Skup grzybów?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Skup grzybów?

Post autor: obiektywnyObserwator »

Ja bym też jakieś grzyby kupił, które można ususzyć na zimę.
Odezwijcie się na PRV to od Was wezmę.
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Skup grzybów?

Post autor: julia1978 »

warez pisze:Podpinki to są w kurtkach i płaszczach!!! - lamerze!
Inne nazwy zwyczajowe opieńki - bedłka, opieńka, łopienka, podpieniek, podpieńka, opieniek, pniokowka, pierścianka. :dobani:
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Re: Skup grzybów?

Post autor: warez »

julia1978 pisze:
warez pisze:Podpinki to są w kurtkach i płaszczach!!! - lamerze!
Inne nazwy zwyczajowe opieńki - bedłka, opieńka, łopienka, podpieniek, podpieńka, opieniek, pniokowka, pierścianka. :dobani:
Inne to: zapinka, obrzygałka, glutawka, łajno pniowe - a właściwa jest OPIEŃKA i de cyt!
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Skup grzybów?

Post autor: wieśniak »

warez pisze:
julia1978 pisze:
warez pisze:Podpinki to są w kurtkach i płaszczach!!! - lamerze!
Inne nazwy zwyczajowe opieńki - bedłka, opieńka, łopienka, podpieniek, podpieńka, opieniek, pniokowka, pierścianka. :dobani:
Inne to: zapinka, obrzygałka, glutawka, łajno pniowe - a właściwa jest OPIEŃKA i de cyt!
I co z tego? Skoro każdy wie o co chodzi ? Czyżby jakiejś zakompleksionej istocie biznes pękł ? :P A tak poza tematem , masz coś do mnie- napisz na priv chętnie odpiszę a nawet mogę się spotkać :hyhy:
Awatar użytkownika
Dziadek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 209
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 12:47

Re: Skup grzybów?

Post autor: Dziadek »

warez pisze:
wieśniak pisze:
rabiosa91 pisze:Jkc zza wiadro prawdziwków 20-25zł moge dać, prv.
Jest moc :padam: chyba za 1 kg !
wieśniak - Adekwatny Nick do osoby Podpinek. ;)
Człowieku Ty się dobrze czujesz ? Coś z tobą nie tak chyba.... szukasz dziury w całym, każdy orze jak może a Ty z takimi idiotycznymi tekstami :/ Żal - idź nazbieraj i sprzedaj za piątkę skoro Ci się widzi drogo 25 za wiaderko :P
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Re: Skup grzybów?

Post autor: warez »

Człowieku Ty się dobrze czujesz ? Coś z tobą nie tak chyba.... szukasz dziury w całym, każdy orze jak może a Ty z takimi idiotycznymi tekstami :/ Żal - idź nazbieraj i sprzedaj za piątkę skoro Ci się widzi drogo 25 za wiaderko :P
Czytaj ze zrozumieniem moje teksty.
Denerwują mnie jakieś wieśniackie nazwy typu podpinka itp...
Co ty mi tu Dziadek wyjeżdżasz z cenami. Co dla mnie to może kosztować i 5 stówek...
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Skup grzybów?

Post autor: wieśniak »

warez - wsiurska ksywa pochodzenia od ? i myślał by kto że nic co wiejskie jest ci "łobce" bu ha ha ha
po przeczytaniu tego nie "napinaj" się bo cienko w uszach stoisz :rotfl: :rotfl:
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Re: Skup grzybów?

Post autor: warez »

wieśniak pisze:warez - wsiurska ksywa pochodzenia od ? i myślał by kto że nic co wiejskie jest ci "łobce" bu ha ha ha
po przeczytaniu tego nie "napinaj" się bo cienko w uszach stoisz :rotfl: :rotfl:
Ty się już napiąłeś tak, że ci żyłka w uchu pękła i z :niepewny: całym impetem twych kompleksów gnojówą chlasnęło.
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Skup grzybów?

Post autor: julia1978 »

warez pisze: Denerwują mnie jakieś wieśniackie nazwy typu podpinka itp...
To, że Cie to denerwuje, nie znaczy jeszcze,że tych nazw nie wolno używać i na szczęście nie ty o tym decydujesz.. :D Dla mnie opieńki zawsze były podpinkami i nimi zostaną, czy ci sie to podoba czy nie. A jeżeli ci się nie podoba to naprawdę mało mnie to obchodzi... :D
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Skóp grzybów?

Post autor: warez »

julia1978 pisze:
To, że Cie to denerwuje, nie znaczy jeszcze,że tych nazw nie wolno używać i na szczęście nie ty o tym decydujesz.. :D Dla mnie opieńki zawsze były podpinkami i nimi zostaną, czy ci sie to podoba czy nie. A jeżeli ci się nie podoba to naprawdę mało mnie to obchodzi... :D
Co dla mnie to możesz je nazywać "pniokowe łajno" czy "zachlastana fifulka". Ja trzymam się nazw mieszczących się w atlasie grzybów - i czy ci się to podoba czy nie to trudno. Wszelkie nawieśniaczenia niestety piętnuję.
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Skóp grzybów?

Post autor: julia1978 »

warez pisze:
julia1978 pisze:
To, że Cie to denerwuje, nie znaczy jeszcze,że tych nazw nie wolno używać i na szczęście nie ty o tym decydujesz.. :D Dla mnie opieńki zawsze były podpinkami i nimi zostaną, czy ci sie to podoba czy nie. A jeżeli ci się nie podoba to naprawdę mało mnie to obchodzi... :D
Co dla mnie to możesz je nazywać "pniokowe łajno" czy "zachlastana fifulka". Ja trzymam się nazw mieszczących się w atlasie grzybów - i czy ci się to podoba czy nie to trudno. Wszelkie nawieśniaczenia niestety piętnuję.
Jak jesteś taki poprawny, to jeszcze proponuję zacząć stosować zasady interpunkcji :P
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Skup grzybów?

Post autor: wieśniak »

PODPINKI 15 zł za wiaderko :)
dragon2822
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 12 listopada 2008, 15:20

Re: Skup grzybów?

Post autor: dragon2822 »

wieśniak pisze:PODPINKI 15 zł za wiaderko :)
A PODPINKI razem z płaszczami po ile?
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Skup grzybów?

Post autor: wieśniak »

dragon2822 pisze:
wieśniak pisze:PODPINKI 15 zł za wiaderko :)
A PODPINKI razem z płaszczami po ile?
Płaszcz za free jeśli zamówisz 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 wiader PODPINEK :P
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Skup grzybów?

Post autor: wieśniak »

dragon2822 pisze:
wieśniak pisze:PODPINKI 15 zł za wiaderko :)
A PODPINKI razem z płaszczami po ile?
A za dwa golfy II sprzedam Ci trzy kosze ,jak się od"wieśniaczysz" :P
ODPOWIEDZ