Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
piotrek2_s
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 2 listopada 2012, 21:34

Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: piotrek2_s »

Szukam jakiejs dobrej orkiestry na wesele. chcialbym osiagnac jakis kompromis miedzy cena a jakoscia dlatego prosze o pomoc.jaki zespol moglibyscie polecic????
Awatar użytkownika
martunialla
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 24 lipca 2011, 16:56

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: martunialla »

Hmm, wydaje mi sie ze jest juz wiele tematow odnosnie zespolu na wesele na tym forum... To zalezy ile jestes sklonny zaplacic za usluge... Jesli do 5000 tys to polecam The Flames.
sapka
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 24 października 2012, 20:02

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: sapka »

The Flames to chyba najlepszy wybór, jezeli ktos nie patrzy na cene, tylko na jakość. ale trzeba sie spieszyc z terminami. My 2 lata wczesniej pytalismy i nie mieli juz terminów( to o czymś świadczy) No i wybraliśmy Tequile.... super zabawa byla no i cenowo dużo mniej ;)
qwertytu
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 21 listopada 2012, 08:02

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: qwertytu »

Ja polecam zespół SILVER fajnie graja i super prowadza zabawy
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: jjaa18+ »

ja polecam SYMONIDES z dukli swietne chlopaki super graja u mojej znajomej za dwa dni wzieli 3,6 w tamtym roku
Maja321
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 22:16

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: Maja321 »

Jedyne co w Perle na floriańskiej mają dobre to zespół MILENIUM świetna ekipa. Byłam też na weselu jak oni grali i zabawy też spoko. POLECAM
mam nr jakby ktoś chciał :)
Łucja
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 23 listopada 2012, 23:16

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: Łucja »

Jak na wesele to tylko braci Figo-Fagot!
Gabusia
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 27 października 2008, 18:00

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: Gabusia »

polecam Tequile :ok:
Endriu997
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 5 lipca 2010, 07:19

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: Endriu997 »

martunialla pisze:Hmm, wydaje mi sie ze jest juz wiele tematow odnosnie zespolu na wesele na tym forum...
... i każdy poleca siebie albo swoich znajomych a po konkurencji jedzie równo :) także wiele się tu nie dowiesz.
Maxmaks
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 23 listopada 2009, 23:53

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: Maxmaks »

,,Taura" ,ładny wokal,, fajny repertuar, młodzi pełni energii-polecam
ŚmIaŁeK
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 20 lipca 2011, 20:06

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: ŚmIaŁeK »

:) Może Relax :) :rotfl:
KeyShia9288
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 19 września 2012, 15:59

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: KeyShia9288 »

Byłam na weselu gdzie grał zespół HIT z Sanoka nprawde świetnie grają możesz sobie zobaczyć ich stronke... www.hit.org.pl
Sama się zastanawiam czy ich nie wziąść na swoje wesele. Jak będzieswsz chciał więcej info to pisz napewno dam znac.
Równie dobry jest zespół SILVER, też bawiłam się na weselu gdzie grali, a to ich strona jednak nie jest ona tak świetna zrobiona jak zespołu który wyżej podałam, ale nie sugeruj się tym bo graja równie dobrze jak zespół HIT.
www.zespol-silver.pl
franusja
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 25 listopada 2012, 05:29

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: franusja »

polecam zespół Milenium grają w Perle są super :ok: z tego co wiem to wesela też prowadzą ekstra ( Ja ich nie słyszałem na weselu tylko na dancingu)
pack
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 11 września 2012, 18:46

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: pack »

POLECAM IMPERIAL Z SOWINY TO JEST SUPER EKIPA
Awatar użytkownika
Tulix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 295
Rejestracja: 15 lipca 2011, 23:07

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: Tulix »

Imperial - Grali u mnie i obydwu szwagierek. Zawsze kapitalnie, gitarzystę mają rewelacyjnego i są otwarci na pomysły. Chciałem na pierwszy taniec "Unchained Melody" - powiedzieli ze nie znają. Więc chciałem z zeby to poleciało z mp3, a oni w sobotę rano pojechali na salę coś tam ćwiczyć. I zrobili nam niespodziankę - pięknie to wykonali. Mój wodzirej okazał się przy nich zbędny.

Jest jeszcze SKAMANDER koło Boguchwały - też kolesie super, ale droźsi. Byłem na weselu, gdzie gitarzysta grał "Niech żyje wolność" rockowym schreddem; kapitalne!:) A wiara nie miała czasu na odpoczynek, takie weselicho zrobili:)
ODPOWIEDZ