warkoczyki afrykański, gdzie można zrobić?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
KombinatorkA
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 23 listopada 2007, 15:07
Lokalizacja: Jasło

warkoczyki afrykański, gdzie można zrobić?

Post autor: KombinatorkA »

cześć, orientuje się ktoś w którym salonie w Jaśle można zrobić warkoczyki afrykańskie (syntetyczne?)i jak to wygląda cenowo?
marionetk
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 4 września 2009, 23:04

Re: warkoczyki

Post autor: marionetk »

W Jaśle będzie ciężko. Ja jakieś 2 lata temu też chciałam zrobić warkocze w Jaśle ale niestety żaden salon nie prowadził takiej usługi(może teraz coś się zmieniło:)). W rezultacie warkocze zrobiłam w Krakowie w salonie "Kult", cena to 390zł( z tego co się orientowałam jest to jedna z najniższych cen na rynku).
jaślanka25
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 16 czerwca 2011, 23:59

Re: warkoczyki

Post autor: jaślanka25 »

Można zrobic takie warkoczyki w studio 4 Loreal ulica Floriańska. Moja kuzynka robiła w tamtym tygodniu,ma włosy po pas zapłaciła 200zł.
Awatar użytkownika
KombinatorkA
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 23 listopada 2007, 15:07
Lokalizacja: Jasło

Re: warkoczyki

Post autor: KombinatorkA »

jaślanka25 pisze:Można zrobic takie warkoczyki w studio 4 Loreal ulica Floriańska. Moja kuzynka robiła w tamtym tygodniu,ma włosy po pas zapłaciła 200zł.
i rozumiem, że w salonie dają warkoczyki?
Gabusia
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 27 października 2008, 18:00

Re: warkoczyki afrykański, gdzie można zrobić?

Post autor: Gabusia »

odświeżam ;) orientuje sie ktos gdzie teraz mozna zrobic warkoczyki syntetyczne w jasle badz okolicach i w jakich cenach?:)
marionetk
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 4 września 2009, 23:04

Re: warkoczyki afrykański, gdzie można zrobić?

Post autor: marionetk »

Ja jak koleżanka wyżej również polecam salon KULT w Krakowie. 3 razy robiłam tam warkocze w cenie 390zł i byłam bardzo zadowolona. Osobiście nie nosiłam dłużej niż 3 miesiące ponieważ przeszkadzał mi odrost ale dziewczyny, które tam pracują mówiły,że rekordzistki potrafiły nosić nawet do 9 miesięcy ( prawie ciąża :D :). Na dzień dzisiejszy nie mam pojęcia jak sprawy mają się w naszym mieście. Już przeszła mi ochota na warkocze. Jednak dużo czasu trzeba poświęcić pielęgnacji i wysuszeniu dodatkowego balastu :) Z drugiej strony jeśli osoba wykonująca tą fryzurę zna się na rzeczy to efekt jest zniewalający.
ODPOWIEDZ