ile zarabia niania??

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

ile zarabia niania??

Post autor: onomatopeja »

Mam pytanie ile zarabia niania, opiekunka do dziecka w naszych okolicach?? Chodzi mi o maleńkie dziecko(3mce)
Awatar użytkownika
COCONUT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 246
Rejestracja: 20 kwietnia 2010, 09:10

Re: ile zarabia niania??

Post autor: COCONUT »

roznie raczej placi sie za godzine 4-5zł? najlepiej poszukaj jakas babcie ktora chce dorobic;) sama chcialam pojsc do pracy ale jesli ja mam zarobic 800zł to opiekunka pewnie wiecej na mieiac by wzięłą;( a jesli nawet bym komus zaproponowala 400zł to za mało kazdy powie;/
Awatar użytkownika
Motór
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 15 września 2012, 13:05

Re: ile zarabia niania??

Post autor: Motór »

COCONUT pisze:roznie raczej placi sie za godzine 4-5zł? najlepiej poszukaj jakas babcie ktora chce dorobic;) sama chcialam pojsc do pracy ale jesli ja mam zarobic 800zł to opiekunka pewnie wiecej na mieiac by wzięłą;( a jesli nawet bym komus zaproponowala 400zł to za mało kazdy powie;/
Jak w Polsce ma być dobrze skoro każdy by chciał mieć super nianie za 4 zł/h ? stawka jak w Chińskiej Republice Ludowej :rozpacz: i tak ,że nie miska ryżu :mur:
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: ile zarabia niania??

Post autor: wilhelm »

coconut a gdzie ty zarobisz 800 zl??? chyba najnizsza teraz to 1100 albo 1200 no chyba ze nie wszedzie ale mniej ci nikt nie moze dac no nie???
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: ile zarabia niania??

Post autor: wilhelm »

No i powiem ze niańka to chyba robota taka jak kazda i dzis 400 zl komus rzucic za caly dzien siedzienia z dzieckiem to nie wiem ale na zachodzie sie to w glowie nie miesci.
kazdy by chcal samemu wyciagnac jak najwiecej ale samemu zaplacic to juz bol :D
Awatar użytkownika
COCONUT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 246
Rejestracja: 20 kwietnia 2010, 09:10

Re: ile zarabia niania??

Post autor: COCONUT »

wiesz ja to napisalam i talk w dobrej perspektywie bo chodziło mi o staz na inna prace to nie ma co liczyc na tym zadupiu;/
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: ile zarabia niania??

Post autor: Mała_Miczitanka »

wilhelm pisze:coconut a gdzie ty zarobisz 800 zl??? chyba najnizsza teraz to 1100 albo 1200 no chyba ze nie wszedzie ale mniej ci nikt nie moze dac no nie???
Jak się dostaje umowę zlecenie, to wychodzi nawet 800zł za normalny czas pracy..
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: ile zarabia niania??

Post autor: wilhelm »

Nie wiem ile daja za staz ale 800 zl dla rodziny dzis to smieszne i pieniadze i jesli za to ma matka oplacic nianke to sie faktycznie nie oplaca bo trzeba by bylo tylko na nianke robic a w tym sensu nie widze.
na zachodzie to sie placi opiekunkom po 800 ale euro :D
nisenira
Mistrz
Mistrz
Posty: 98
Rejestracja: 25 czerwca 2012, 00:19

Re: ile zarabia niania??

Post autor: nisenira »

od pazdziernika najnizsza krajowa ma wtnosic 1600 zl xd
malinova
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 18 września 2012, 15:12

Re: ile zarabia niania??

Post autor: malinova »

podejrzewam, ze jak sie uprzesz to bez znajdziesz nianie do dziecka za 5-6 zl na godzine.
tylko musisz sie liczyc z tym, ze bedzie to czesto starsza osoba, ktora chce sobie dorobic do emerytury.
w zaleznosci od tego w jakim wieku jest dziecko, takie rozwiazanie moze czesto nie byc optymalne
dzielnik
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 28 kwietnia 2012, 18:06

Re: ile zarabia niania??

Post autor: dzielnik »

wilhelm pisze:No i powiem ze niańka to chyba robota taka jak kazda i dzis 400 zl komus rzucic za caly dzien siedzienia z dzieckiem to nie wiem ale na zachodzie sie to w glowie nie miesci.
kazdy by chcal samemu wyciagnac jak najwiecej ale samemu zaplacic to juz bol :D
jak cały dzień??? przeciez takie małe spi po kazdym posiłku ok 1,5-2h czyli czas 8h kurczy sie min do 4h pracy... wiadomo ze im starsze tym krócej spi i ten czas pracy sie wydluza...placimy 1200 ale juz nigdy wiecej max to 800 jest warte
Limona
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 10 maja 2006, 20:49
Lokalizacja: Jasło

Re: ile zarabia niania??

Post autor: Limona »

dzielnik pisze:
wilhelm pisze:No i powiem ze niańka to chyba robota taka jak kazda i dzis 400 zl komus rzucic za caly dzien siedzienia z dzieckiem to nie wiem ale na zachodzie sie to w glowie nie miesci.
kazdy by chcal samemu wyciagnac jak najwiecej ale samemu zaplacic to juz bol :D
jak cały dzień??? przeciez takie małe spi po kazdym posiłku ok 1,5-2h czyli czas 8h kurczy sie min do 4h pracy... wiadomo ze im starsze tym krócej spi i ten czas pracy sie wydluza...placimy 1200 ale juz nigdy wiecej max to 800 jest warte
Czyli idąc Twoim tokiem rozumowania to taka niańka jak dziecko śpi ma prawo wyjść i robić w tym czasie co chce, bo w końcu wtedy nie jest w pracy? Czyli w razie np. pożaru gdy dziecko śpi ona nie ma obowiązku go ratować, bo to nie jej godziny pracy? Może to taki abstrakcyjny przykład ale z tego tak by wynikało :P
Więc tak pracuje cały dzień czyli siedzi z dzieckiem tyle ile potrzebują rodzice czyli jest w pracy, bo jak dziecko śpi to też nim się zajmuje. :>
dzielnik
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 28 kwietnia 2012, 18:06

Re: ile zarabia niania??

Post autor: dzielnik »

oczywiście jest ciałem....ale w tym czasie siedzi pustosząc lodówkę i pijąc napoje przed TV z nogami na stole...tez chciałbym mieć placone za darmowa 4h konsumpcje. normalnemu pracownikowi przysługuje ok 15 min na sniadanie i przynosi je sobie SAM.
Limona
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 10 maja 2006, 20:49
Lokalizacja: Jasło

Re: ile zarabia niania??

Post autor: Limona »

dzielnik pisze:oczywiście jest ciałem....ale w tym czasie siedzi pustosząc lodówkę i pijąc napoje przed TV z nogami na stole...tez chciałbym mieć placone za darmowa 4h konsumpcje. normalnemu pracownikowi przysługuje ok 15 min na sniadanie i przynosi je sobie SAM.
Heh to już zależy od pracodawcy na co jej pozwoli :-) Wszystko można zawrzeć w umowie i problemu nie będzie. Można dorzucić jej też inne obowiązki typu coś posprzątać.
Jednakże taki jest charakter tej pracy i nic z tym nie zrobisz. :P
Happy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 11 kwietnia 2013, 12:53

Re: ile zarabia niania??

Post autor: Happy »

ja mieszkam pod Jasłem na wsi, zatrudniam nianię do dziecka (2,5roku) na 8h dziennie. Niania mieszka obok mnie. W domu oprócz opieki nad dzieckiem ma jeszcze trochę obowiązków domowych typu zamieść podłogę, czasem powiesić pranie, wyciągnąć naczynia ze zmywarki albo włożyć brudne, ugotować zupę raz na trzy dni... Płacę 1000zł na miesiąc. Wydaje mi się to trochę mało, biorąc pod uwagę, że najniższa krajowa wynosi 1450zl netto, ale na więcej mnie nie stać.
ODPOWIEDZ