gdziew Jasle, Krosnie, Gorlicach przyzwoita silownia?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
owocowy_drops
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 5 grudnia 2009, 18:37

gdziew Jasle, Krosnie, Gorlicach przyzwoita silownia?

Post autor: owocowy_drops »

Witam

Czy znacie w Jaśle, Krośnie lub Gorlicach przyzwoitą siłownię, bez szerokich karków, zapachu potu i koniecznie z kompetentnym instruktorem?
derix
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 12 lipca 2010, 15:01

Re: gdziew Jasle, Krosnie, Gorlicach przyzwoita silownia?

Post autor: derix »

...oj chyba będzie ciężko :zalamany: też szukam czegoś konkretnego, nawet już bez trenera ale naprawdę...tragedia!
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: gdziew Jasle, Krosnie, Gorlicach przyzwoita silownia?

Post autor: Miś »

W Jaśle jest tylko jedna "publiczna" siłownia wiec nie ma za duzego wyboru, natomiast uwazam, ze nic jej nie brakuje. Tyle ze, nie bardzo rozumiem Twoja wizje silowni. Przeszkadza Ci dobrze rozwinięty mięsień czworoboczny u kogoś obok i to ze ktoś się poci ? Musisz znalesc taka jak w amerykańskich filmach gdzie siedza dwie osoby przy wlaczonej biezni na krzesle popijajac cole light i rozmawiaja, ze chodza na silownie a i tak nie moga zrzucic nadwagi- nie bedzie potu, beda mieli szyje jak łabędzie a noi instruktor bedzie i to w dodatku kompetentny-prawdopodobnie. Reasumując Jasło odpada, wg Twoich kryteriów.
derix
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 12 lipca 2010, 15:01

Re: gdziew Jasle, Krosnie, Gorlicach przyzwoita silownia?

Post autor: derix »

Miś-czy masz na myśli siłownię na MOSIRze?
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: gdziew Jasle, Krosnie, Gorlicach przyzwoita silownia?

Post autor: Miś »

Tak, bynajmniej ja o żadnych innych ogólnodostępnych w Jaśle nie wiem.
owocowy_drops
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 5 grudnia 2009, 18:37

Re: gdziew Jasle, Krosnie, Gorlicach przyzwoita silownia?

Post autor: owocowy_drops »

Są siłownie i siłownie. Nie chodzi o popadanie w skrajności. Nie spodziewam się perfumów i czerwonych dywanów, ale względnego poziomu.
Siłownia na MOSiR z perspektywy strony internetowej wygląda całkiem przyzwoicie. Piszą, że mają instruktora.
Prawda to? Jest tam jakiś trener, instruktor?
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: gdziew Jasle, Krosnie, Gorlicach przyzwoita silownia?

Post autor: Miś »

Nie spotkałem nikogo takiego.
Ypsilon
VIP
VIP
Posty: 522
Rejestracja: 31 marca 2009, 12:21

Re: gdziew Jasle, Krosnie, Gorlicach przyzwoita silownia?

Post autor: Ypsilon »

owocowemu-dropsowi po prostu chodzi o silownię na wzgledymu poziomie, a nie o osiedlową pakownię. To tak samo jak z tym "sex-shopem" w jasle:-)
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: gdziew Jasle, Krosnie, Gorlicach przyzwoita silownia?

Post autor: lato »

Tak jest instruktor na jasielskiej siłowni Mosir.Ypsilon mamy taka siłownie Miejską na jakim poziomie jest miasto i jego mieszkańcy.Sala do ćwiczen aerobowych ma jedna wadę-nie ma w niej klimatyzacji wiec nie jest za ciekawie w upalne dni,natomiast tzw.męska częsc jest oki i kazdy kto chce pocwiczyc a nie narzekać znajdzie do tego warunki.
tomekk
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 15:11

Re: gdziew Jasle, Krosnie, Gorlicach przyzwoita silownia?

Post autor: tomekk »

Należy zadać sobie pytanie czego oczekujemy od siłowni. Jeśli ktoś faktycznie poćwiczyć, jasielska siłownia jest ok. Jeśli pospacerować w stroju nike i białym ręcznikiem to faktycznie-do lansu najlepsza nie jest. Słuszna uwaga z brakiem klimatyzacji na sali fitness jednak z drugiej strony idąć na fitness powinnismy się chciec przede wszystkim spocić. Brak klimatyzacji to ułatwia :) Jest informacja ze jest instruktor 3 razy w tyg po 2h chyba. Warto jednak samemu poszerzac swoja wiedze.
dawid2258
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 27 kwietnia 2010, 18:01

Re: gdziew Jasle, Krosnie, Gorlicach przyzwoita silownia?

Post autor: dawid2258 »

No, niestety :dobani: w jaśle nie będzie dużego wyboru bo jest tylko jedna , nie jest najgorsza ale mogła by być większa . :]
A jak szukać jakiejś dobrej , to tylko większe miasta. :cwaniak:
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: gdziew Jasle, Krosnie, Gorlicach przyzwoita silownia?

Post autor: Jagoda Fioletowa »

owocowy_drops pisze:Witam

Czy znacie w Jaśle, Krośnie lub Gorlicach przyzwoitą siłownię, bez szerokich karków, zapachu potu i koniecznie z kompetentnym instruktorem?

Znam przyzwoitą siłownię w Krośnie. Nie wiem czy ktoś z Was słyszał o Game Sporcie? Tutaj podaje stronę, żebyście mogli sobie wszystko dokładnie doczytać: http://www.gamesport.com.pl/pub/index.php
Jeśli chodzi o moją opinię to byłam bardzo zadowolona. Wprawdzie korzystałam tylko z aerobiku, bieżni i sauny, ale z tego co zdążyłam zaobserwować cała reszta przedstawiała się bardzo dobrze. Oczywiście instruktorzy też są tam zatrudnieni, ale nie wiem jak wygląda współpraca z nimi, bo nie korzystałam. Osobiście polecam tą siłownię :) Warto się tam wybrać.
ODPOWIEDZ