Gdzie kupić okna pcv?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
korzonek154
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 22 grudnia 2011, 12:30

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: korzonek154 »

Mimo iż nie kupowałem okien W Becie to również uważam ze obok Profil-Bud-u jest to jedna z lepszych firm w jaśle, dużo znajomych ma okna Od nich.
Awatar użytkownika
catalan
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 8 lutego 2012, 18:59

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: catalan »

swiecny pisze:Witam, szukam okien do nowego domu, potrzebuje 12 okien plus 3 tarasowe, pytałem już w Bogdańskim, i koło parkingu przy europie sklep Chemix sprzedają drutex-a i różnica jest duża na korzyść Chemixa ale jak z jakością, jaką inną firme wybrać.
Tego oszusta z Chemixu bym nie polecał . te same okna maja na florjańskiej róg kadiego i cena tez taka sama .
houseMd
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 1 października 2012, 12:02

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: houseMd »

catalan pisze:
swiecny pisze:
Tego oszusta z Chemixu bym nie polecał . te same okna maja na florjańskiej róg kadiego i cena tez taka sama .
dobrZe to ujales - oszusta. kombinuja, oszukuja i nie dbaja o klienta. a jak ktos przychodzi i sie za bardzo nie orientuje to jeszcze go okroja z kasy.
jungle-is-massive
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 15 maja 2011, 17:26

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: jungle-is-massive »

Witam!
Czas chyba trochę odświeżyć temat. Jestem właśnie na etapie szukania okien do nowego domu, będąc w PL nie miałem zbyt wiele czasu na pszukiwania i odwiedziłem tylko 1 sklep z oknami, EkoOkna na jasielskim Rynku, i tu pytanie czy macie może jakieś doświadczenia z tą firmą?
bkemot
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 27 września 2011, 16:06

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: bkemot »

Zajrzyj w Jaśle na ul. Lenartowicza, (okolice franciszkanów). Duży wybór profili i producentów. Wszystkiego nie pamiętam bo brałem tam drzwi zewnetrzne ale jest tego sporo. A ceny to nie wiem ale chyba najlepiej pogadać na miejscu.
jacek33us
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 18 listopada 2013, 15:14

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: jacek33us »

ja kupiłem okna na Lenartowicza firma nazywa się jakoś BIS czy coś w tym rodzaju.
mają duży wybór profili i producentów,okna naprawdę dobre i przynajmniej są słowni co do terminu dostawy okien
i montażu. kilku znajomych też kupiło u nich i są zadowoleni.
powiatowy-1981
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 22 stycznia 2011, 19:51

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: powiatowy-1981 »

jungle-is-massive pisze:Witam!
Czas chyba trochę odświeżyć temat. Jestem właśnie na etapie szukania okien do nowego domu, będąc w PL nie miałem zbyt wiele czasu na pszukiwania i odwiedziłem tylko 1 sklep z oknami, EkoOkna na jasielskim Rynku, i tu pytanie czy macie może jakieś doświadczenia z tą firmą?
Ja miałem do czynienia częściowo bo byłem bliski zamówienia tam okien na cały dom, ale zszedłem tylko kilkaset metrów niżej do firmy EDOM na ul Floriańskiej i okazało się że mają tam identyczne okna , z tej samej fabryki (KNS) na profilu VEKA ale o..... 3000!!!!!! taniej. Nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie 3 tysie to dużo.....
adi1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 25 czerwca 2009, 19:17

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: adi1 »

Ja mam zamontowane okna z OKNOPLASTU z Krakowa użytkuje je na razie dwa lata ale bardzo je chwale.
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

DRUTEX - Dziadek

Post autor: warez »

W Drutexie czy tam Chemixie najlepszy jest ten DZIADEK. Masakra jaki kosmita! :zalamany:
robson96
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 8 maja 2012, 09:29

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: robson96 »

Ja okna wyceniałem w kilkunastu firmach w podkarpackim oraz w Gorlicach i Tarnowie, interesował mnie profil Veka, najlepszą ofertę cenową tego profilu otrzymałem w Edom na Staszica salon firmowy KNS. Profesjonalne podejście do klienta oczym zapominają inne firmy. Pozdrowienia dla budujących i remontujących.
JohnnyD.
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2012, 23:02

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: JohnnyD. »

ja kupowałem do soebie do chałupy na kościuszki naprzeciw policji i są ok, zwykl biale, najtansze
Mysia84
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 4 lipca 2011, 10:12

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: Mysia84 »

Sklep "Okienko"
kosmiks1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 7 marca 2013, 19:25

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: kosmiks1 »

ja kupiłam w Becie i mam je w nowym domu i mogę powiedzieć ,ze sa rewelacyjne ...
kathe00
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 9 stycznia 2014, 22:27

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: kathe00 »

Zamawialiśmy 6 lat temu też w sklepie 'OKIENKO' , czas oczekiwania taki jak powiedziano, uzyskaliśmy wtedy bardzo dobrą cenę (można się targować;-)) polecam okna bez zarzutu.
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: Zynek6 »

niższe ceny okien mają we Frysztaku ja tam kupowałem i jestem zadowolony., warto zapytać.
ODPOWIEDZ