gdzie kupić niedrogo perfumy

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
wolands_kitten
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 6 września 2012, 13:40

Re: gdzie kupić niedrogo perfumy

Post autor: wolands_kitten »

No przepraszam, ale to : testerownia24h.pl/ muszą być podróby. Już jedna cena na wszystkie perfumy to sugeruje. Nie radze wywalać kasę w błoto. Za 100 PLN można już kupić całkiem przyzwoite perfumy z jakiegoś sprawdzonego źródła.

Ja kupuje na iperfumy.pl/ Strona jest sprawdzona i polecana na wielu forach dotyczących perfum. Po za stronami www warto sprawdzić ekskluzywne perfumy dostępne w lokalnych drogeriach (rossmann, natura, hebe). Często robią tam różne wyprzedaże.

Nie polecam kupować perfum w regularnych cenach w perfumeriach typu Douglas czy Sephora, bo mają strasznie wygórowane ceny (chyba najwyższe na rynku perfumowym). Czasami robią tam promocję na cały perfumowy asortyment, lub wybrane sztuki- wtedy ceny są bardziej atrakcyjne.
kosekk77
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 19 marca 2019, 12:46

Re: gdzie kupić niedrogo perfumy

Post autor: kosekk77 »

Testerownia24h.pl zbiera praktycznie wszystkie marki perfum i według mnie z testerami nie ma żadnych problemów jakościowych. Normalne, wydajne buteleczki, czasami bez korka, ale to nie jest dla mnie jakiś problem, bo mam zapasowe z poprzednich opakowań :D
sergiej
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 21 marca 2019, 14:48

Re: gdzie kupić niedrogo perfumy

Post autor: sergiej »

Polecam zdobywać kupony rabatowe do Sephory albo Douglasa itd. Wtedy masz markowe perfumy w niskich cenach.
buczo1981buczo
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 8 kwietnia 2019, 15:22

Re: gdzie kupić niedrogo perfumy

Post autor: buczo1981buczo »

Na necie są tańsze ale trzeba uważać na oszustów bo podróby sprzedają
energia007
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 27 marca 2018, 11:08

Re: gdzie kupić niedrogo perfumy

Post autor: energia007 »

potrzebuje kupic perfumy na prezent, siostra uzywa glownie Dolce & Gabbana ale ich cena jest powalająca, drogerie zamkniete przez covid, na internecie nic nie znalazlam. help
Anka7
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 19:20

Re: gdzie kupić niedrogo perfumy

Post autor: Anka7 »

Która drogeria jest zamknięta? Chodzę ulicami Jasła,ale nie zauważyłam zamknięciab sklepów z perfumami.
Natural Born Leader
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 13:02

Re: gdzie kupić niedrogo perfumy

Post autor: Natural Born Leader »

Polecam Douglas gdzie mają fajne promocje i udało mi się tam kupić moje ulubione perfumy EAU GISADA 100 ml za niecałe 500 zł.
energia007
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 27 marca 2018, 11:08

Re: gdzie kupić niedrogo perfumy

Post autor: energia007 »

kocham cie <3 uzywala ich, bedzie zachwycona. juz zamawiam
ODPOWIEDZ