Żłobek Chatka Puchatka

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
kojotex
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 10 grudnia 2010, 10:48

Żłobek Chatka Puchatka

Post autor: kojotex »

Czy możecie mi powiedzieć coś na temat tego jasielskie żłobka? Ma ktos jakies informacje?
N2N
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 442
Rejestracja: 2 marca 2010, 10:09

Re: Żłobek Chatka Puchatka

Post autor: N2N »

powinni swoją stronę internetową założyć z fotkami, cennikiem, usługami itd.
Awatar użytkownika
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 5 listopada 2010, 15:13

Re: Żłobek Chatka Puchatka

Post autor: jędza »

http://www.chatkapuchatka.edu.pl/index.php

przepraszam z rozpędu wkleiłam link do przedszkola ale rzeszowskiego :zawstydzony: , ale skoro jest to niech zostanie
zuzaa
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 14 lutego 2011, 12:34

Re: Żłobek Chatka Puchatka

Post autor: zuzaa »

Orientuje się ktoś ile wynoszą miesięczne koszty uczęszczania malucha w tym żłobku ?
KATI
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 22 lutego 2010, 20:58

Re: Żłobek Chatka Puchatka

Post autor: KATI »

490 zł plus pampersy i jedzonko. Troszku drogo, myślałam że oddam swoje dzieciątko tam ale niestety nie stać mnie. Za 300 zł bym się zdecydowała.. :(
Bazylia
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 22 marca 2012, 17:26

Re: Żłobek Chatka Puchatka

Post autor: Bazylia »

490 zł dla dzieci do 1,5 roku. Grupa starsza to chyba 390.
Dodatkowo jedzenie i ewentualnie pieluszki.

Mój Syn jest w młodszej grupie. Opiekuje się nim pani Andżelika - bardzo sympatyczna, energiczna i kontaktowa osoba. Rewelacyjna jest!
Jestem bardzo zadowolona do tej pory, choć oczywiście są pewne minusy. Jedzenie przynoszę sama (łącznie z obiadami, które gotuję w domu), ale z tego co wiem to istnieje możliwość wykupienia posiłków - mają je bodajże z Trafunku.
Jeśli ktoś chciałby uzyskać informacje osoby korzystającej ze żłobka to śmiało :)
okhuti
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 8 marca 2007, 22:19
Lokalizacja: jasło

Re: Żłobek Chatka Puchatka

Post autor: okhuti »

KATI, moje dziecko chodzi do przedszkola "Jaś i Małgosia" na kotlinie. Opłaty miesięczne wynoszą tam 190 zł z zajęciami (angielski, rytmika) i 140 bez zajęć. W tym jest oczywiście wyżywienie z Trafunku. Wiadomo, że pampersy, chusteczki, itp. są we własnym zakresie. Przyjmują dzieci od drugiego roku życia, ale jest to umowna granica. Myślę, że w przypadku gdybyś była zainteresowana to musiałabyś dowiedzieć się bezpośrednio u Pani Dyrektor. Co mogę napisać o samym przedszkolu? Miła atmosfera oraz kompetentne i bardzo miłe panie. Rodzice bardzo chwalą sobie to przedszkole. Dużo wyjazdów, wycieczek, konie i dużo by jeszcze mnożyć tych zalet... :) jutro jest wyjazd do Folusza a w przyszłym tygodniu koncert dzieci ze szkoły muzycznej. Gorąco polecam.

P.S. niestety, strony internetowej chyba się jeszcze nie dorobili.
KATI
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 22 lutego 2010, 20:58

Re: Żłobek Chatka Puchatka

Post autor: KATI »

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź ale ja potrzebuję żłobek bo moja mała ma dopiero 5 mc a ja chciałabym iść do pracy teraz.. No niestety a na takie koszty jak są w żłobku mnie nie stać. Oferta przedszkola faktycznie interesująca ale póki co nie dla mnie :(
Ale bardzo dziękuję :)
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: Żłobek Chatka Puchatka

Post autor: czeszka »

narzekacie ze opłaty np za duze..a sprobujcie wynajac dzisiaj dobra nianie wyjsc z domu bezstresowo...zostawic kogs z naszym dzieckiem w ewlasnym domu.....i stresowac sie caly dzien. ..conajmniej smieszne...takze...mozna rzec iz sa to smieszne pieniadze
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Żłobek Chatka Puchatka

Post autor: Laura Diaz »

W Chatce nie przyjmą ci dziecka 5-cio miesięcznego, najmłodsze to roczne.
Moja córka chodzi od września i jesteśmy bardzo zadowolone, a opłata - no niska nie jest, ale po tym ile ona na tym zyskała i jak się rozwinęła - naprawdę warto. W życiu nie miałabym czasu ani pomysłów organizować jej w domu takie zajęcia i zabawy, jakie oni tam mają.
Jak coś to pisz na priv :)
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: Żłobek Chatka Puchatka

Post autor: czeszka »

dokładnie zgadzam sie z przedmowczynia
dziecko nie jest izolowane od swiara
wrecz przeciwnie
poznaje rozwija sie ma perpektywe
mozliwosci jakich nie stworzy sie w 4 scianac
h tam widzi ludzi
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Żłobek Chatka Puchatka

Post autor: krolik »

190 zł to nie jest dużo. Niania najtańsza bierze 600zł. Mam taką babcię która mogę polecić. Bardzo kocha dzieci.
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Żłobek Chatka Puchatka

Post autor: Laura Diaz »

krolik pisze:190 zł to nie jest dużo. Niania najtańsza bierze 600zł. Mam taką babcię która mogę polecić. Bardzo kocha dzieci.

A skąd 190???
pemo
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 3 marca 2014, 16:08

Re: Żłobek Chatka Puchatka

Post autor: pemo »

orientujecie sie ile teraz kosztuja żłobki i jakie polecacie w jaśle dziecko 1,5 roku? sa tylko dwa czy wiecej ?
asia77
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 248
Rejestracja: 2 września 2011, 14:38

Re: Żłobek Chatka Puchatka

Post autor: asia77 »

Myślę, że w takim przypadku najodpowiedniejsze będzie przedszkole na rejtana.
ODPOWIEDZ