Zespół muzyczny 'Benett'

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
jaślanka85
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 29 sierpnia 2011, 23:00

Re: Zespół muzyczny 'Benett'

Post autor: jaślanka85 »

hej nigdzie na stronach nie znajdziesz ich nagrania bo jak twierdzą są profesjonalistami ( a tak jest) i śpiewanie cudzych kawałków chce w bez zgody autora jest nielegalne. W związku z czym jeśli ktoś chce posłuchać ich nagrań to piszesz do nich e-maila i oni dają ci stronę login i hasło. Logujesz się na podanej przez nich stronie i możesz wtedy posłuchać ich utworów i jak grają. Napisz do nich meila to strona http://www.benett.pl/
jaślanka85
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 29 sierpnia 2011, 23:00

Re: Zespół muzyczny 'Benett'

Post autor: jaślanka85 »

napisz do nich meila to dadzą ci login i hasło do strony na której znajdują się ich kawałki
. a to fragment z youtuba http://www.youtube.com/watch?v=R1VlsUIQzO8
Qui Pro Quo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 1 września 2013, 17:40

Re: Zespół muzyczny 'Benett'

Post autor: Qui Pro Quo »

jackobson pisze:Witam, czytam tu bardzo dobre opinie, ale czy ktoś dysponuje nagraniem z "próbką" w wykonaniu zespołu Benett?
Proszę o pomoc :)
skontaktuj się z nimi to ci udostępnią takie dema.
Qui Pro Quo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 1 września 2013, 17:40

Re: Zespół muzyczny 'Benett'

Post autor: Qui Pro Quo »

Jasio pisze:Jest wiele naprawdę dobrych zespołów disco polo i oni naprawdę odwalają kawał pracy żeby coś stworzyć, to nie jest takie proste. Obserwuje od jakiegoś rozwój zespołu Extravaganza i wygląda to dobrze, zwłaszcza, że główni liderzy zespołu (2) mają solidne wykształcenie muzyczne i bazę do tego żeby coś tworzyć.
Tutaj ich można obejrzeć:
http://www.youtube.com/watch?v=NmFbNNjrpiA Pink & Lila
utwory do legalnego ściągnięcia --> http://www1.plus.pl/muzodajnia/main/art ... travaganza
Pytanie było o konkretny zespół, więc nie pisz nie na temat!
monis2009
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 30 czerwca 2011, 09:44

Re: Zespół muzyczny 'Benett'

Post autor: monis2009 »

Owszem grają fajnie ale pod młodych ludzi, starsi i Ci w średnim wieku siedzą za stołami i nie mają się przy czym bawić.
Byłam w zeszłym roku i w tym na weselu na którym grali i historia się powtórzyła, na dodatek widzę że to nie tylko moje spostrzeżenie bo ktoś wyżej pisał o tym co ja:) Może wystarczyło by im przed weselem powiedzieć co maja grać albo dać listę utworów, w końcu są w pracy i mają za to płaconą grubą kasę(5500zł jeden dzień grana)
Jaślaneczka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 13 sierpnia 2010, 18:45

Re: Zespół muzyczny 'Benett'

Post autor: Jaślaneczka »

Zgadzam się z przedmówczynią. Byłam na weselu na którym grali i była to muzyka typowo pod młode osoby. Czułam się bardziej jak na dyskotece niż na weselu. Są zespoły weselne, które za mniejszą kasę bardziej rozruszają wszystkich gości weselnych i tych młodych i tych troszkę starszych.
Pan Woytek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 20 stycznia 2013, 18:26

Re: Zespół muzyczny 'Benett'

Post autor: Pan Woytek »

monis2009 pisze:Owszem grają fajnie ale pod młodych ludzi, starsi i Ci w średnim wieku siedzą za stołami i nie mają się przy czym bawić.
Byłam w zeszłym roku i w tym na weselu na którym grali i historia się powtórzyła, na dodatek widzę że to nie tylko moje spostrzeżenie bo ktoś wyżej pisał o tym co ja:) Może wystarczyło by im przed weselem powiedzieć co maja grać albo dać listę utworów, w końcu są w pracy i mają za to płaconą grubą kasę(5500zł jeden dzień grana)
Jaślaneczka pisze:Zgadzam się z przedmówczynią. Byłam na weselu na którym grali i była to muzyka typowo pod młode osoby. Czułam się bardziej jak na dyskotece niż na weselu. Są zespoły weselne, które za mniejszą kasę bardziej rozruszają wszystkich gości weselnych i tych młodych i tych troszkę starszych.
Jaślaneczka nie wiem na jakie dyskoteki chodzisz, skoro słyszysz na nich piosenki Eleni, Jantar, Krawczyka, Baciarów i inne walczyki, polki, Cyganeczki Zosie… :]
Piszecie, że są drodzy, a no są, skoro są ludzie którzy im płacą i mają full grania… Z drugiej strony porównaj sobie ile bierze dobry zespół dyskietkowy(typu 3 osoby), w tym zestawieniu nie jest to dużo.
Piszesz, że są w Jaśle zespoły, które za mniejszą kasę jak twierdzisz „rozruszają imprezę”, dla mnie różnica jest prosta. Jeśli mnie stać to kupuję sobie pasek Hugo Boss, jeśli nie to idę na rynek kupię pierwszy lepszy „po piniondzach” i też spodnie mi nie spada, ale jak będę wyglądał to już inna sprawa :] .
Ja wybrałem na moje wesele Benett ponieważ żaden inny lokalny zespół nie spełniał kryteriów jakie sobie z narzeczoną założyliśmy. Będziemy mieć trochę gości z zagranicy i nie chcieliśmy, żeby ktoś łamaną chińszczyzną śpiewał po angielsku. Nie będę się również wstydził przed gośćmi z większych miast, że zespół trąci naftaliną. Mam w rodzinie sporo straszych osób, dlatego u mnie będzie bardziej tradycyjnie, niż np. u mojego kuzyna(gdzie również grał Benett). Kuzyn prosił zespół, aby grali głownie pod młodych-było to jego życzenie. Po imprezie wszyscy wychodzący goście bardzo chwalili Benett.). U mojej siostry z kolei była bardziej „swojska” impreza i zgadnijcie kto grał? Cała rodzina była zachwycona, a przy stole siedział jedynie kolega, który złamał nogę i ciocia, bo ma problem z kolanami. Nie mogłem przemilczeć tematu, ponieważ nie lubię jak ktoś obraża naprawdę dobry zespół za to, że rzetelnie wykonuje swoją pracę(z tego co mówił mi Krzysiek, wiele par zaznacza w jakim stylu chce wesele). Moim zdaniem to, że zespół potrafi roztańczyć nie tylko straszych, ale również nawet najbardziej „zakotwiczoną” młodzież to tylko atut, a nie zarzut(w dzisiejszych czasach to nie lada wyczyn).
Pozdrawiam cały Benett i polecam gorąco.
Roel_1910
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 1 sierpnia 2007, 19:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Zespół muzyczny 'Benett'

Post autor: Roel_1910 »

Jak wyżej, również grał u mnie Benett, mimo, że było to 4 lata temu. Jeżeli mialbym raz jeszcze wybierać zespół, byłby to również Benett.
ważna
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 14:08

Re: Zespół muzyczny 'Benett'

Post autor: ważna »

Podpisuję się rękami i nogami pod plusami za zespołem Benett. Mieliśmy wesele we wrześniu tego roku, goście byli zachwyceni. Bawili się przednio, tańczyli do rana, śpiewali przy biesiadzie stolikowej. To zespół, który potrafi na wysokim poziomie poprowadzić wesele. Nie żałujemy ani złotówki zapłaconej zespołowi. Goście brali ich wizytówki i byli bardzo zadowoleni, a to przecież bardzo, bardzo ważne. Pozdrawiamy zespół Benett :) Ma... i R....
MartaMarija
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 25 kwietnia 2015, 21:33

Re: Zespół muzyczny 'Benett'

Post autor: MartaMarija »

czy ktos mi powie czy zespoł benett gra na weselach typowe piosenki biesiadne?góralskie?cygańskie? typu baciary, cyganeczka zosia, ore ore, nadzieja-skaner itd? prosze o opinie
Awatar użytkownika
BiBi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 5 stycznia 2009, 21:32
Lokalizacja: Jasło

Re: Zespół muzyczny 'Benett'

Post autor: BiBi »

MartaMarija pisze:czy ktos mi powie czy zespoł benett gra na weselach typowe piosenki biesiadne?góralskie?cygańskie? typu baciary, cyganeczka zosia, ore ore, nadzieja-skaner itd? prosze o opinie
Witam MartaMarija, Zespół Benett gra wyżej wymienione piosenki(to tzw. "weselne standardy" :) ) , z wyjątkiem Skanera ;) Jesteśmy wszechstronnym zespołem, w repertuarze mamy zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne utwory. Każde wesele jest inne , dlatego zawsze wcześniej omawiamy jego przebieg z Młodą Parą. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt- chętnie porozmawiamy ;)
Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do współpracy

Na naszym profilu na Facebooku znajdują się wszelkie aktualności, dotyczące zespołu Benett:
https://www.facebook.com/benettband?fref=ts
ODPOWIEDZ