Szukam organisty na slub :)

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Goga124
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 13 maja 2009, 10:45

Szukam organisty na slub :)

Post autor: Goga124 »

Hej. Szukam organisty na 25 sierpnia 2012 roku, czyli calkiem nie dlugo juz. Niestety organista ktorego mialam ugadanego nie moze w tym dniu zagrac i dlatego szukam kogos na zastepstwo. Od razu mowie, ze szukam kogos kto naprawde potrafi spiewac ( znam takich ktorzy naprawde mysla ze potrafia, ajednak prawda jest inna). Tak wiec jakies propozycje? Wiecej inf co do miejsca i godziny slubu na priv :D pozdrawiam
Sabina88
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 13 kwietnia 2012, 13:36

Re: Szukam organisty na slub :)

Post autor: Sabina88 »

Organista z Małego Kościółka bardzo ładnie gra i śpiewa
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Szukam organisty na slub :)

Post autor: Pemek94 »

Też polecam Pana Janusza ze Stanisława :)
adu28
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 17 stycznia 2011, 11:50

Re: Szukam organisty na slub :)

Post autor: adu28 »

:ok: :ok: ja tez bym polecila tego organiste ,naprawde wymiata
wojkup
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 13 lipca 2007, 20:15
Lokalizacja: Jasełko

Re: Szukam organisty na slub :)

Post autor: wojkup »

Jak wyżej, jeśli organista to tylko pan Janusz Konieczny! :)
kamilmilus11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 277
Rejestracja: 27 lipca 2010, 17:21

Re: Szukam organisty na slub :)

Post autor: kamilmilus11 »

W B-dzy i Brzyskach też spoko :D
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: Szukam organisty na slub :)

Post autor: Wojtq »

Ja po odejściu ze Stanisława p. Edzia byłem tam na chórze tylko raz, ale na organach wtedy grało 2 OSOBY NARAZ!!! Bo 1 pan nie potrafił sobie poradzić z grą rękami i nogami naraz...
Jeśli to był ten Wasz pan Janusz to krzyż na drogę...

Bierz chłopa z Franciszkanów i jeśli jego śpiew Cię nie zachwyca to zamów razem z nim dziewczynę których on w chórze ma na pęczki i na pewno jakąś poleci.
Jeśli chcesz poznać jak gra to idź na którąkolwiek mszę do Franciszkanów (prócz tej dla dzieci o 10:30) i zaczekaj po mszy jak zejdzie klecha z ołtarza i skończą smęcić pieśń stare babcie.
Poza okresem postu i adwentu gra zawsze jakiś utwór z klasyki. Polecam posłuchać i się zastanowić czy na pewno p. Janusz tak wspaniale "wymiata"...
lalaking
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 11 marca 2012, 09:32

Re: Szukam organisty na slub :)

Post autor: lalaking »

Również polecam organistę z Franciszkanów P. Pawła:)
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: Szukam organisty na slub :)

Post autor: Jocke »

Ja polecam Jana Radonia, super organista, jest z okolic Tarnowca, a organistą jest w kościele w Jedliczu.
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Szukam organisty na slub :)

Post autor: Pemek94 »

Co racja, to racja jak zagra toccatę i fugę d-moll Bacha to cały klasztor franciszkanów chodzi ;D
Gabusia
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 27 października 2008, 18:00

Re: Szukam organisty na slub :)

Post autor: Gabusia »

organista z parafii dąbrówka/gamrat wymiata :D gra na wielu festynach, weselach, a glos ma naprawde fajny, a zabawa przy jego grze jest super:D polecam :ok:
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: Szukam organisty na slub :)

Post autor: Wojtq »

Ale autorka tematu szuka organisty na ślub nie na wesele :) więc pewno chodzi o to by uświetnić uroczystość w kościele. Nie każdy weselny grajek który zostaje organistą nadaje się do kościoła. Wesele i msza to nie to samo niestety.
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: Szukam organisty na slub :)

Post autor: Anek »

Ja polecam Pana Janusza Koniecznego z Małego kościółka gra naprawdę super śpiewa również ślicznie, Grał na moim ślubie i byłam bardzo zadowolona polecam bardzo.
wojkup
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 13 lipca 2007, 20:15
Lokalizacja: Jasełko

Re: Szukam organisty na slub :)

Post autor: wojkup »

Wojtq pisze: byłem tam na chórze tylko raz, ale na organach wtedy grało 2 OSOBY NARAZ!!! Bo 1 pan nie potrafił sobie poradzić z grą rękami i nogami naraz...
Znam wielu organistów którzy używają nóg a nie potrafią zagrać tak ładnie jak p. Janusz, więc umiejętność gry na pedałach to żaden wyznacznik dobrego organisty :)
Pemek94 pisze:Co racja, to racja jak zagra toccatę i fugę d-moll Bacha to cały klasztor franciszkanów chodzi ;D
Przepraszam za OT, ale czy może we franciszkanach jest możliwość posluchania organisty nie tylko w czasie mszy lub po? Jestem "fanem" (nie wiem czy to dobre słowo) muzyki organowej a skoro widzę tutaj takie opinie o tym Panu to chętnie bym posłuchał... Jakiś koncert, wie ktoś coś?
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: Szukam organisty na slub :)

Post autor: Wojtq »

Koncert organowy wartało by zorganizować bo też lubię posłuchać najpotężniejszego z instrumentów. Ale p. Paweł z Franciszkanów ma tyle mszy w niedziele i w tygodniu że może być ciężko z dodatkowym terminem.
Jakiś czas temu (ładnych parę lat wstecz gdy jeszcze uczęszczałem do szkoły muzycznej) był koncert Tomka Orlowa. Od tamtej pory się chyba nic nie dzieje większego - a szkoda.

Póki co to pozostaje nam słuchać po mszy wybranych utworów :)
ODPOWIEDZ