Wódka na wesele, gdzie kupić? jakie znacie hurtownie?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
petione
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 6 lipca 2009, 17:59

Re: Wódka na wesele

Post autor: petione »

Jagoda Fioletowa pisze:Z tego, co pamiętam to na weselach spotykałam dotąd: Pana Tadeusza, Wyborową, Finlandię, Dębową... Ale na ostatnim weselu największym powodzeniem cieszył się szwedzki stół ze swojskimi wyrobami :hyhy: Pośród kiełbasek i innych smalczyków znajdował się bimberek, śliwowica, gruszkówka i inne specjały i muszę powiedzieć, że stół ten był niezwykle oblegany :piwo: :zakrecony:
U mnie był Smirnoff i w sumie był OKI. Nie wiem jak teraz ale mi największy rabat dali w Carfurze na Baczyńskiego (troche w cenie troche w talonach). Też miałem Wieską Chatkę, gdzie było swojskie jadło i oczywiście swojskie trunki. Musze przyznać że rzeczywiście zbierały się tam więsze grupki. Tak nawiasem mówiąć Wieska Chatka mi została i chętnie komuś pożyczę jak by miał ochotę :hyhy:
Awatar użytkownika
Aganieszka
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 4 stycznia 2010, 19:10
Lokalizacja: Dżasełko

Re: Wódka na wesele

Post autor: Aganieszka »

Na własnym weselu miałam Białą Damę. Taka nierzucająca się w oczy butelka, ale jak ją przystroiłam żółtą i zieloną wstążką (była to potocznie zwana trawą, ale nie pamiętam jak się to fachowo nazywa - wybaczcie) i wyglądała super!

Po całonocnej i dniowej imprezie nikogo nie bolała głowa - w przeciwieństwie do gorzkiej żołądkowej (przynajmniej w moim przypadku).

Polecam również standardowo Pana Tadeusza, ale to już ciut droższa wódka od Białej Damy!
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Wódka na wesele

Post autor: wiolka666 »

na jednym z wesel piłam pana tadka była napewno z tego lepszego rozlewiska ta lepsza ale na drugi dzień umierałam a nie tak dawno piliśmy stocka była dobra i na drugi dzień wstałam na nowo narodzona także wydaje mi się że jak kto jest do jakiej przyzwyczajona każda jest na swój sposób dobra....:)
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: Wódka na wesele

Post autor: luki666 »

jaka by nie byla to glowka bedzie bolec jak sie przesadzi,a co smieszniejsze to niejaki Palikot na tym bulu zarabia :hyhy:
krzyś
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 18 listopada 2008, 15:53

Re: Wódka na wesele

Post autor: krzyś »

a co sądzicie o BOLSIOE bo mam zamiar taką na wesele kupować?????
Liebre
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 24 września 2010, 12:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Wódka na wesele

Post autor: Liebre »

krzyś pisze:a co sądzicie o BOLSIOE bo mam zamiar taką na wesele kupować?????
Bolsa odradzam z całą stanowczością. Wódka ma kiepską opinię, zarówno u mnie jak i u moich znajomych. Poranek następnego dnia gorszy niż po wypiciu Bolsa może być tylko w przypadku wymieszania wszystkich możliwych alkoholi.
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: Wódka na wesele

Post autor: marzenka24 »

STOCK :) Naprawde polecam! w smaku dobra, a na drugi dzień człowiek nie wstaje z bólem głowy:)
Ewentualnie Wyborowa:)
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: Wódka na wesele

Post autor: mario1562 »

no ja ostatnoio byłem na weselu był BOLS i na drugi dzien ledwo żyłem a pare miesiecy wczesniej na weselu bawilem przy wyborowej i rano bylo jakbym wogóle nie pił:)
slawek8422
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 22 sierpnia 2010, 15:26

Re: Wódka na wesele

Post autor: slawek8422 »

PALACE VODKA - cena dobra oraz dobre samopoczucie na drugi dzień...:)
COSMO
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 14:43

Re: Wódka na wesele

Post autor: COSMO »

Tylko i wylacznie Absolwent !!!!!!!!!!

PS> zartuje oczywiscie. Na naszym weselu pilismy STOCKA i tez polecam innym. Nikt na poprawinach nie narzekal na bole brzucha.
cukiereczek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 20 maja 2010, 18:54

Re: Wódka na wesele

Post autor: cukiereczek »

marzenka24 pisze:STOCK Naprawde polecam! w smaku dobra, a na drugi dzień człowiek nie wstaje z bólem głowy:)
Ewentualnie


Najlepszym sposobem na dobre samopoczucie jest nie pic !! i czujemy sie drugiego dnia swietnie , nie boli nas glowa :D no i nie musimy myślec o tym co bylo wczoraj bo mamy lepsza pamieć hehe
ruda39.39
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 23:39

Re: Wódka na wesele

Post autor: ruda39.39 »

Liebre pisze:
krzyś pisze:a co sądzicie o BOLSIOE bo mam zamiar taką na wesele kupować?????
Bolsa odradzam z całą stanowczością. Wódka ma kiepską opinię, zarówno u mnie jak i u moich znajomych. Poranek następnego dnia gorszy niż po wypiciu Bolsa może być tylko w przypadku wymieszania wszystkich możliwych alkoholi.

najlepsza to stock plus gorąca herbatka !!!! :hurra:
Głubczycexx
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 12 stycznia 2011, 18:02

Re: Wódka na wesele

Post autor: Głubczycexx »

Witajcie!
Mam duże doświadczenie w tej dziedzinie, nie jako AA ale jako tzw. "nos" , próbnik - łyk alkoholu, kostka sera i do kanału!
Obecnie wobec nawału różnych produkcji w sklepach, często tzw. "podróbek" - i gdybym ponownie urządzał przyjecie weselne - byłyby trunki, wyłącznie!!! robione przeze mnie. Niekoniecznie bimber, to odradzam, bowiem ludzie "samouki" nie mają dobrych urządzeń. U nikogo jak oglądałem "aparatury" - a widziałem ich wiele - nie spotkałem urządzeń kontrolno-pomiarowych, a to nie daje gwarancji na wyrób wysokiej klasy, którym można częstować gości weselnych, miłych gości, przyjaciół! Ostatnio spotkałem - śliwowicę i miód pitny robiony "w domu" - po raz pierwszy wziąłem do swego notesika przepis! Były to przednie trunki, rano żadnych dolegliwości! To ważne w końcu pije się dla przyjemności w towarzystwie! A wesele to bardzo ważna uroczystość. Trzeba się przyłożyć do trunków, a nie szukać "badziewia" , gdzie taniej!
lukaso
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:06

Re: Wódka na wesele

Post autor: lukaso »

a do mojej siostry bierzemy finlandie

ogólnie to polecam również stocka - łagodny smak, cena nie jest tragiczna,
pan tadeusz jest nieco bardziej goryczkowy, aczkolwiek też jest dobry.
wszyscy zachwycają się gorzką de luxe... moim zdaniem wybór tej wódki na wesele to tylko przymus oszczędzenia na czym kolwiek... ta wódka teraz spadła nisko...
bols mi np. smakuję średnio - cierpki smak...


nooooo ale.. :D ilę ludzi, tyle opini :) pozdrawiam
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Re: Wódka na wesele

Post autor: Fps »

warto pamiętać, żeby wódka smakowała to musi być dobrze zmrożona :hyhy:
ODPOWIEDZ