gdzie założyć kolczyk w nosie!!

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
angela666
Guru
Guru
Posty: 156
Rejestracja: 3 marca 2009, 10:12

gdzie założyć kolczyk w nosie!!

Post autor: angela666 »

witam mam takie zapytanie iż chciałabym sobie przekuć nosek tylko że pistoletem igła odpada gdyż pewnie jakbym zobaczyła ją to bym uciekła heh a zależy mi strasznie gdzie w jaśle można przekuć tak nos czekam na wypowiedzi!!! :) :)
Awatar użytkownika
KoKoszka
Mistrz
Mistrz
Posty: 98
Rejestracja: 18 maja 2009, 16:58
Lokalizacja: Aktualnie Rzeszów

Re: kolczyk w nosie!!

Post autor: KoKoszka »

Za 1 LO obok tej przychodni chyba przebijają.Igłą nie jest tak źle ja sama sobie przebiłam i mam prawie za free tylko koszty kolczyka i igły :)
Awatar użytkownika
e-l-a-n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 346
Rejestracja: 6 września 2006, 20:55
Lokalizacja: Subcarpathia.

Re: kolczyk w nosie!!

Post autor: e-l-a-n »

W ogóle nie powinno się przebijać nosa pistoletem i kosmetyczka, która Ci to zaproponuje jest niepoważna. Poszukaj dobrej kosmetyczki lub studia tatuażu, przebijają igłą koszt zależy od 70 do 100 zł.
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: kolczyk w nosie!!

Post autor: T135 »

kolczyk w nosie może był "modny" kiedyś, teraz jak widzę taką dziewczyne to... :wstyd: No jak jest z gimnazjum to może jeszcze nic strasznego, ale jak już starsza to śmiesznie to wygląda.
Awatar użytkownika
e-l-a-n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 346
Rejestracja: 6 września 2006, 20:55
Lokalizacja: Subcarpathia.

Re: kolczyk w nosie!!

Post autor: e-l-a-n »

Mam podobnie, ale nie tylko kobiety, ale i faceci wyglądają strasznie. Poza tym okrutnie boli. Ale jak się komuś podoba... ;)
amithia
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 26 lipca 2010, 16:43

Re: kolczyk w nosie!!

Post autor: amithia »

Dlaczego wygląda strasznie????????Nie rozumie?!Wcale nie chodzę do gimnazjum a kolczyka mam od 10 lat i znam wiele dziewczyn które też maja i bynajmniej nie uważam że to strasznie wygląda :hyhy: A poza tym wcale to nie boli....chyba bardziej strach przed igłą!I napewno polecam przebicie igłą a nie pistoletem:)
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: kolczyk w nosie!!

Post autor: Jaślanka »

Bez urazy, ale jakoś zawsze kolczyk w nosie kojarzył mi sie z pewnym zwierzątkiem... :) Zgadzam się z T135 O i nie wyobrażam sobie np Panny Młodej...piękna suknia, wszystko szykowne a tu kolczyk w nochalu, a fe! :kwasny:

No ale kto co lubi!! :) :)

Sorki za offtop ale jakos mnie tak naszło ;)
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: kolczyk w nosie!!

Post autor: T135 »

amithia pisze:Dlaczego wygląda strasznie????????Nie rozumie?!Wcale nie chodzę do gimnazjum a kolczyka mam od 10 lat i znam wiele dziewczyn które też maja i bynajmniej nie uważam że to strasznie wygląda :hyhy: A poza tym wcale to nie boli....chyba bardziej strach przed igłą!I napewno polecam przebicie igłą a nie pistoletem:)
nie wiem, o gustach się nie dyskutuje. Ale mi, się to nie podoba (jestem facetem dla ścisłości).
Już wolę widzieć u dziewczyny w pempku, czy kilka kolczyków w uchu ale NOS, jakoś nie jest odpowiednim miejscem. No ale każdy ma to co się komu podoba, i w czym się czuje dobrze :)
Suzy
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 19 sierpnia 2008, 15:38

Re: kolczyk w nosie!!

Post autor: Suzy »

igła boli, ale przynajmniej płacisz tylko za kolczyka i igłę ;D
koło 1 LO koszt 50 zł, więc drogo... no i chyba w awangardzie jeszcze, ale nie wiem za ile.
Ja przebijałam i igłą i pistoletem ;D problem z igłą był taki, że potem nie potrafiłam kolczyka włożyc ;D
cukiereczek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 20 maja 2010, 18:54

Re: kolczyk w nosie!!

Post autor: cukiereczek »

Jaślanka pisze: No ale każdy ma to co się komu podoba, i w czym się czuje dobrze
Ja tez mysle ze to jakies bezguście jest montujac sobie takie ozdóbki chce sie wyróżnic :/ chyba mi sie zle kojarzy :/ heheh na pewno nie dodaje uroku :zdegustowany:
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: kolczyk w nosie!!

Post autor: Jaślanka »

cukiereczek pisze:
Jaślanka pisze: No ale każdy ma to co się komu podoba, i w czym się czuje dobrze
Ja tez mysle ze to jakies bezguście jest montujac sobie takie ozdóbki chce sie wyróżnic :/ chyba mi sie zle kojarzy :/ heheh na pewno nie dodaje uroku :zdegustowany:
To raczej słowa T135, tak dla sprostowania ;) :)
angela666
Guru
Guru
Posty: 156
Rejestracja: 3 marca 2009, 10:12

Re: kolczyk w nosie!!

Post autor: angela666 »

no mi się podoba znam wiele osób starszych które mają kolczyk w nosie super sprawa wolę nos jak chodzą w ustach języku czy brwi strasznie to wyglada...zresztą to chyba zalezy u kogo jest ten kolczyk i gust :) :)
Olusiaqq3
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 25 sierpnia 2008, 18:48

Re: kolczyk w nosie!!

Post autor: Olusiaqq3 »

Hej. Wybaczcie nie chce zasmiecac forum niepotrzebnymi wątkami,a chodzimi tylko o jedno pytanie.
Czy w Jaśle zrobię dreda czy dopiero w Rzeszowie ?
amithia
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 26 lipca 2010, 16:43

Re: kolczyk w nosie!!

Post autor: amithia »

To fakt o gustach się nie dyskutuje!A dla jasności najlepiej igłą przebijać nos od środka, potem tylko spiłowany kolczyk wsadzić w igłę, przeciągnąć i gotowe!!!!!Nie wyobrażam sobie dłubania w nosie i szukania kanału:(Dla mnie to śmieszne ile sobie krzycza za przebicie nosa?????!!!!!!!
angela666
Guru
Guru
Posty: 156
Rejestracja: 3 marca 2009, 10:12

Re: kolczyk w nosie!!

Post autor: angela666 »

dzieki za wypowiedzi chyba zrezygnuje bo pewnie bym zemdlała na widok igły...:(szkoda
ODPOWIEDZ