teledysk/spacer weselny

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
magnesik19
Guru
Guru
Posty: 164
Rejestracja: 29 lipca 2009, 20:16

teledysk/spacer weselny

Post autor: magnesik19 »

poszukuję namiarów na kamerzystę, który nakręciłby mi taki teledysk w tyg po ślubie, zaznaczam że nie chodzi mi o krótki film z wesela, tylko o filmik taki 4 minutowy ze spaceru w jakimś fajnym otoczeniu, wyłącznie plener, lecz nie taki "sztywny" ze mówi "teraz się pocałujcie" lub "złap ją za rękę"...chciałabym aby to było z pomysłem, jesli ktoś miał coś takiego kręcone proszę o pomoc
jaślanka85
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 29 sierpnia 2011, 23:00

Re: teledysk/spacer weselny

Post autor: jaślanka85 »

Witam miałam taki filmik trwał może ok 4 min i kręcił mi go kamerzysta z Krakowa ale z tego co wiem wyjechał z kraju niestety:( Filmik mieliśmy nakręcony na łące w otoczeniu drzewek, wyglądało to tak że mieliśmy z mężem spacerek, ten spacerek z zabawą trwał około 15 min, następnie kamerzysta zmontował to do 4 min dał podkład, zwolnił tępo, momentami zatrzymał obraz tak jak by kliknął zdjęcie..super efekt takie niby nic a takie romantyczne i wesołe i szczęśliwe ze z całej płyty najbardziej lubimy tą część ukazuje porostu miłość !!Taki filmik supcio pamiątka z tak radosnego dnia, szczęśliwej i młodej miłości:)!!! PO kilku latach nadal patrzymy na ten kawałek śmiejemy się jacy z nas byli zakochani [...] patrzący sobie w oczka i czule się całujący,bawiący się welonem nie mający widać wtedy żadnych problemów i trosk hehehe POLECAM
magnesik19
Guru
Guru
Posty: 164
Rejestracja: 29 lipca 2009, 20:16

Re: teledysk/spacer weselny

Post autor: magnesik19 »

właśnie o coś takiego mi chodzi, oglądałam już setki podobnych na youtube, no ale albo gdzies nad morzem, albo mazury i jeziora... ale gdzieś tu bliżej to nie wiem;/
scand
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 30 kwietnia 2012, 22:04

Re: teledysk/spacer weselny

Post autor: scand »

http://www.filmy-wesele.pl/filmowanie_- ... z2444.html

jeśli chodzi ci o coś takiego to przygotuj się na wydadek ok 5 tyś za usługę video
scand
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 30 kwietnia 2012, 22:04

Re: teledysk/spacer weselny

Post autor: scand »

są kamerzyści z rzeszowa, wieliczki, czy tarnobrzega, cena ok 3500- 5000 tyś za usługę czas realizacji filmu do 6 miesięcy po ślubie wiem bo dzwoniłem..

żeby coś takiego nakręcić potrzebna jest konkretna ekipa i sprzet typu staddycam, kran itp i to niestety kosztuję

http://www.filmy-wesele.pl/filmowanie_- ... z1916.html
Major Kożuch
Guru
Guru
Posty: 172
Rejestracja: 21 lutego 2012, 20:44

Re: teledysk/spacer weselny

Post autor: Major Kożuch »

Ja miałem super teledysk z moja muzą. Kamerzysta z Jasła
magnesik19
Guru
Guru
Posty: 164
Rejestracja: 29 lipca 2009, 20:16

Re: teledysk/spacer weselny

Post autor: magnesik19 »

scand pisze:http://www.filmy-wesele.pl/filmowanie_- ... z2444.html

jeśli chodzi ci o coś takiego to przygotuj się na wydadek ok 5 tyś za usługę video
nie o takie coś, gdyż tutaj są wplecione wydarzenia z samego slubu, tj kosciol. a mnie interesuje tylko plener.:)
magnesik19
Guru
Guru
Posty: 164
Rejestracja: 29 lipca 2009, 20:16

Re: teledysk/spacer weselny

Post autor: magnesik19 »

Major Kożuch pisze:Ja miałem super teledysk z moja muzą. Kamerzysta z Jasła
można wiedzieć gdzie miałeś kręcony teledysk i kto był fotografem?
ODPOWIEDZ