buty ślubne - gdzie kupić?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
trus
Guru
Guru
Posty: 140
Rejestracja: 9 lipca 2010, 09:15

buty ślubne - gdzie kupić?

Post autor: trus »

Gdzie można w Jaśle kupić buty ślubne? czy w "normalnych" sklepach są ładne białe?
Rita
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 6 marca 2011, 11:50

Re: buty ślubne - gdzie kupić?

Post autor: Rita »

Ja kupowałam buty ślubne w salonie mody ślubnej, lecz odradzam to Tobie, ponieważ typowe buty ślubne są robione w zasadzie na jeden raz. Z tego co widziałam to w sklepieobuwniczym naprzeciwko Parkowej ( obok salonu kosmetycznego) jest duży wybór białych butów. Dziewczyna, która kupowała ode mnie suknię ślubną mówiła, że kupi buty u chińczyków, bo za 120-150zł będzie mieć 2-3 pary takich chińskich butów :)
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: buty ślubne - gdzie kupić?

Post autor: Laura Diaz »

Ja kupiłam buty białe, skórzane w Ryłce. Są wygodne i nawet po ślubie można założyć, i nie wyglądają typowo "ślubnie", ot klasyczne buciki:) Wprawdzie mam mieszane uczucia co do noszenia białych butów, no ale w pewnych zestawieniach wylądają całkiem nieźle:)
natali
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 11 maja 2011, 16:36

Re: buty ślubne - gdzie kupić?

Post autor: natali »

Hej Dziewczyny mam ten sam problem gdzie kupić buty tylko że ja potrzebuje ecri i to na najniższym obcasie(2cm) może ktoś widział gdzieś w jakimś sklepie takie bardzo prosze o pomoc
[email protected]
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 15:06

Re: buty ślubne - gdzie kupić?

Post autor: [email protected] »

w salonach ślubnych są rzeczywiście drogie buty i moim zdaniem nie ma sensu na jeden raz tyle pieniędzy wydawać .
ja sobie kupiłam za 70 zł i też były bardzo dobre :) a tak wogóle to mogę je komuś sprzedać 37 rozmiar obcas wysokość 8 cm . :)
drożdżówka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 13 lipca 2010, 11:53

Re: buty ślubne - gdzie kupić?

Post autor: drożdżówka »

Ostatnio modne stało się ubieranie butów innego koloru niż białe... Jeśli np. masz bukiet z czerwonych róż, to buty czerwone, lub wrzosowe :)
Rita
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 6 marca 2011, 11:50

Re: buty ślubne - gdzie kupić?

Post autor: Rita »

Moda modą, ale żeby jeszcze panna młoda dobrze się w nich czuła. Ja uważam, że to trochę przesada dobierać buty do koloru kwiatów w bukiecie :D Co już ludzie nie wymyślą. Ważne, aby para młoda dogadywała się po ślubie, a nie dopasowywała kolory...
LimakV2
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 12 maja 2011, 15:12

Re: buty ślubne - gdzie kupić?

Post autor: LimakV2 »

[email protected] pisze:w salonach ślubnych są rzeczywiście drogie buty i moim zdaniem nie ma sensu na jeden raz tyle pieniędzy wydawać .
ja sobie kupiłam za 70 zł i też były bardzo dobre :) a tak wogóle to mogę je komuś sprzedać 37 rozmiar obcas wysokość 8 cm . :)
zgadzam sie z toba ale w jakim sklepie i gdzie kupilas te buty?
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: buty ślubne - gdzie kupić?

Post autor: Anek »

Ja kupiłam buty w Rzeszowie w modzie ślubnej koło rynku całe ze skóry i dałam za nie 90 zł :)
Awatar użytkownika
martunialla
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 24 lipca 2011, 16:56

Re: buty ślubne - gdzie kupić?

Post autor: martunialla »

Ale to trzeba jechac az do Warszawy zeby Ci zrobili but pod stope?
ulkka21
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 21 grudnia 2011, 21:55

Re: buty ślubne - gdzie kupić?

Post autor: ulkka21 »

ja kupiłam swoje buty w salonie igar w jasle, dalam za nie co 170 ale byly bardzo wygodne i nigdzie nie uwieraly a zaznaczam ze buty czesto mnie za pierwszym razem gdzies ;obgryzą;
mz-ka
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 25 października 2011, 20:16

Re: buty ślubne - gdzie kupić?

Post autor: mz-ka »

Czy konkretnie któraś Pani mogłaby napisać gdzie można kupić buty ślubne (niskie, a nawet bardzo niskie....) Wiem że naprzeciwko parkowej jest obuwniczy i tam mają tańsze niż w salonach ślubnych. Ale może jeszcze gdzieś w jaśle lub w krośnie???
Pomóżcie kobiety!!!
dawm123
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 25 czerwca 2012, 04:18

Re: buty ślubne - gdzie kupić?

Post autor: dawm123 »

Smalltao.com może pójść spojrzenie na wiele stylów butów ślubnych dla tej witryny, a cena jest bardzo przystępna.
mela
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 24 października 2011, 15:54

Re: buty ślubne - gdzie kupić?

Post autor: mela »

Warto poszukac w zwykłych obuwniczych BOTI, ALTERO, czy nawet w EUROPIE. I na ALLEGRO jest duży wybór w zakładce obuwie damskie i w zakładce ślub i wesele
Ayranna
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 27 czerwca 2012, 15:00

Re: buty ślubne - gdzie kupić?

Post autor: Ayranna »

Mogę pani polecić stronę internetową asos.com,na której można znaleźć naprawdę ładne rzeczy i buty także.Moja znajoma zamawia rzeczy z tej strony i chwali sobie ich jakość.Przykładowo proszę kliknąć w ten link http://www.asos.com/ASOS/ASOS-HYPE-Sand ... &clr=White takie udało mi się znaleźć,pasujące do okazji;) Ale pomijając tą stronę,uważam,że lepiej zakupić buty przez internet,są o wiele ładniejsze niż w naszych pobliskich sklepach :)
ODPOWIEDZ