Telewizja AP-Media

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
Akasha
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 3 listopada 2009, 10:12

Telewizja AP-Media

Post autor: Akasha »

Witam, czy ktoś korzysta z telewizji proponowanej przez firmę AP-Media. Proszę o Wasze opinię, ponieważ niedługo muszę zdecydować się na jakiegoś usługodawce i rozważam umowę w tej firmie. ;)
Awatar użytkownika
Ryś
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 18 października 2011, 19:19

Re: Telewizja AP-Media

Post autor: Ryś »

Zadaje Pan pytanie a w tytule reklamuje pan już pewną Telewizje, więc po co to pytanie ? Jest pan pracownikiem tej firmy ?
Od razu panu powiem że oferta ap-media jest droga i nic specjalnego , a jambox z którego korzysta ap-media to jedna z najbardziej zadłuzonych firm na ślasku , wiec opłaty beda tylko rosnać.
Awatar użytkownika
baflo
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 16:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Telewizja AP-Media

Post autor: baflo »

Ryś pisze:Zadaje Pan pytanie a w tytule reklamuje pan już pewną Telewizje, więc po co to pytanie ? Jest pan pracownikiem tej firmy ?
Od razu panu powiem że oferta ap-media jest droga i nic specjalnego , a jambox z którego korzysta ap-media to jedna z najbardziej zadłuzonych firm na ślasku , wiec opłaty beda tylko rosnać.

a może Ty pracujesz w konkurencji i odradzasz ludziom coś co jest dobre. korzystam z usług ap-media internet i tv i bardzo sobie chwalę.
Awatar użytkownika
Akasha
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 3 listopada 2009, 10:12

Re: Telewizja AP-Media

Post autor: Akasha »

Ryś pisze:Zadaje Pan pytanie a w tytule reklamuje pan już pewną Telewizje, więc po co to pytanie ? Jest pan pracownikiem tej firmy ?
Od razu panu powiem że oferta ap-media jest droga i nic specjalnego , a jambox z którego korzysta ap-media to jedna z najbardziej zadłuzonych firm na ślasku , wiec opłaty beda tylko rosnać.
Myślałam ze forum jest po to aby zapytać o opinie innych osób, które korzystają z pewnych usług. Jak widać nie wszyscy grzeszą inteligencja i potrafią tylko naskakiwać na innych, nie mając pojęcia o sytuacji.
Po pierwsze nie jestem "Panem", po drugie w życiu nie miałam nic wspólnego z AP-media a po trzecie jeśli nie pomagasz Rysiu to nie przeszkadzaj i znajdź sobie inny temat do pyskówki.

A wracając do tematu to proszę miłe osoby o opinię.
dawid8013
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 6 grudnia 2010, 21:25

Re: Telewizja AP-Media

Post autor: dawid8013 »

Również korzystam i jak narazie bez żadnych problemów.
castillo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 10 lipca 2010, 21:50

Re: Telewizja AP-Media

Post autor: castillo »

u mnie w domu również jest ap-media - internet, telewizja i telefon - za 89 zł; uważam, że to bardzo tanio - w tym 300 minut miesięcznie do wykorzystania, internet 15Mb. Tv chula, internet również, do tej pory nie było żadnych problemów technicznych czy przerw w dostawie. Polecam ;-)
Awatar użytkownika
Ryś
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 18 października 2011, 19:19

Re: Telewizja AP-Media

Post autor: Ryś »

Akasha pisze:
Ryś pisze:Zadaje Pan pytanie a w tytule reklamuje pan już pewną Telewizje, więc po co to pytanie ? Jest pan pracownikiem tej firmy ?
Od razu panu powiem że oferta ap-media jest droga i nic specjalnego , a jambox z którego korzysta ap-media to jedna z najbardziej zadłuzonych firm na ślasku , wiec opłaty beda tylko rosnać.
Myślałam ze forum jest po to aby zapytać o opinie innych osób, które korzystają z pewnych usług. Jak widać nie wszyscy grzeszą inteligencja i potrafią tylko naskakiwać na innych, nie mając pojęcia o sytuacji.
Po pierwsze nie jestem "Panem", po drugie w życiu nie miałam nic wspólnego z AP-media a po trzecie jeśli nie pomagasz Rysiu to nie przeszkadzaj i znajdź sobie inny temat do pyskówki.

A wracając do tematu to proszę miłe osoby o opinię.
Oczywiście że po to jest forum, tylko człowieku nie graj głupka, zmień tytuł tego wątku . Bo widać żeś pracownik tej firmy. Za reklame się płaci, a nie spamuje fora. Oprócz tego, że mają drogo to śmiecą swoimi ulotkami po klatkach schodowych. Po za tym często siada transfer, a w TV występują przerwy. Co do ceny , to mają drogo a pracownicy są chamscy jak widać.
castillo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 10 lipca 2010, 21:50

Re: Telewizja AP-Media

Post autor: castillo »

Ryś pisze:
Akasha pisze:
Ryś pisze:Zadaje Pan pytanie a w tytule reklamuje pan już pewną Telewizje, więc po co to pytanie ? Jest pan pracownikiem tej firmy ?
Od razu panu powiem że oferta ap-media jest droga i nic specjalnego , a jambox z którego korzysta ap-media to jedna z najbardziej zadłuzonych firm na ślasku , wiec opłaty beda tylko rosnać.
Myślałam ze forum jest po to aby zapytać o opinie innych osób, które korzystają z pewnych usług. Jak widać nie wszyscy grzeszą inteligencja i potrafią tylko naskakiwać na innych, nie mając pojęcia o sytuacji.
Po pierwsze nie jestem "Panem", po drugie w życiu nie miałam nic wspólnego z AP-media a po trzecie jeśli nie pomagasz Rysiu to nie przeszkadzaj i znajdź sobie inny temat do pyskówki.

A wracając do tematu to proszę miłe osoby o opinię.
Oczywiście że po to jest forum, tylko człowieku nie graj głupka, zmień tytuł tego wątku . Bo widać żeś pracownik tej firmy. Za reklame się płaci, a nie spamuje fora. Oprócz tego, że mają drogo to śmiecą swoimi ulotkami po klatkach schodowych. Po za tym często siada transfer, a w TV występują przerwy. Co do ceny , to mają drogo a pracownicy są chamscy jak widać.

Rysiu, polecam od czasu do czasu spojrzeć do słownika języka polskiego, a na pewno będzie Ci łatwiej nie tylko tu na forum ale także w życiu.

reklama
1. «działanie mające na celu zachęcenie potencjalnych klientów do zakupu konkretnych towarów lub do skorzystania z określonych usług»
2. «plakat, napis, ogłoszenie, krótki film itp. służące temu celowi»
źródło: http://sjp.pwn.pl/szukaj/reklama
Levitt
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 17 listopada 2010, 10:41

Re: Telewizja AP-Media

Post autor: Levitt »

Wcześnieł miałem do czynienia z firmą ap media. Tv i telefon bez problemów lecz 2-4 razy w tygodniu od godziny do nawet pięciu nie było internetu. Z czasem się to poprawiało ale i tak zmieniłem na inną firme, stream. Powiem Ci tylko, że ta firma zła nie jest, cena 89 zł. Ja płace w stream 82 zł o ile się nie myle za tv/fon/net i naprawdę bardzo zadko nie ma internetu, nawet nie pamięam kiedy mogło się coś takiego zdarzyć ;P. Popatrz na inne oferty innych firm, zawsze te 5 zł więcej w kieszeni może zostać ;D.
Endriu997
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 5 lipca 2010, 07:19

Re: Telewizja AP-Media

Post autor: Endriu997 »

Czy ktoś obecnie korzysta z telewizji AP-Media i może podzielić się opinią?
Mam u nich internet i działa bez zarzutu, noszę się z zamiarem dokupienia telewizji tylko nie chcę "wtopić"... czy występują jakieś przerwy w nadawaniu? Często? Może wcale..??

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ