W.O.R.D. Krosno

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
sandrabuldog
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwietnia 2011, 11:22

W.O.R.D. Krosno

Post autor: sandrabuldog »

Niedługo zdaję egzamin na prawo jazdy stąd moje pytanie - jak wspominacie swoich egzaminatorów w Wordzie Krosno? Czy faktycznie są tacy nieuprzejmi jak się o nich mówi? Na co uważać, żeby nie podpaść na wstępie? Wiem, że jeśli dobrze pojadę to zdam ale niestety często stres robi swoje i popełnia się głupie błędy. Tak więc chcaiłabym coś więcej się o nich dowiedzieć.
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: W.O.R.D. Krosno

Post autor: wiolka666 »

powiem ci tak jak ja zdawałam pare lat temu moze z dwa lata temu to nie było wesoło na tych których ja trafiałam mili nie byli poprostu rób wszystko powoli nie spiesz sie oni co najwyżej coś podpowiedzą...ale to jest jeden wileki stres ale dasz rade...
Procter
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 441
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 12:45

Re: W.O.R.D. Krosno

Post autor: Procter »

moim zdaniem najgorszy jest taki jeden młody taki plastus z twarzy i Ci starzy..najlepsza babka bo lubi chłopow;p no i taki jeden dziadek siwy juz tam chyba najstarszy tez jest spoko..reszta tylko czycha na Twoj najmnijeszy bład..Tych ktorzy wymieniłem ze sa dobrzy potrafia przymknac oko:)
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: W.O.R.D. Krosno

Post autor: wiolka666 »

Procter pisze:moim zdaniem najgorszy jest taki jeden młody taki plastus z twarzy i Ci starzy..najlepsza babka bo lubi chłopow;p no i taki jeden dziadek siwy juz tam chyba najstarszy tez jest spoko..reszta tylko czycha na Twoj najmnijeszy bład..Tych ktorzy wymieniłem ze sa dobrzy potrafia przymknac oko:)
zając i cichoń to są chyba tam najgorsi i paru innych
Awatar użytkownika
myosotis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 312
Rejestracja: 10 listopada 2009, 16:50

Re: W.O.R.D. Krosno

Post autor: myosotis »

Procter pisze:moim zdaniem najgorszy jest taki jeden młody taki plastus z twarzy i Ci starzy..najlepsza babka bo lubi chłopow;p no i taki jeden dziadek siwy juz tam chyba najstarszy tez jest spoko..reszta tylko czycha na Twoj najmnijeszy bład..Tych ktorzy wymieniłem ze sa dobrzy potrafia przymknac oko:)
wogóle się z tym nie zgadzam, babka jest właśnie najgorsza, oblała dwóch moich znajomych i to na takich głupotach, ja miałam z p. Niepokojem, i musze przyznać, że jakby chciał to mógłby mnie oblać, ale tego nie zrobił. ;)
sandrabuldog
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwietnia 2011, 11:22

Re: W.O.R.D. Krosno

Post autor: sandrabuldog »

A słyszałam że w Krośnie się całkiem przyjemnie zdaje.
Awatar użytkownika
Łysy
VIP
VIP
Posty: 789
Rejestracja: 10 sierpnia 2009, 21:06
Lokalizacja: Jasło

Re: W.O.R.D. Krosno

Post autor: Łysy »

Ja zdawałem egzamin jakieś 2 lata temu...Raz trawiłem na jakiegoś gbura to nie zdałem ale z mojej winy, ale pisze gbur bo jakiś nie zasympatyczny był...Drugi raz zdałem a jeździłem z takim jakimś w okularkach...Nie znam nazwisk , ale ten był w porządku...

Życze Ci sandrabuldog powodzenia i szerokiej drogi hihi pozdro
wojciech
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 20:36

Re: W.O.R.D. Krosno

Post autor: wojciech »

Jak będziesz jechał przepisowo, ustępował pieszym na przejściu, nie szalał i będziesz potrafił bez problemów płynnie prowadzić samochód, zaparkować, wycofać itp, to choćbyś trafił na największego *****, to i tak zdasz. A jak się zaczniesz przejmować tym kto Cię będzie egzaminował, to już teraz Ci powiem, że szanse na zdanie maleją.

Ja pamiętam jak zdawałem egzamin, to nie mogłem prawej nogi utrzymać na pedale ;) Tak mi chodziła w górę i dół. Stres był niesamowity, ale udało się zachować zimną krew i zdać za pierwszym razem. W dodatku bardzo szybko skończyłem. Jeśli egzaminator widzi, że sobie radzisz, to zdasz i już. A dodam, że nie jeździłem nic więcej oprócz kursu.

Więcej zależy od Twojego nastawienia, niż od nastawienia egzaminatora :)

BTW, powodzenia na egzaminie!
Awatar użytkownika
Regulator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 417
Rejestracja: 24 stycznia 2011, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Re: W.O.R.D. Krosno

Post autor: Regulator »

Panowie Zając i Bieleń to prawdopodobnie najlepsi na jakich można trafić. Pan Jakiel daje trudne trasy, jest dokładny, ale nie złośliwy. Reszty nie znam, ale generalnie w Krośnie chyba nie egzaminatorzy są problemem tylko drogi, które są dziurawe i wąskie i czasem głupio zoorganizowany ruch :zly: Dla świeżych kierowców czasem to problem.
s0ull
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 2 kwietnia 2010, 14:31

Re: W.O.R.D. Krosno

Post autor: s0ull »

Zgadzam się, Pan Zając to bardzo przyjemny człowiek. Radziłbym z kolei uważać na Pana Tomasza G. Okropny gbur, tylko czeka na choćby najmniejszą głupotę, do tego opieprza Cię na każdym kroku i nic mu nie pasuje. Nie mówię tego tylko z autopsji, ale jest to powszechna opinia na temat jego osoby.
Noissy
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, 10:14

Re: W.O.R.D. Krosno

Post autor: Noissy »

Ja zdawałem u pana Tomasza G. i nie uważam go za gbura, Józef G. (który de facto mnie oblał, ale z mojej winy :)) też bardzo w porządku.
speeeddd.
Guru
Guru
Posty: 121
Rejestracja: 26 grudnia 2008, 19:05

Re: W.O.R.D. Krosno

Post autor: speeeddd. »

sandrabuldog pisze:Niedługo zdaję egzamin na prawo jazdy stąd moje pytanie - jak wspominacie swoich egzaminatorów w Wordzie Krosno? Czy faktycznie są tacy nieuprzejmi jak się o nich mówi? Na co uważać, żeby nie podpaść na wstępie? Wiem, że jeśli dobrze pojadę to zdam ale niestety często stres robi swoje i popełnia się głupie błędy. Tak więc chcaiłabym coś więcej się o nich dowiedzieć.
Jak nie podpaść na wstępie ?? Nie dać za mało pieniążków do koperty !! :krzeslem: Powodzenia!
sandrabuldog
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwietnia 2011, 11:22

Re: W.O.R.D. Krosno

Post autor: sandrabuldog »

Regulator pisze:generalnie w Krośnie chyba nie egzaminatorzy są problemem tylko drogi, które są dziurawe i wąskie
W Krośnie to jest najgorsze. Jak można jeździć zgodnie z przepisami, nie najeżdżać na linie itd skoro jest dziura na dziurze? A przepraszam można nie najeżdżać na linie bo ostatnio tych linii i tak nie widać. Najgorsze są te dziury i roboty drogowe.
pastel
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 4 kwietnia 2009, 22:23

Re: W.O.R.D. Krosno

Post autor: pastel »

Też miałem z Niepokojem. Spoko koleś :) Chociaż niektorzy na niego narzekają.
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: W.O.R.D. Krosno

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Ja miałam z takim starszym, siwym panem. Byłam bardzo zadowolona! Zdałam za 1 razem. Nie czepiał się głupot, konkretny egzaminator. No a poza tym jechałam samochodem nr 7 i chyba to też przyniosło mi szczęście. :hyhy: A presja była niesamowita, bo u mnie w rodzinie wszyscy zdawali za 1 razem i wszystkie osoby od mojego instruktora były przede mną i zdały. Przyznaję, że stres jest niesamowity!!! Jak dla mnie to najgorszy w życiu. Nie pisze tego, żeby kogoś przestraszyć, bardziej przygotować psychicznie na ten dzień. No i życzę wylosowania łuku na obrzeżach placu, bo podobno te w środku mogą się pomylić (dużo pachołków+stres) i wieżdża się na inny łuk... Koncentracja to podstawa.
ODPOWIEDZ