zespół Camber - opinie, proszę

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
siula
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 12 grudnia 2012, 00:17

zespół Camber - opinie, proszę

Post autor: siula »

Dla niektórych forumowiczów wątek ten będzie zapewne nudny: prosiłabym o opinie osoby, które bawiły się przy muzyce zespołu "Camber". Znalezione przeze mnie informacje o zespole są szczątkowe, a do tego mało aktualne. Czy ich repertuar nie jest tandetny? Po obejrzeniu paru teledysków zamieszczonych w sieci trudno mieć własne zdanie. Jakie zabawy organizują i czy potrafią stworzyć luźną atmosferę? Przed czym ostrzegacie?
Pochlebcy i krytycy do klawiatur! (nie interesują mnie inni muzycy, dlatego proszę powstrzymać się od reklamowania konkurencyjnych zespołów)
Endriu997
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 5 lipca 2010, 07:19

Re: zespół Camber - opinie, proszę

Post autor: Endriu997 »

No i co? Naprawdę będziesz brać pod uwagę opinie z tego forum? :) Nie lepiej ruszyć d...., pójść gdzieś gdzie grają i samemu się przekonać? Jak ktoś napisze, że są beznadziejni to ich nie weźmiesz a jak napisze, że są SUPER to weźmiesz? Skąd będziesz wiedzieć, że opinia nie jest wystawiona przez ich znajomego albo wroga? Nie pojmuję ludzi, którzy szukają tego typu usług (innych też) na forum internetowym. Klawiatura i monitor przyjmie wszystko. :) Pozdrawiam!
siula
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 12 grudnia 2012, 00:17

Re: zespół Camber - opinie, proszę

Post autor: siula »

Niech Pan się tak nie troszczy o moją aktywność ruchową (zwłaszcza moich "czterech liter"). Tak, uwzględnię to co przeczytam, być może też wybiorę się do kardiologa, którego kiedyś Pan polecał na tym forum lub zadzwonię do zespołu "Rafa", którego to numer Podał Pan w innym swoim poście:> Taka jest idea forów by dzielić się swoimi doświadczeniami, opiniami i myślę, że nie ma co rozstrzygać, iż wypowiedzi odnoszące się do zespołów są nierzetelne, a te np. dotyczące dobrej pizzerii czy fachowego mechanika jak najbardziej prawdziwe. Na przyszłość dziękuję za kolejne tego typu, zbędne komentarze.
Pozdrawiam! :)
Patka_21
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 19 lutego 2011, 15:02

Re: zespół Camber - opinie, proszę

Post autor: Patka_21 »

Witam ja mialam na swoim weselu zespół Camber i szczerze polecam, jedyna wada ich jest taka ze musisz dokładnie omówić z nimi wszystkie szczegóły co byś chciała mieć, jakie zabawy bo sami od siebie nie robią bynajmniej u nas nie zrobili żadnej tylko te co myśmy chcieli i tyle a graja na prawdę fajnie kawałki przy których można się dobrze pobawić... tylko tak jak mówię omówić dokladnie wszystko i bedzie ok:)
Endriu997
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 5 lipca 2010, 07:19

Re: zespół Camber - opinie, proszę

Post autor: Endriu997 »

siula pisze:Niech Pan się tak nie troszczy o moją aktywność ruchową (zwłaszcza moich "czterech liter"). Tak, uwzględnię to co przeczytam, być może też wybiorę się do kardiologa, którego kiedyś Pan polecał na tym forum lub zadzwonię do zespołu "Rafa", którego to numer Podał Pan w innym swoim poście:> Taka jest idea forów by dzielić się swoimi doświadczeniami, opiniami i myślę, że nie ma co rozstrzygać, iż wypowiedzi odnoszące się do zespołów są nierzetelne, a te np. dotyczące dobrej pizzerii czy fachowego mechanika jak najbardziej prawdziwe. Na przyszłość dziękuję za kolejne tego typu, zbędne komentarze.
Pozdrawiam! :)
Kardiologa polecałem bo do niego chodziłem i mnie wyleczył a do zespołu Rafa tylko podałem numer :) Również pozdrawiam!
siula
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 12 grudnia 2012, 00:17

Re: zespół Camber - opinie, proszę

Post autor: siula »

Dziękuję za podpowiedź:) Grunt, że można się dogadać; słyszałam o zespołach, które raczej narzucają swój styl zabawy (stanowcze "nie" dla wulgarnych zabaw z balonami, jajkami itp. rekwizytami).
siula
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 12 grudnia 2012, 00:17

Re: zespół Camber - opinie, proszę

Post autor: siula »

Endriu: w taki sam sposób można polecić zespół weselny, na którego występy "się chodziło";) Ale nie w tym rzecz, żeby się spierać. Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
iwka126
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 27 stycznia 2009, 19:20

Re: zespół Camber - opinie, proszę

Post autor: iwka126 »

byłam na weselu gdzie grał zespół CAMBER i mówiąc od strony gościa weselnego - bawiłam się rewelacyjnie - dla mnie zespoł pierwsza klasa POLECAM
siula
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 12 grudnia 2012, 00:17

Re: zespół Camber - opinie, proszę

Post autor: siula »

Dziękuje Iwka! Każda opinia jest dla mnie cenna. Wodzirej ze mnie marny, a niechby mi przyszło sięgnąć po mikrofon...;)
tysiula91
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 13 grudnia 2012, 15:03

Re: zespół Camber - opinie, proszę

Post autor: tysiula91 »

Polecam zespół Camber. Grali u mnie na weselu w tym roku. Byliśmy bardzo zadowoleni, a przede wszystkim zachwyceni byli nasi goście, których zespół muzyką i konkursami bawił do białego rana:) bardzo konkretne i pomocne osoby, wszystko można z nimi ustalić, dogadać. Wszystko odbyło się tak jak ustaliliśmy. Polecam również wokalistkę zespołu która śpiewała u nas też na ślubie w kościele. Repertuar kościelny Pani również ustala indywidualnie. Szczerze polecam!
tachyon
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 13 października 2012, 13:31

Re: zespół Camber - opinie, proszę

Post autor: tachyon »

Polecam Zespół CAMBER !!!
Słyszałem utwory wykonywane przez ten zespół. Miałem też okazję być u nich na próbie. Nie ma "chały", a że znam się na muzyce od strony technicznej to z pewnością mogę potwierdzić, że poziom, jaki reprezentują jest naprawdę bardzo wysoki.. Moim zdaniem jest to jeden z bardziej konkretnych zespołów w okolicy... :ok:
Nagrania, jakie mają w internecie nie odzwierciedlają faktycznego brzmienia zespołu..
Warto z nimi współpracować !!!
POLECAM !!!

http://www.camber.pl

http://www.planujemywesele.pl/18742-camber
nikita530
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 22 lutego 2013, 22:48

Re: zespół Camber - opinie, proszę

Post autor: nikita530 »

Endriu997 pisze:No i co? Naprawdę będziesz brać pod uwagę opinie z tego forum? :) Nie lepiej ruszyć d...., pójść gdzieś gdzie grają i samemu się przekonać? Jak ktoś napisze, że są beznadziejni to ich nie weźmiesz a jak napisze, że są SUPER to weźmiesz? Skąd będziesz wiedzieć, że opinia nie jest wystawiona przez ich znajomego albo wroga? Nie pojmuję ludzi, którzy szukają tego typu usług (innych też) na forum internetowym. Klawiatura i monitor przyjmie wszystko. :) Pozdrawiam!
Wystarczy posłuchac jak grają na internecie i już trochę się człowiek może z oriętowac Z samych opiń to wiadomo, że nic!!! Najlepsi nie są na pewno ale jeśli się komuś podoba to po co jezdzic i szukac??? Dla mnie akurat Camber są tak po środku między najlepszymi a najgorszymi!!! Nie polecam,nie odradzam :spi:
SZCZERAprawda
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 29 października 2012, 22:03

Re: zespół Camber - opinie, proszę

Post autor: SZCZERAprawda »

ja nie polecam grali ma moim weselu i nie mialam zednej zabawy o jaka poprosilam.moi goscie weselni dali im cos kasy zeby zagrali cos dla dzieci to pieniadze wzieli a zabaw nie bylo.
nikita530
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 22 lutego 2013, 22:48

Re: zespół Camber - opinie, proszę

Post autor: nikita530 »

SZCZERAprawda pisze:ja nie polecam grali ma moim weselu i nie mialam zednej zabawy o jaka poprosilam.moi goscie weselni dali im cos kasy zeby zagrali cos dla dzieci to pieniadze wzieli a zabaw nie bylo.
Jak to zabaw nie było??? e.. to dziadostwo :dobani: a grali wogóle coś???
nikita530
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 22 lutego 2013, 22:48

Re: zespół Camber - opinie, proszę

Post autor: nikita530 »

Przecież mają wpisane w ogłoszeniu ,że nie spożywają napojów alkohowych :dobani:
ODPOWIEDZ