przyjmuje dr Półchlopek. Testy na miejscu i od razu wypisane leki . Pierwsze mielismy robione wziewne potem pokarmowe (zaznacze ze nie miał 5 lat )
Na Szopena sa strasznie dluuuugie kolejki :/
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: testy alergiczne bezbolesne

Post autor: beti »

Wiolu,a kiedy to bylo,gdy robilas testy w szpitalu??? Czyzby wrocili do starych czasow,nic mi o tym nie wiadomo,w jedliczu te robia ale kawalek trzeba jechac,chyba ze nie spieazno i na skierpwanie,ze skornych to u kazdego lekarza wyniki odrazu,natomiast z krwi trzeba poczekac.....
ODPOWIEDZ