sklep z używanym sprzętem sportowym

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

sklep z używanym sprzętem sportowym

Post autor: julia1978 »

Chciałabym się dowiedzieć, czy jest w jaśle jakiś sklep z używanym sprzętem sportowym, gdzie mogłabym kupić łyżwy?
Pobity
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 10:30

Re: sklep sportowy

Post autor: Pobity »

jak sie jedzie na nieglowice w tym jakby zamku, tam jest wszystko uzywane i tanie
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: sklep sportowy

Post autor: julia1978 »

Tam już byłam, ale niestety nie mają :zalamany:
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: sklep sportowy

Post autor: Pemek94 »

To dziwne, żeby na Niegłowicach nie mieli, może po prostu za późno wspomniałaś sobie o zakupie bo w listopadzie jest tego tam pełno ;p Innego sklepu z takowym sprzętem używanym chyba nie znajdziesz w Jaśle :/ Tylko i wyłącznie nówki, chyba że zostaje jeszcze Allegro xD
Ryszard L.S.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 410
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 17:10
Lokalizacja: z piwnicy sąsiada

Re: sklep sportowy

Post autor: Ryszard L.S. »

W Nowym Zmigrodzie widziałem taki sklep z używanymi łyżwami, nartami czy rowerami. Mieli spory wybór towaru ;)
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: sklep sportowy

Post autor: julia1978 »

Ryszard L.S. pisze:W Nowym Zmigrodzie widziałem taki sklep z używanymi łyżwami, nartami czy rowerami. Mieli spory wybór towaru ;)
A mógłbyś mi powiedzieć, gdzie mniej więcej to jest w Żmigrodzie? Bo chyba faktycznie za póżźno zabrałam się za zakupy :( Ale od dawna trąbili, że lodowiska nie będzie w tym roku, więc tym się zasugerowałam :zalamany:
ODPOWIEDZ