Działalność gospodarcza - jak zacząć

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Działalność gospodarcza - jak zacząć

Post autor: Jozin.1 »

Jozin.1 pisze:
kamil3 pisze:to musisz zainwestować z 125 000zł i bd dobra działalnośc :D ja mam firmę już 25 lat prawie :D budowlankę zalezy co chesz otworzyć :D
Jasne Kamil.... znowu nie macie co robić w BUDMAXie ???
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Działalność gospodarcza - jak zacząć

Post autor: kamil3 »

Jest praca sezon idzie na remonty wnętrz :D sezon zimowy a potem może elewacje pozdrawiam :D raczej mamy obraną cała Polskę Kraków itd pozdrawiam :D delegacje :D na zimę wnętrza :D
Symyrdn
Ekspert
Ekspert
Posty: 87
Rejestracja: 12 marca 2018, 21:44

Re: Działalność gospodarcza - jak zacząć

Post autor: Symyrdn »

kamil3 je jaka robota u was? umiem plytki klasc prosto nie krzywo prosto elegancko pozdrawiam serdecznie
lusio
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 14 stycznia 2013, 00:30

Re: Działalność gospodarcza - jak zacząć

Post autor: lusio »

Jeśli boicie się formalności, tej całej papierologii, załatwiania i biegania podczas rejestracji działalności, to z tego co się orientuję w Tax Care można uzyskać wsparcie i pomoc w załatwieniu wszystkiego tak, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik :)
muaha
Obyty
Obyty
Posty: 51
Rejestracja: 10 stycznia 2017, 16:17

Re: Działalność gospodarcza - jak zacząć

Post autor: muaha »

I dodam tylko, że robią to za darmo, w ramach abonamentu księgowego. Sama korzystałam, a to duże ułatwienie. Bez biegania po urzędach, to raz. A dwa, że od razu pomogli mi z wypełnieniem papierów, dobraniem odpowiedniej formy opodatkowania, najbardziej korzystnej.
lusio
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 14 stycznia 2013, 00:30

Re: Działalność gospodarcza - jak zacząć

Post autor: lusio »

Rozumiem, że korzystasz z księgowości online u nich? Z tego co widziałam na stronie, można też poprosić ich o pomoc w sprawdzeniu, czy jest szansa na dofinansowanie unijne dla mojej firmy, podobno też jest to darmowa pomoc:) korzystałaś może z tego?
muaha
Obyty
Obyty
Posty: 51
Rejestracja: 10 stycznia 2017, 16:17

Re: Działalność gospodarcza - jak zacząć

Post autor: muaha »

Tak, wiem, że mają, ale ja korzystałam z dotacji już wcześniej na założenie działalności z UP, niestety drugi raz już nie mogę, chyba, że po upływie jakiegoś czasu, może czas się właśnie zorientować. Na pewno to łatwiejsze, bo sama nie musisz śledzić wszystkich warunków.
lusio
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 14 stycznia 2013, 00:30

Re: Działalność gospodarcza - jak zacząć

Post autor: lusio »

A wiesz może jak wygląda sprawa z tymi pakietami dodatkowymi? Interesuje mnie IT i medyczny, ale nie wiem, czy mogę wykupić oba? Czy w przy tym najniższym abonamencie mam jakieś ograniczenia?
eleniii
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 29 czerwca 2019, 21:02

Re: Działalność gospodarcza - jak zacząć

Post autor: eleniii »

Dodatkową kasę na rozpoczecie działalności gospodarczej mnie się udało pozyskac dzięki Open Cash, szybko, bezpiecznie. Decyzja już 2 dnia, pieniądze na koncie zaraz jak wszystkie dokumenty otrzymali. Przede wszystkim bezpiecznie, dogodne warunki spłaty. Zadowolona jestem bardzo
ODPOWIEDZ