Który optyk najtańszy?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
samaslodycz
Guru
Guru
Posty: 118
Rejestracja: 1 sierpnia 2011, 16:22

Który optyk najtańszy?

Post autor: samaslodycz »

Hej, do którego optyka najlepiej wybrać się po okulary tak żeby były dobrze zrobione i w miare nie drogie??
Awatar użytkownika
ser_dziurawiec
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 18:29

Re: Który optyk najtańszy?

Post autor: ser_dziurawiec »

Jeżeli nie nosisz jakiś niestandardowych to można całkiem ładne kupić na allegro za 1/4 ceny u optyka. Później tylko szkła.
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Który optyk najtańszy?

Post autor: julia1978 »

ser_dziurawiec pisze:Jeżeli nie nosisz jakiś niestandardowych to można całkiem ładne kupić na allegro za 1/4 ceny u optyka. Później tylko szkła.
Tyle że przez allegro ciężko będzie dobrać sobie odpowiednie oprawki. :) ja proponuję salon pana Lesniaka na kościuszki. Nie jest może najtaniej, ale na pewno profesjonalnie i solidnie.
Sabina88
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 13 kwietnia 2012, 13:36

Re: Który optyk najtańszy?

Post autor: Sabina88 »

Zgodzę się z julia1978. U pana Leśniaka jest profesjonalnie i solidnie. I miła obsługa, która naprawdę doradzi, a nie będzie Cię zbywać czy wciskać czegoś na siłę.
magusia
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 28 kwietnia 2012, 22:16

Re: Który optyk najtańszy?

Post autor: magusia »

Też polecam salon optyczny Pana Leśniaka na ul. Kościuszki. Już parę razy zmieniałam tam oprawki i zawsze jestem zadowolona.
rabiosa91
Guru
Guru
Posty: 167
Rejestracja: 30 lipca 2011, 12:33

Re: Który optyk najtańszy?

Post autor: rabiosa91 »

Mały przykład. U Pana Lesniaka oprawki które kosztują w salonie na Koralewskiego ok. 250zł kosztują ok. 400zł. Naprawa tychże okularów (wymiana noska) w saonie optycznym na Koralewskiego 10zł, u Pana Leśniaka 70zł ... Polecam salonik na Koralweskiego.
lola999
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 3 października 2012, 13:47

Re: Który optyk najtańszy?

Post autor: lola999 »

Ja robiłam okulary w salonie Vision Optyk i jestem zadowolona. Ceny oprawek nie przekraczają 200 zł, a jest w czym wybierać.
jartys

Re: Który optyk najtańszy?

Post autor: jartys »

rabiosa91 pisze:Mały przykład. U Pana Lesniaka oprawki które kosztują w salonie na Koralewskiego ok. 250zł kosztują ok. 400zł. Naprawa tychże okularów (wymiana noska) w saonie optycznym na Koralewskiego 10zł, u Pana Leśniaka 70zł ... Polecam salonik na Koralweskiego.
Jakieś kuriozalne przykłady... Ja zmieniałem noski (2 szt) u Leśniaka i zapłaciłem 15 zł, zmieniałem też obok Bispolu i zapłaciłem 5 zł... I też nie chce mi się wierzyć aby dokładnie te same oprawki (marka, model) mogły się tak różnić cenami..
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Który optyk najtańszy?

Post autor: julia1978 »

rabiosa91 pisze:Mały przykład. U Pana Lesniaka oprawki które kosztują w salonie na Koralewskiego ok. 250zł kosztują ok. 400zł. Naprawa tychże okularów (wymiana noska) w saonie optycznym na Koralewskiego 10zł, u Pana Leśniaka 70zł ... Polecam salonik na Koralweskiego.
Ja tez niejednokrotnie wymieniałam noski u Leśniaka i mogę wszystkich zapewnic, że tyle nie zapłaciłam. O ile dobrze pamietam, to 20zł. Dawniej też robiłam okulary u Pani na Koralewskiego, ale niestety zawiodłam się na tym salonie. Niestety taniość nie zawsze idzie w parze z profesjonalizmem. Teraz robię okulary tylko u Lesniaka.
Sabina88
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 13 kwietnia 2012, 13:36

Re: Który optyk najtańszy?

Post autor: Sabina88 »

70zł naprawa noska?! No bez przesady... góra to 15zł, ale nie 70! Od pięciu lat chodzę tylko do Leśniaka i nie narzekam. No, ale zależy co kto lubi.
anett83
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 26 lipca 2010, 11:22

Re: Który optyk najtańszy?

Post autor: anett83 »

jartys pisze:
rabiosa91 pisze:Mały przykład. U Pana Lesniaka oprawki które kosztują w salonie na Koralewskiego ok. 250zł kosztują ok. 400zł. Naprawa tychże okularów (wymiana noska) w saonie optycznym na Koralewskiego 10zł, u Pana Leśniaka 70zł ... Polecam salonik na Koralweskiego.
Jakieś kuriozalne przykłady... Ja zmieniałem noski (2 szt) u Leśniaka i zapłaciłem 15 zł, zmieniałem też obok Bispolu i zapłaciłem 5 zł... I też nie chce mi się wierzyć aby dokładnie te same oprawki (marka, model) mogły się tak różnić cenami..
15 zł to dużo zapłaciłeś . Ja wymieniałam dziś na kolarewskiego i zapłaciłam 8 zł.
jartys

Re: Który optyk najtańszy?

Post autor: jartys »

NIe doczytałaś;p drugi raz byłem mądrzejszy i obok bispolu zapłaciłem 5 zł, więc wychodzi na to ,że to Ty dużo zapłaciłaś ;)
cekinek
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 21 lutego 2012, 21:14

Re: Który optyk najtańszy?

Post autor: cekinek »

również polecam Panią na Koralewskiego :)
czarna1966
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 17 października 2012, 20:33

Re: Który optyk najtańszy?

Post autor: czarna1966 »

Do jartys za dwa noski 5 zl,czy za jeden?a propo czy nz koralewskiego moge miec swoja oprawke ?czy robia tylko do wlasnych?czy ktos sie orientuje co warte sa szkla progresy?i ile kosztuja?jezeli ktos je nosi prosze o opinie,bo w kazdym optyku mowia co innego.Pozdrawiam
lenkamii
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 21:14

Re: Który optyk najtańszy?

Post autor: lenkamii »

A co mówią @czarna na temat progresów?
ODPOWIEDZ