Szkoła jazdy w Jaśle

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Biedronka83
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 25 sierpnia 2020, 15:24

Szkoła jazdy w Jaśle

Post autor: Biedronka83 »

Witam,

Czy ktoś może.polecic jakąś szkołę jazdy w.jasle, gdzie są w miarę młodzi instruktorzy A.nie same dziadki ? ( tacy, którzy zgadzają się jeździć po Jaśle tylko)

Dzięki z góry
A.
jac123
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 22 sierpnia 2020, 11:32

Re: Szkoła jazdy w Jaśle

Post autor: jac123 »

Polecam duet , teraz sa chyba na 3go maja , jazdy tylko po krośnie a nie strata czasu na dojazdy do krosna jak to w innych szkołach , wszystko szybko i sprawnie , nie widzę lepszej szkoły jazdy :)
Oksana
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 25 sierpnia 2020, 21:37

Re: Szkoła jazdy w Jaśle

Post autor: Oksana »

Nie wydaje mi się, żeby wybór instruktora ze względu na wiek był wyborem przemyślanym.
Poza tym nazywanie starszych instruktorów dziadkami jest przejawem braku szacunku do ludzi, i ich doświadczenia zawodowego kształtowanego przez wiele lat w specyficznej pracy.
Wiek wiekiem, a sposób nauczania, opanowanie, bezpieczeństwo, które daje odczuć, kultura zawodu i świadomość tego, że do każdego kursanta trzeba podchodzić trochę inaczej to potencjał dydaktyczny na wagę złota.
Radzę unikać wybuchowych narwancow, którzy nie mając dystansu ani do siebie ani do tej roboty potrafią skutecznie zniechęcić i nie szanują godności osobistej tych, którzy chcieliby im zaufać i na nich się wzorować.
Dobrych instruktorów nie brakuje, ale najlepiej samemu ocenić bo to indywidualna sprawa co dla kogo jest lepsze. A po drugie, na 30 godzin kursu nie oglądajcie czy młody czy starszy, bo ślubu brać nie będziecie, raczej patrzcie jakie są rezultaty tej współpracy.
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: Szkoła jazdy w Jaśle

Post autor: luc_ponownie »

tacy, którzy zgadzają się jeździć po Jaśle tylko
Wbrew pozorom jeżdżenie po Jaśle też ma sens bo w sporej części szkół jazdy to jazda do Krosna jest wliczana w godziny przynajmniej częściowo. Na to bym nie patrzył aż tak,kluczowa to jest zdawalność i to żeby instruktor cię uczył zamiast się na ciebie drzeć.

Co zaś do "dziadków" - ja bym ich tak nie przekreślał, te prawdziwe "dziadki" co już są siwe i maja ponad 60 bywają spokojniejsze i się nie drą. Nie żebym był tu ekspertem bo zdawałem szmat czasu temu ale po prostu taka prawda. Ze starszych panów naprawdę dobrze i bez wydzierania się uczyli lata temu Kazimierz Dworakiewicz ("Delta") i z tego co słyszałem Józef Kielar ("Relaks"). Czy dalej uczą - zwłaszcza obecnie - nie wiem, wiadomo - ta cała korona a i upływ czasu...

Jeśli chodzi o rankingi i młodszych to pewnie Dakar może być ciekawą opcją:
https://www.powiat.jaslo.pl/images/Kart ... e_2018.pdf
ODPOWIEDZ