studnie głębinowe, kto wierci?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

studnie głębinowe, kto wierci?

Post autor: mario1562 »

witam, chcialby zapytac czy a ktos z was jakies namiary lub moze polecic kogos kto wierci studnie glebinowe lub jaka firme ktora zajmuje sie takimi rzeczami.
Z góry dziekuje za informacje
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: STUDNIE

Post autor: JURT »

698006759 Wit - wiert
Niestety opini na temat tej firmy nie mogę wyrazić bo nie korzystałem z ich usług.
powiatowy-1981
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 22 stycznia 2011, 19:51

Re: studnie głębinowe, kto wierci?

Post autor: powiatowy-1981 »

Najpierw się zorientuj jaką głębokość będzie miała studnia jeśli to będzie kilka kilkanaście metrów to watro zdecydować się na ekipę do kopania ręcznego :super:
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: studnie głębinowe, kto wierci?

Post autor: mario1562 »

Najpierw się zorientuj jaką głębokość będzie miała studnia jeśli to będzie kilka kilkanaście metrów to watro zdecydować się na ekipę do kopania ręcznego :super:

kolego a ty wiesz na czym polega wiercenie studni głebinowej?? wies jak wyglada taka studnia? jesli jestes chetny ok wykop mi recznie cienki otwór na rurę na okolo 30 -40 metrów, zmierz mi jak czesto przypływa woda, zrób to wszytko recznie.
Omen
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 4 maja 2008, 14:06
Lokalizacja: centrum

Re: studnie głębinowe, kto wierci?

Post autor: Omen »

Z czystym sumieniem mogę polecić firme WIT-STO z Gliniczka, tel. 698 006 759, mail [email protected] ( wiercili u mnie), jest też firma w Święcanach k. Skołyszyna HYDROEL tel. 605 522 708 ( wyższa półka cenowa), jest tez firma w Dukli - Serwis Robót Wiertn. tel. 502 306 676.
Pozdrawiam
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: studnie głębinowe, kto wierci?

Post autor: mario1562 »

dzieki wielkie kolego za ten namiary:) pozdrawiam i wesołych świat zycze:)
jungle-is-massive
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 15 maja 2011, 17:26

Re: studnie głębinowe, kto wierci?

Post autor: jungle-is-massive »

Jaki jet przybliżony koszt budowy takiej studni?
jungle-is-massive
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 15 maja 2011, 17:26

Re: studnie głębinowe, kto wierci?

Post autor: jungle-is-massive »

Witam ponownie!
Czy znacie kogoś w okolicach Jasła kto kopie studnie?
Prosze o nr tel.
Awatar użytkownika
kwas
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 28 marca 2012, 00:21

Re: studnie głębinowe, kto wierci?

Post autor: kwas »

KORWIN - Systemy Uzdatniania Wody KONTAKT: tel.: 13 4469200, 609474639
wardo
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 22 listopada 2013, 08:57

Re: studnie głębinowe, kto wierci?

Post autor: wardo »

u mnie wiercił Babczyński efekt jest pozytywny
tel. 511101725
europlace
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 15:11

Re: studnie głębinowe, kto wierci?

Post autor: europlace »

mario1562 pisze:witam, chcialby zapytac czy a ktos z was jakies namiary lub moze polecic kogos kto wierci studnie glebinowe lub jaka firme ktora zajmuje sie takimi rzeczami.
Z góry dziekuje za informacje
U mnie nie tak dawno wiercono studnie głębinową, wierciła ekipa z okolic Jasła, dość szybko i sprawnie im to poszło, a są dość tani około 192 zł za metr. to chyba jedna z lepszych cen na rynku. nie pamiętam nazwy firmy, wiem że wiercą w okolicach Jasła i Krosna
kontakt 608 117 633
europlace
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 15:11

Re: studnie głębinowe, kto wierci?

Post autor: europlace »

europlace pisze:
mario1562 pisze:witam, chcialby zapytac czy a ktos z was jakies namiary lub moze polecic kogos kto wierci studnie glebinowe lub jaka firme ktora zajmuje sie takimi rzeczami.
Z góry dziekuje za informacje
U mnie nie tak dawno wiercono studnie głębinową, wierciła ekipa z okolic Jasła, dość szybko i sprawnie im to poszło, a są dość tani około 190 zł za metr. to chyba jedna z lepszych cen na rynku. nie pamiętam nazwy firmy, wiem że wiercą w okolicach Jasła i Krosna
kontakt 608 117 633
ktoś6954
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2014, 20:16

Re: studnie głębinowe, kto wierci?

Post autor: ktoś6954 »

U mnie studnie wierciła firma z okolic Jasła i jej NIE POLECAM. Zazwyczaj taka studnia jest gotowa do tygodnia czasu, a tej firmie wywiercenie jej zajęło prawie MIESIĄC. Do tego okazało się że to jest nowa firma bez doświadczenia, która działa góra pół roku. A sprzęty które używają do wiercenia ciągle się psują. Nie wybierajcie tej firmy, szkoda nerwów i pieniędzy kontakt 608 117 633
Lipnicki
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwietnia 2014, 22:59

Re: studnie głębinowe, kto wierci?

Post autor: Lipnicki »

ktoś6954 pisze:U mnie studnie wierciła firma z okolic Jasła i jej NIE POLECAM. Zazwyczaj taka studnia jest gotowa do tygodnia czasu, a tej firmie wywiercenie jej zajęło prawie MIESIĄC. Do tego okazało się że to jest nowa firma bez doświadczenia, która działa góra pół roku. A sprzęty które używają do wiercenia ciągle się psują. Nie wybierajcie tej firmy, szkoda nerwów i pieniędzy kontakt 608 117 633
Wszyscy tylko nie Korwin! Przed tą firmą ostrzegam! Chyba, że lubicie problemy. A swoją drogą to nie wiem czy w okolicach Jasła są fachowcy - wiertnicy, którzy potrafią prawidłowo zafiltorwać studnię głębinową... ja niestety z takimi się nie spotkałem. I jeżeli taką znajdziecie, chętnie nawiążę kontakt. Powodzenia.
europlace
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 15:11

Re: studnie głębinowe, kto wierci?

Post autor: europlace »

a u mnie wiercili tydzień i ja byłem zadowolony 608117633
ODPOWIEDZ