Krem do stóp

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

Krem do stóp

Post autor: onomatopeja »

Witam mam pytanie czy znacie jakis dobry krem do stóp?? Może być robiony w aptece.. Na popękane piety najlepiej..
niebieski listek
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 30 marca 2012, 14:31

Re: Krem do stóp

Post autor: niebieski listek »

AVON Lawendowy, super nawilżający. Ale nie wiem czy jeszcze go robią, bo ostatnio chciałam kupić i nie znalazłam w katalogu. Typowo do popękanych pięt jest krem firmy Charmine rose "Sos dla popękanych pięt".
czekoczekolada
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 9 maja 2012, 22:04

Re: Krem do stóp

Post autor: czekoczekolada »

Krem jakikolwiek - nawilżający najlepiej, ale kupiłabym sobie skarpetki takie specjalne, albo nawet nałożyć bardzo grubą warstwę kremu na stopy i założyć "normalne" skarpety na noc i rano nóżki w dużo lepszym stanie ;)) miód też jest dobry na popękane stopy ;)
jaslanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 231
Rejestracja: 17 czerwca 2009, 14:25

Re: Krem do stóp

Post autor: jaslanka »

A ja polecam krem Neutrogena na popękane pięty-dostaniesz w Rossmanie
Ayranna
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 27 czerwca 2012, 15:00

Re: Krem do stóp

Post autor: Ayranna »

Polecę pani sposób,który u mnie dobrze nawilża stopy i poprawia ich stan ;) Najpierw moczę je 15 min. w cieplej wodzie z dodatkiem soli do kąpieli,a potem smaruję je maścią z witaminą A,którą można dostać niedrogo w aptece.Polecam,skóra stopniowo regeneruje się i wygląda ładniej.Ale oprócz tego,trzeba mocno je nawilżać.Dobry krem nawilżający jaki znam i mogę polecić to Eucerin z mocznikiem itp,też do dostania w aptece .
joska
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 23 maja 2012, 13:39

Re: Krem do stóp

Post autor: joska »

mnie znajoma kosmetyczka polecila: posmarowac piety wazelina na noc, okrecic filmem plastikowym ( takim sporzywczym) zalozyc bawelniane skarpetki i dobranoc. Pozatym istnieje specjalny krem firmy " hansaplast " do popekanych- wysuszonych piet, pomaga, sprawdzalam ;), tylko nie wiem czy w Jasle go mozna kupic
Awatar użytkownika
xyz123
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 224
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:56

Re: Krem do stóp

Post autor: xyz123 »

jaslanka pisze:A ja polecam krem Neutrogena na popękane pięty-dostaniesz w Rossmanie
dokładnie ja również polecam Neutrogenę :)
oraz dodatkowo Scholl Cracked Heel Repair Cream - POLECAM (pomimo małej tubki jest bardzo wydajny)
ja stosuje je przemiennie ;)
hao
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 17 maja 2006, 15:57
Lokalizacja: Jasło

Re: Krem do stóp

Post autor: hao »

masło shea, a nie jakieś sztucznozy :) Moja mama wyleczyła tym niezbyt ładne pęknięcie na pięcie.
chaberek
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 1 czerwca 2011, 12:35

Re: Krem do stóp

Post autor: chaberek »

Witamina A- maść w aptece za 3,5zł. Smarujesz na noc kremem stopy, zakładasz skarpety (bo dość tłusty), wstajesz rano i jesteś zdziwiona efektem już po pierwszym razie. Są różne te maści tzn. różnych producentów. Ja używam producenta HASKO-LEK S.A.
Awatar użytkownika
lolorobert
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 30 lipca 2012, 13:09
Lokalizacja: Jasło

Re: Krem do stóp

Post autor: lolorobert »

onomatopeja pisze:Witam mam pytanie czy znacie jakis dobry krem do stóp?? Może być robiony w aptece.. Na popękane piety najlepiej..
Garra Rufa
poczytaj o tym, to są rybki zjadające naskórek. Każdy kto był w Bułgarii czy Turcji na wakacjach na pewno wie o co chodzi. Można po 7 zł na Allegro kupić.
Niektórzy mają je w domu w akwariach ale ze względu na brak wiedzy o rozmnażaniu naturalnym są mało atrakcyjne dla hodowców (tarło hormonami sztucznie się stymuluje).

A jak chcesz używać rzeczy z reklam to może w stronę oleju arganowego uderz. Jest drogi ale działanie ma o niebo lepsze niż inne "smarowidła".
Anna Wal
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 09:15

Re: Krem do stóp

Post autor: Anna Wal »

Ja kupowałam w Oriflame. Maję fenomenalne środki do pielęgnacji stóp. Polecam.
ewelinam116
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 6 maja 2015, 19:58

Re: Krem do stóp

Post autor: ewelinam116 »

Osobiście polecam krem odżywczo nawilząjący do stóp i paznokci SHOLL jest najlepszy.
Miałam problem z suchymi i popękanymi piętami a pilnik elektryczny wraz z tym kremem mi bardzo pomógł, mam gładziuitkie stopy:)
Wspaniała inwestycja:)
ODPOWIEDZ