Basen Frysztak....kilka pytań :)

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
kofston
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 27 grudnia 2011, 09:12

Basen Frysztak....kilka pytań :)

Post autor: kofston »

Witam !

Mam kilka pytań w sprawie niekrytego basenu we Frysztaku....... ( do tych co byli :) )

Ogólnie polecacie ? Czy czysto tam jest ? Bo u nas w Jaśle to taki nie za czysty ten basen......

Pytam też bo obecnie basen kryty/odkryty w Jaśle jest zamknięty ( 10-dniowa przerwa ),a bym sobie popływał :)

Aktualnie cały czas korzystam z krytego w Jaśle,ale chciałem poznać opinie na temat niekrytego.....

PS : Jakie baseny niedaleko Polecacie ? KRYTE/NIEKRYTE

Z góry dzięki za odp :)
Pozdrawiam !
Daria2
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 9 lipca 2010, 13:43

Re: Basen Frysztak....kilka pytań :)

Post autor: Daria2 »

We Frysztaku na basenie było czysto. Czyste były toalety i przebieralnie. Woda tez była ok. Bywałam w lipcu. Wtedy nie była czynna zjeżdżalnia.Fajny brodzik dla dzieci. Polecam
dziewczynazjasla
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 12 maja 2009, 20:15

Re: Basen Frysztak....kilka pytań :)

Post autor: dziewczynazjasla »

we Frysztaku fajnie, byłam w ubiegłą niedziele. Dużo osób korzysta jeśli jest pogoda, ale można wcześniej sobie zobaczyć na stronę gosir frysztak i tam jest kamerka on line i można zobaczyć jakie warunki panują na basenie, ile ludzi i wg. wg mnie jest czysto, a zjeżdzalnia nadal nie czynna. Pozdrawiam
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Basen Frysztak....kilka pytań :)

Post autor: julia1978 »

Byłam tam kilkakrotnie i jak najbardziej polecam. Przede wszystkim jest tam czysto, zarówno na basenie, wokół niego jak iw ubikacjach. Trochę mało miejsca, ale na pewno przyjemniej niż w jaśle.
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Basen Frysztak....kilka pytań :)

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Zjeżdżalnia czynna cały czas. Otwierają ją jednak tylko na 15 minut o każdej pełnej godzinie. Przez te 15 minut ludzie zjeżdżają , a pilnuje ich ratownik.
ODPOWIEDZ