jak dojechać do ulicy Mickiewicza z dworca pks

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
kingsonik
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 26 sierpnia 2009, 09:57

jak dojechać do ulicy Mickiewicza z dworca pks

Post autor: kingsonik »

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :)

Muszę się dostać w sobotę na ulicę Adama Mickiewicza 108 z dworca głównego PKS. Jako , że w Jaśle nie mieszkam, mam prośbę do osób które mogłyby mi wskazac najszybszą i najlepszą drogę do miejsca celowego ( w grę również wchodzą ZMKS-y) ;)). Dziękuję z góry za odpowiedź i pozdrawiam !!!
wodzu
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 283
Rejestracja: 2 stycznia 2009, 19:35

Re: JAK DOJECHAĆ ???

Post autor: wodzu »

kingsonik pisze:Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :)

Muszę się dostać w sobotę na ulicę Adama Mickiewicza 108 z dworca głównego PKS. Jako , że w Jaśle nie mieszkam, mam prośbę do osób które mogłyby mi wskazac najszybszą i najlepszą drogę do miejsca celowego ( w grę również wchodzą ZMKS-y) ;)). Dziękuję z góry za odpowiedź i pozdrawiam !!!
Gdy wysiądziesz na dworcu musisz się przejść na nogach jakies 200 metrów ulicą dworcowa w strone Zespołu Szkół mijając m.in bar PIRAMIDA, i tam jest przystanek MKS która z tamtąd kursuje m.in na przystanek na Mickiewicza koło I LO. Możesz wsiąść np. do kursu na Jabłonicę czy do Bączalu albo Opacia :)
Awatar użytkownika
Ferr
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 8 maja 2006, 19:18
Lokalizacja: Jasło

Re: JAK DOJECHAĆ ???

Post autor: Ferr »

wodzu pisze: Gdy wysiądziesz na dworcu musisz się przejść na nogach jakies 200 metrów ulicą dworcowa w strone Zespołu Szkół mijając m.in bar PIRAMIDA, i tam jest przystanek MKS która z tamtąd kursuje m.in na przystanek na Mickiewicza koło I LO. Możesz wsiąść np. do kursu na Jabłonicę czy do Bączalu albo Opacia :)
Szkoda, że nie poleciłeś mu jechać przez Żółków i Hankówkę z dziesięcioma przesiadkami, byłoby jeszcze ciekawiej. A poza tym i Jabłonica, i Bączal, i Opacie które zaproponowałeś skręca przy cmentarzu na Jareniówkę - a Mickiewicza 108 to przecież głęboki Gamrat.

Wysiądź na dworcu PKS i poszukaj najbliższego kursu w stronę Gamratu [w rozkładzie jazdy ujęte "przez Gamrat" albo "przez Jasło ul. Mickiewicza"]. Wszelkimi Brzyskami, Dębowymi, Jodłowymi, Kłodawami i tym podobnymi Ujazdami powinieneś tam bez trudu dojechać. Również _niektóre_ autobusy w stronę Kołaczyc kursują przez Gamrat.
Ostatnio zmieniony 26 sierpnia 2009, 13:47 przez Ferr, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
hanka
Moderator
Moderator
Posty: 37
Rejestracja: 7 lipca 2009, 11:37

Re: JAK DOJECHAĆ ???

Post autor: hanka »

Wodzu, cosik Ci się pomyliło. :dobani:
krzysiekkk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:04

Re: JAK DOJECHAĆ ???

Post autor: krzysiekkk »

może Wodzu jeździ do Gamratu przez Jabłonice... jak chce to niech sobie i tak jeździ i dokłada z 5 razy więcej drogi :mur:
wodzu
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 283
Rejestracja: 2 stycznia 2009, 19:35

Re: JAK DOJECHAĆ ???

Post autor: wodzu »

heh sory ja nie jestem z Gamratu i dla mnie Mickiewicza od zawsze kończyła się wraz z mostem (okolice starej targowicy) :) Przepraszam za zamieszanie i wasze wzburzenie zaistniałą sytuacją
Insomnia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 12:12

Re: JAK DOJECHAĆ ???

Post autor: Insomnia »

pfff ulica mickiewicza zaczyna się od małego kościółka, a skąd koleś mógł wiedzieć, że 108 jest aż w gamracie?
Awatar użytkownika
Ferr
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 8 maja 2006, 19:18
Lokalizacja: Jasło

Re: JAK DOJECHAĆ ???

Post autor: Ferr »

Insomnia pisze:pfff ulica mickiewicza zaczyna się od małego kościółka, a skąd koleś mógł wiedzieć, że 108 jest aż w gamracie?
Skoro Mickiewicza zaczyna się przy Kościółku i tam gdzieś jest adres Mickiewicza 1, no to gdzie może być numer 108? Zaraz obok? Do tego nie trzeba wiedzy, wystarczy odrobina logiki.
czxxcz
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, 11:17

Re: JAK DOJECHAĆ ???

Post autor: czxxcz »

z dworca jeżdżą autobusy PKS do BRZYSK, jedzie on przez os. GAMRAT i takim autobusem dojedziesz do Mickiewicza 108 znajdujące się na Gamracie.

autobusy te jeżdżą o godz. 5.30, 8.15, 9.45, 12.20, 13.55, 14.15, 14.23, 15.15, 15.20, 15.25, 15.55 z dworca PKS a dokładniej z peronu nr 5. :ok:
Insomnia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 12:12

Re: JAK DOJECHAĆ ???

Post autor: Insomnia »

Ferr pisze:
Insomnia pisze:pfff ulica mickiewicza zaczyna się od małego kościółka, a skąd koleś mógł wiedzieć, że 108 jest aż w gamracie?
Skoro Mickiewicza zaczyna się przy Kościółku i tam gdzieś jest adres Mickiewicza 1, no to gdzie może być numer 108? Zaraz obok? Do tego nie trzeba wiedzy, wystarczy odrobina logiki.
Hyyyh naprawdę??! Jej, jaki Ty mądry jesteś!!!!!!!!
Kajam się!
Awatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 413
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: JAK DOJECHAĆ ???

Post autor: OBCY »

z przystanku koło małego koscióka dojedziesz na gamrat bo jeśli się nie myle to tam sie znajduje blok nr 108
ODPOWIEDZ