u kogo kuchnie na wymiar ?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
klaudia20
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 23 lipca 2012, 09:56

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: klaudia20 »

Z mojej strony to żadna autoreklama,więc sobie to wypraszam.Kazdy kto korzystał z usług tej firmy jest zadowolony przykładem może być post dużo wcześniej chyba nie czyta Pan/i zbytnio uważnie wyłapując to co tylko się chce i bezczelnie się naśmiewając a to raczej nie świadczy dobrze.Radze na przyszłość mieć wiarygodne informacje bo nie sztuka jest kogoś obrzucić błotem i te słowa kieruje nie tylko do @KARKA.
Karka
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 24 maja 2013, 08:53

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: Karka »

Po pierwsze radze czytać tekst ze zrozumieniem bo ja nikogo tutaj błotem nie obrzuciłam w przeciwieństwie to innych użytkowników tego forum. Jeśli ma mieć Pani do kogoś pretensje to myślę, że tylko do siebie i następnym razem niech się Pani nie podaje za kogoś innego bo może to temu komuś zaszkodzić. Po drugie ja przed Pani nikiem nie wpisałam @ ( jak mam to odebrać) i Pani mnie będzie uczyć szacunku i dobrego wychowania... Po trzecie jestem KOBIETĄ bo z wpisu widzę, że Pani w to wątpi. Po czwarte nie znam ani Pana Ziobrowskiego ani nikogo kto u niego zamawiał meble i ja na temat jego pracy się nie wypowiadałam i wypowiadać nie zamierzam. Tym wpisem kończę tą bezsensowną dyskusję z Panią!
klaudia20
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 23 lipca 2012, 09:56

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: klaudia20 »

Widze ze nie tylko mnie się przyda nauka czytania ze zrozumieniem i to byłby mój krotki komentarz do Pani obszernej wypowiedzi :) Miłego dnia życzę.. .
medvedik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 grudnia 2010, 08:13

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: medvedik »

Polecam firme MPERFEKT z Zeromskiego
Awatar użytkownika
aisza1990
Guru
Guru
Posty: 108
Rejestracja: 24 stycznia 2012, 15:47

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: aisza1990 »

Polecam meblowit z nowego glinika- ładne i solidne mebelki
kola152
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 3 lutego 2013, 21:35

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: kola152 »

chciałam się zapytać ile tak mniej więcej kosztuje kuchnia na zamówienie, wiem że trudno to określić bo cena zależy od wszystkiego ale tak mniej więcej średnia cena ????
LenkaD
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 17 lutego 2016, 20:48

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: LenkaD »

Witam!
Mogę polecić pana Daniela Wójcika z Sławęcina robił dla nas komodę z fornilu oraz szafę zabudowaną wszystko tak jak chcieliśmy i nie duże pieniądze ,dla chętnych mogę przesłać mmsy
czarna66
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 12 lutego 2011, 20:50

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: czarna66 »

Pan Krzysztof Gajda jak się jedzie na Gamrat -po prawej stronie.
Madziula
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 9 czerwca 2014, 17:26

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: Madziula »

Zakłąd Stolarski Pana Pilcha z Jasłą.
Solidni , terminowi i ceny tez ok jak za takie wykonanie. no i przede wszystkim super kontakt i sluchaja dokładnie oczekiwań klienta.


http://www.mebel.neostrada.pl/pokojowe.html
Meb24
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 10 stycznia 2017, 12:49

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: Meb24 »

Nie wyobrażam sobie obecnie kuchni bez zabudowy, chyba że w starych małych kuchniach....
Anett
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 9 listopada 2017, 09:25

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: Anett »

Ja robiłam kuchnię w ADAD Maxkuchnie na Wyspiańskiego, mają ogromny wybór i pomagają takim nieogarniętym w temacie osobom jak ja mebelki bardzo fajnie się trzymają pomimo dwóch rozrabiaków w domu ;)
medvedik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 grudnia 2010, 08:13

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: medvedik »

Polecam Firmę MPerfekt z Żeromskiego. Fachowe doradztwo, solidni, dokładni i cenowo ok
Molalola
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 18 grudnia 2018, 12:21

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: Molalola »

Anett pisze:Ja robiłam kuchnię w ADAD Maxkuchnie na Wyspiańskiego, mają ogromny wybór i pomagają takim nieogarniętym w temacie osobom jak ja mebelki bardzo fajnie się trzymają pomimo dwóch rozrabiaków w domu ;)
Potwierdzam! Zamawiałam kuchnie na wymiar w maxkuchniach do domu. Jestem mega zadowolona. Fajnie doradzili ciekawe rozwiązania. Kupiłam też u nich AGD od razu.
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: kamil3 »

Sprawdż sobie w TOP MEBLACH na kasprowicza 7 pozdro!
Aneta98
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2019, 09:01

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: Aneta98 »

Sprawdzałeś ofertę maxkuchnie.pl? Bardzo fajni doradcy, dopasują aranżację pod każdym kątem.
ODPOWIEDZ