Potrzebuję kierowcy

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
agga
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 28 lipca 2011, 16:47

Potrzebuję kierowcy

Post autor: agga »

Szukam kierowcy, który 7 listopada br. byłby chętny zawieźć 2 lub 3 osoby do Łodzi. Są to osoby odpowiedzialne, godne zaufania, nie rozrabiają :) Zapłata i szczegóły do omówienia.
agga
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 28 lipca 2011, 16:47

Re: Potrzebuję kierowcy

Post autor: agga »

Kierowca znaleziony, temat już nieaktualny ;)
banny
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 10 czerwca 2012, 13:37

Re: Potrzebuję kierowcy

Post autor: banny »

witam szukam kierowcy który odwiezie małą grubkę czyli 6 osób na lotnisko do Katowic 28 kwietnia wiecej inf na priv
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Potrzebuję kierowcy

Post autor: rkoh »

krol :mur:
nieznajoma009
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 1 lipca 2013, 21:24

Re: Potrzebuję kierowcy

Post autor: nieznajoma009 »

krol pisze:Nie lepiej jechać własnym samochodem i znaleźć jakiś parking przy lotnisku Katowice, by bezpiecznie przechować samochód ?

gdybyś Ty np wyjechał na rok czy dłużej, zostawił byś samochód do przechowania na lotnisku? :mur: :mur: :mur:
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Potrzebuję kierowcy

Post autor: Messer »

Przecież ten król to jakiś mosiek co wpierdziela do każdego posta link do jakiejś firmy/usługi. Dlatego jego posty nic nie wnoszą do dyskusji, są tzw. pierd.oleniem o Szopenie ;)
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Potrzebuję kierowcy

Post autor: rkoh »

tak ja wiem.. nawet w jednym wątku napisałem "krol i kater to ta sama osoba? ten i ten w każdej swojej wypowiedzi linkuje do jakiś stron, moderator jest ślepy?"
Awatar użytkownika
COCONUT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 246
Rejestracja: 20 kwietnia 2010, 09:10

Re: Potrzebuję kierowcy

Post autor: COCONUT »

no taką ma prace :D reklama na forach ineternetowych
Lelum
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 26 lipca 2010, 07:59

Re: Potrzebuję kierowcy

Post autor: Lelum »

Nie szukajcie pomocy u moderatora, bo przecież nie jest wszechwiedzący i wszechwidzący. Przy postach macie ikonkę z wykrzyknikiem za pomocą której zgłaszacie post do moderacji.
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Potrzebuję kierowcy

Post autor: rkoh »

Lelum pisze:Nie szukajcie pomocy u moderatora, bo przecież nie jest wszechwiedzący i wszechwidzący. Przy postach macie ikonkę z wykrzyknikiem za pomocą której zgłaszacie post do moderacji.
Jeżeli podjął się takiego zadania, to jego obowiązkiem jest czytanie wszystkich wątków w swoim dziale i utrzymywanie porządku. Może najwyższy czas postarać się o dodatkowych moderatorów, bo coś mi się wydaje, że obecni bardzo rzadko tu zaglądają.
ODPOWIEDZ