Winobranie bispol

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Mailo95
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2018, 22:07

Winobranie bispol

Post autor: Mailo95 »

Witam , interesuje mnie wyjazd na winobranie do Francji z firmy bispol . Czy ktoś był wcześniej jeździł z tej firmy do pracy i może napisać jak było? Chodzi głównie o warunki mieszkaniowe no i wiadomo zarobki jak z tym jest . Czy to co przedstawiają na początku mija się z prawdą po przyjeździe do pracy czy można im jednak zaufać ?
driver1234
Ekspert
Ekspert
Posty: 83
Rejestracja: 16 stycznia 2016, 18:24

Re: Winobranie bispol

Post autor: driver1234 »

zrobisz jak zechcesz alke ja drugi raz bym juz nie pojechal zarobki slabe a mieszkanie to zaklezy jak trafisz mozesz miec pecha i trafisz naprawde bardzo zle ...bispol nie ma na to wplywu gdzie ty bedziesz mieszkac
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: Winobranie bispol

Post autor: President »

osobiście mi się podobało, trafiłem może nie na najlepszą winnicę, ale za to domki były w porządku. Traktować to trzeba bardziej jako przygoda i świetna zabawa, a jakie warunki by nie były kilka tych dni się zniesie choćby nie wiem co, zwłaszcza że większą polowe dnia spędzamy w polu. : )
ja tam polecam, nie interesuje Cię nic prócz wsiąść do autokaru, troszkę chęci do przeżycia coś nowego i ahoooj przygodo. :D
ODPOWIEDZ