Rolety, karnisze u kogo ?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
amma5
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 5 listopada 2010, 18:32

Re: Rolety, karnisze u kogo ?

Post autor: amma5 »

Anna Wal pisze:Pan Marek Kwiatkowski firma ALMET 606 959 615 może nie powinnam dawać numeru ale gość robi solidnie i niedrogo.
Faktycznie ten pan robi niedrogo, jest też miły , ale niestety nie zgodzę się że solidny. Robiłam rolety u niego i od początku się zacinały. Miały się niby ,,rozruszać", ale do dziś za każdym razem mam problem z ich rozwinięciem, a minęło już sporo czasu. Nie wiem czy tylko w moim przypadku tak się zdarzyło, czy więcej osób które robiły u tego pana tak ma , ale ja mam takie doświadczenia z tą firmą . Nie polecam też pana Sondeja - firma na ul. 3-go Maja - tu sytuacja jest odwrotna, robi solidnie, ale jest baaaardzo niesłownym fachowcem. Można się umawiać i wydzwaniać do niego kilka, a nawet kilkanaście miesięcy i nie zawsze udaje się zakończyć pozytywnie sprawę. Umawia się na konkretny dzień i godzinę i nie przyjeżdża. Potem się coś tam tłumaczy i znowu umawia na jakiś termin i nie przyjeżdża. A potem długo nie odbiera telefonu. I tak w kółko. Tak było w moim przypadku, jak i znajomych. Ale jak w końcu udało się, to owszem zrobił wszystko porządnie. Za kolejnym razem, gdy chciałam rolety na inne okna, już po kilku tygodniach telefonowania poddałam się i zrezygnowałam z czekania na tego pana. :zalamany:
karol83
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 11 stycznia 2014, 21:27

Re: Rolety, karnisze u kogo ?

Post autor: karol83 »

To dlaczego nie złożyłaś reklamacji? Warto korzystać ze swoich praw, aby albo poprawić jakość oferowanych towarów, albo wyeliminować partaczy z rynku. Zapłaciłaś więc żądaj odpowiedniej jakości.
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Rolety, karnisze u kogo ?

Post autor: Charlie_P »

ja zamawiałem okna i rolety w firmie oknower w Krośnie. Mam je już ok 5 lat i jestem w 100% zadowolony, bardzo wporządku właściciel, można z nim negocjować ceny, na wszystko jest gwarancja itd. nie wciska kitu byleby coś sprzedać, tylko potrafi naprawdę dobrze doradzić, powiedzieć za i przeciw danych produktów.
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: Rolety, karnisze u kogo ?

Post autor: czeszka »

w..........sklepie....... :piwo:
adi1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 25 czerwca 2009, 19:17

Re: Rolety, karnisze u kogo ?

Post autor: adi1 »

Charlie_P pisze:ja zamawiałem okna i rolety w firmie oknower w Krośnie. Mam je już ok 5 lat i jestem w 100% zadowolony, bardzo wporządku właściciel, można z nim negocjować ceny, na wszystko jest gwarancja itd. nie wciska kitu byleby coś sprzedać, tylko potrafi naprawdę dobrze doradzić, powiedzieć za i przeciw danych produktów.
Firma Oknower pięć lat temu nie istniała :)
Awatar użytkownika
alibabka23
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 6 listopada 2014, 21:42

Re: Rolety, karnisze u kogo ?

Post autor: alibabka23 »

miał ktoś te tanie rolety z Biedronki w domu? :P Dobre są?
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Rolety, karnisze u kogo ?

Post autor: beti »

polecam firme rollex na wprost malopolski jadac do zolkowa,krotki czas oczekiwania,cena najlepsza w tym co mi pasowalo i godny polecenia...
ODPOWIEDZ