Foteliki samochodowe w Jaśle ?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
skyneo
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 19 lipca 2012, 13:10

Foteliki samochodowe w Jaśle ?

Post autor: skyneo »

Witam ,

możecie polecić dobry sklep z fotelikami samochodowymi w Jaśle??
jaślanka85
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 29 sierpnia 2011, 23:00

Re: Foteliki samochodowe w Jaśle ?

Post autor: jaślanka85 »

poczytaj o fotelikach na necie który ma najwięcej punktów bezpieczeństwa. Znajdź model, wejdź na allegro i kup :) Najtaniej, najszybciej..i masz pewność że dobry wybrałaś a nie że ktoś ci wmówił że coś jest dobre a w rzeczywistości może być tylko ładne :) ja osobiście polecam foteliki maxi cosi:)pozdr.
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: Foteliki samochodowe w Jaśle ?

Post autor: Wojtq »

To po krótce napiszę jak to jest z fotelikami w mieście pokroju Jasła bo ostatnio przechodziłem ścieżkę zdrowia szukając odpowiedniego. (nawiasem mówiąc nie znalazłem ;p )

Miasto małe, ludzie niezbyt zamożni więc szukają tanich towarów. I takie też foteliki w Jaśle się spotyka. TANIE! Nie znaczy to że bezpieczne.
Ale niestety dla niektórych ludzi 300zł za fotelik to dużo bo mamy takie zarobki a nie inne. A takie foteliki w testach bezpieczeństwa z reguły nie dostają ANI JEDNEGO PUNKTU!!! Fotelik który wygrał ubiegłoroczne testy kosztuje - bagatela 2300zł :) zdobył 4/5 gwiazdek :) wyższej noty nie było :)

Nie chcę przesądzać ale podejrzewam że w Jaśle nie znajdziesz fotelika który otrzymał przynajmniej 1 gwiazdkę w testach NCAP. Pozostaje zatem pójść na kompromis i:

1. Kupić fotelik w Jaśle tani = po to by pan milicjant się nie przyczepił w razie kontroli.
2. Zamówić fotelik w Jaśle drogi = by dziecko było bezpieczne.
3. Przewalić google i znaleźć taki który spełnia nasze oczekiwania odnośnie współczynnika cena/jakość a następnie kupić na Allegro o ile taki znajdziemy bo nie ukrywam że na Allegro też jakiegoś kosmicznego wyboru markowych fotelików nie ma. Ogólnie jest tego cała masa ale jak sprecyzujemy kryteria to markowego fotelika to zostaje garstka.

Tak więc powodzenia życzę i wytrwałości bo nie jest w cale łatwą sprawą wybór właściwego fotelika. W końcu ma on służyć ochronie naszych pociech a nie by się pan milicjant odpierpapier na kontroli.
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Foteliki samochodowe w Jaśle ?

Post autor: Laura Diaz »

Oj, chyba z tym cięzko w naszym mieście :zalamany: Ja przyznam się, że nawet nie szukałam, chciałam kupić coś dobrego, więc wybór padł na allegro i fotelik Recaro. Nie należy do najtańszych, ale jesteśmy bardzo zadowoleni :) W Jaśle to nie wiem czy są w ogóle jakieś profesjonalne sklepy z fotelikami.... i czy sprzedawcy się na tym znają :zdegustowany:
ODPOWIEDZ