gdzie można nastawić krzywy kregosłup

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
AMWeronika
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 7 maja 2010, 11:21
Lokalizacja: JASŁO

gdzie można nastawić krzywy kregosłup

Post autor: AMWeronika »

witam mam wielką prośbe, mam skrzywiony kregosłup i jedyne wyjście to operacja ,słyszałam że w Frysztaku jest pan króry nastawia kregosłup (skolioze ) potrzebuje na niego namiary lub na jakiegoś dobrego lekarza który mnie skieruje na ćwiczenia do kliniki albo doradzi co zrobić aby uniknąć operacji...
pozdrawiam proszę o odpowidzi
AMWeronika
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 7 maja 2010, 11:21
Lokalizacja: JASŁO

Re: gdzie można nastawić krzywy kregosłup

Post autor: AMWeronika »

witam mam wielką prośbe, mam skrzywiony kregosłup i jedyne wyjście to operacja ,słyszałam że w Frysztaku jest pan króry nastawia kregosłup (skolioze ) potrzebuje na niego namiary lub na jakiegoś dobrego lekarza który mnie skieruje na ćwiczenia do kliniki albo doradzi co zrobić aby uniknąć operacji...
pozdrawiam proszę o odpowidzi[/quote]
johny3050
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 05:24

Re: gdzie można nastawić krzywy kregosłup

Post autor: johny3050 »

Jeśli byłaś u lekarza i powiedział ci że jedyne wyjście to operacja, to twoje skrzywienie musi wynosić jeśli dobrze pamiętam ponad 50,60 stopni. No w takim przypadku to faktycznie tylko operacja pozostaje i żaden kręgarz ci tu nie pomoże. Chyba że sama sobie wmówiłaś operacje, a twoje skrzywienie nie jest aż tak poważne i da sie je skorygować prostymi cwiczeniami, gimnastyką itd. No ale wiesz jak masz już aż takie poważne skrzywienie to są jeszcze specjalne gorsety które nosisz praktycznie 24h/dobe.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2010, 15:41 przez johny3050, łącznie zmieniany 1 raz.
bart19
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 5 sierpnia 2006, 18:40
Lokalizacja: Jasło

Re: gdzie można nastawić krzywy kregosłup

Post autor: bart19 »

krzywego kregoslupa sie nie nastawa
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: gdzie można nastawić krzywy kregosłup

Post autor: Anuskaaa18 »

Właśnie też nie wyobrażam sobie jak można tak po prostu nastawić skrzywiony kręgosłup..
Chociaż kilka lat temu do mnie na wioskę przyjeżdżał jakiś Chińczyk, specjalizujący się w medycynie niekonwencjonalnej i pamiętam, że wciskał ludziom taki kit, że prostuje kręgosłupy, leczył akupunkturą itp.. Sama mam dość poważnie skrzywiony kręgosłup, ale nie zdecydowałam się na wizytę u tego Pana, uważam że takie sposoby leczenia są dobre dla hipochondryków.. Lepiej zaoszczędź pieniądze przeznaczone na znachorów i zainwestuj je w jakiegoś dobrego specjalistę..
AMWeronika
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 7 maja 2010, 11:21
Lokalizacja: JASŁO

Re: gdzie można nastawić krzywy kregosłup

Post autor: AMWeronika »

nie wierze że nie można już nic zrobić ,a gorsety daja rezultaty do 45stopni ,a ja mam 55 ... ;(
ODPOWIEDZ