Dekoracja kościoła w rafinerii, czy można?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
brzuhu
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 28 kwietnia 2007, 23:51
Lokalizacja: jasło

Dekoracja kościoła w rafinerii, czy można?

Post autor: brzuhu »

Czy orientuje się ktoś czy jest możliwość dekoracji kościoła w rafinerii?
Bo z tego co słyszałem ksiądz proboszcz robi z tym jakieś problemy.
agnieeeska
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 17 kwietnia 2009, 15:46

Re: Dekoracja kościoła w rafinerii

Post autor: agnieeeska »

ale dekoracji w sensie że co?? ślub czy coś?
brzuhu
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 28 kwietnia 2007, 23:51
Lokalizacja: jasło

Re: Dekoracja kościoła w rafinerii

Post autor: brzuhu »

Tak chodzi o ślub. Przepraszam, że nie sprecyzowałem. Chodzi mi o ubranie krzeseł dla pary młodej i świadków. Jakieś stojaki z kwiatami wzdłuż nawy głównej, brama na wejściu itp.
alicja1987
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 28 stycznia 2009, 08:38

Re: Dekoracja kościoła w rafinerii

Post autor: alicja1987 »

he dobry temat...dobrze słyszałeś że są problemy.
brzuhu
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 28 kwietnia 2007, 23:51
Lokalizacja: jasło

Re: Dekoracja kościoła w rafinerii

Post autor: brzuhu »

a zdjęcia pozwala robić???
Awatar użytkownika
Koltek
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 12 sierpnia 2008, 09:52

Re: Dekoracja kościoła w rafinerii

Post autor: Koltek »

Polecam w klasztorze w Dębowcu. Tam nie ma problemów - ze wszystkim można się dogadać :-)
brzuhu
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 28 kwietnia 2007, 23:51
Lokalizacja: jasło

Re: Dekoracja kościoła w rafinerii

Post autor: brzuhu »

ponawiam pytanie bo mi bardzo na nim zależy, a wiem, że jak zniknie z głównej strony jaslo4u to mało kto znajdzie ten temat
zosia3
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 6 października 2007, 19:18
Lokalizacja: Jaslo

Re: Dekoracja kościoła w rafinerii

Post autor: zosia3 »

To zależy od humoru... Czasem wcale czasem bez lampy i tylko z boku... Co w kościele jest nie możliwe... Miałam przypadek, że kamerzysta kamerował bez lampy stojąc z lewej strony pod sciana... Jeśli należysz do parafii to utrzymujesz przecież kościół, więc takich cyrków nie powinno być i nie ma. Ale jak ksiądz czuje się ważniejszy od Boga, myśląc, że wszyscy mają go łapać za kolana i całować po rekach jak to było x lat temu to będzie Ci robił problemy zawsze!
gezeb
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 29 lutego 2008, 15:07
Lokalizacja: KSJ

Re: Dekoracja kościoła w rafinerii

Post autor: gezeb »

To chyba nie kwestia humoru ? Są odpowiednie postanowienia , kursy -warto poszukać info nt. w mediach na stronach Diecezji .
To jest sakrament ślubu , czyli obrzęd , uroczystość - małżonków i Boga przede wszystkim a nie konkurs zachcianek i błyskających fleszy .
Proponuję pomyślec co by było , gdy nikt nie probowal tego regulować , i np. 20 osób uczestniczących w tym wydarzeniu zechcialo podejśc i zrobić pstryk .
Kościół to nie hipermarket , polecam lekturę Bibli , bo czsem warto popatrzyc trochę szerzej niż tylko przez małe okienko wizjera aparatu .
To samo dotyczy wystroju , wystarczy sobie wyobrazić że może czasem przed lub po ślubie jest pogrzeb i nie ma możliwości szybkiej zmiany , tych może dla kogoś miłych gadżetów , jak się wtedy czują osoby uczestniczące w takiej mszy ?
A ktos o tym musi pomysleć , i nie zawsze ma możliwość pogodzić , więc to nie musi być zlośliwość czy widzimisię księdza , to ogólna uwaga nie odnosząca się do konkretnych kapłanów . Pozwolić na bramę , stojaki jednym to znajda się za chwilę
tacy którzy bedą chcieli ubrać ołtarz czy inne elementy , czy to naprawde jest takie ważne ?
Wszystkim nowożeńcom zdrowia życzę i miłości , bo to najważniejsze .
Herman
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 22 maja 2009, 17:22
Lokalizacja: Jasło oczywiście xD

Re: Dekoracja kościoła w rafinerii

Post autor: Herman »

Ksiądz raczej się nie zgodzi. 2 lata temu, bez jego wiedzy udekorowano kościół jak tort. Chwile przed ślubem kazał wszystko zdjąć, wię wątpie aby się na jakiekolwiek dekoracje zgodził. Prędzej może katecheta... Zdjęcia robią ludzie, ale bez flashy.

Pozdrawiam!
rolson49
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 3 czerwca 2009, 09:43

Re: Dekoracja kościoła w rafinerii

Post autor: rolson49 »

Musisz isc do Królika i sie go zapytac inaczej nic nie zdziałasz. Ja osobiscie bym do Katechety nie poszedł w takiej sprawie. ( Jaki Królik by nie było to i tak jest lepszy od Katechety) :)
ODPOWIEDZ