Gdzie kupić okna pcv?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
artuskrak
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 8 grudnia 2016, 14:25

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: artuskrak »

Ostatnio często bywam w Bieczu i przy Grodzkiej (blisko rynku, po schodach, kolorowa witryna) jest nowa firma (sklep), w której pytałem się o ofertę okien i drzwi - W&M Invest. Mają tam asortyment znanych marek. Można od razu złożyć zamówienie. Mają tam nawet ekspozycje drzwi i parapetów. Kobitka kumata przedstawiła mi kilka ciekawych opcji. Podobno w cenie zakupu mają wycenę, pomiary, dowóz i montaż ale dzisiaj to chyba każda firma oferuje. Jak się ostatecznie zdecyduję na zakup to potwierdzę.
pawel1212
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 13 lutego 2015, 11:38

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: pawel1212 »

Miesiąc temu kupiłem okna od firmy Okno-Best mieszczą się na ul.Jana Pawła II w budynku galerii, Panowie znają się na rzeczy, kupiłem okna tzw. pasywne, przed upływem 4 tygodni od zamówienia okna zostały zamontowane. Jako ze mój teść całe życie pracuje jako inżynier budowlany, to po jego opinii wiem ze montaz wykonali solidnie zgodnie ze sztuką i na porządnych materiałach.


PS.Nie polecam tanich okien kiedyś kupiłem takie z firmy drutex do mieszkania i żałowałem każdej wydanej złotówki.
jaganbala90
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2018, 10:10

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: jaganbala90 »

Cześć. Ze stolarką jest coraz lepiej, dużo firm, lepsza jakość niż kiedyś. U nas okna wstawialiśmy rok temu i całe zamówienie poszło od Okno Plus, w Sanoku marka ma swój punkt przy Piastowskiej. Świetna jakość i same wykonanie, wygląd, estetyka w nowoczesnym wydaniu. Też nie mam problemów ze sterowaniem, domykiem, zamki mi się nie zacinają.
martinrekk
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 12 lipca 2018, 09:28

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: martinrekk »

Bardzo mi się podoba jak izolują plastiki OknoPlus. Jest dużo ciszej, a zimą potwierdziło się też że termikę trzymają bardzo dobrze w domu. Wygodne w sterowaniu, nie trzeba się szarpać i siłować przy jakimkolwiek otwieraniu czy uchylaniu.
mariansokol
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 14 września 2018, 09:27

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: mariansokol »

W moim wypadku sprawdzają się plastiki od OknoPlus. Udało się dostać takie okna w Krośnie na Składowej. Polecam ten salon sprzedaży, potrafią tutaj doradzić, ja trafiłem w każdym razie na sprzedawcę dobrze zorientowanego w temacie szybko dobrał mi okna na wymiar.
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: wiolka666 »

Czy ktoś jest odeznany w cenach okien w Jaśle? Gdzie kupię tanio okna? Czy może lepiej rozejrzeć się w Krosno Gorlice?
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: asterka »

tu nie chodzi o nazwę okien, liczy się profil z jakiego okno jest poskładane ! w stolarce pcv , profil VEKA jest liderem.
littlegambler
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 9 września 2019, 14:23

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: littlegambler »

Najłatwiej
jolusia506
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 12 września 2019, 08:56

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: jolusia506 »

Na rynku maja bardzo dobrą ofertę.
kotowa
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 17 listopada 2021, 14:41

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: kotowa »

Teraz to opcji jest naprawdę dużo, chociaż nie każde okna będą w stanie spełnić nasze oczekiwania, montaż też jest w tym wypadku dość kluczowy. Jeżeli chodzi o plastiki to drutex iglo 5 jest dobrym wyborem, te okna mają uszczelnienia z EPDM, także oszczędza się ciepło, w standardzie są też specjalne zaczepy antywyważeniowe,co moim zdaniem też jest ważne.
kotowa
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 17 listopada 2021, 14:41

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: kotowa »

Rzeczywiście profesjonalny montaż to podstawa, inaczej nawet najlepszej jakości okna mogą okazać się niepraktyczne.
ODPOWIEDZ