czy jakiś salon kosmetyczny w jaśle lub okolicach jest otwarty?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
patrycja128
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 30 sierpnia 2016, 09:39

czy jakiś salon kosmetyczny w jaśle lub okolicach jest otwarty?

Post autor: patrycja128 »

Przedłużałam rzęsy 3tygodnie temu i teraz nie wiem co zrobić,bo wszystkie salony pozamykany i nie ma kto mi dokleić tych rzęs lub chociaż ściągnąć i zrobić lifting. Znacie kogoś,kto zrobiłby to w salonie lub u mnie czy u kogoś?
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: czy jakiś salon kosmetyczny w jaśle lub okolicach jest otwarty?

Post autor: viktoria11 »

Salony niewiem czy czynne są obecnie kosmetyczne. Chyba że jakaś dziewczyna jeździ po domach. Ale na początku marca jak bylu pierwsze u nas przypadki kosmetyczki mówiły przynajmniej u mnie koleżanka że jak ktoś ma żele rzęsy żeby usunąć bo potem będzie problem bo samemu tego nie zrobisz .... dzwon do kazdego może ktoś ma jeszcze otwarte . Albo tam gdzie byly robione te rzesy.....Powodzenia
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: czy jakiś salon kosmetyczny w jaśle lub okolicach jest otwarty?

Post autor: Mosznicki »

patrycja128 pisze: 24 marca 2020, 12:18 Przedłużałam rzęsy 3tygodnie temu i teraz nie wiem co zrobić,bo wszystkie salony pozamykany i nie ma kto mi dokleić tych rzęs lub chociaż ściągnąć i zrobić lifting. Znacie kogoś,kto zrobiłby to w salonie lub u mnie czy u kogoś?
Bądź jak Perfekcyjna - Majdan i ściągnij je sama. :cwaniak:
boss
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 16 lutego 2015, 10:14

Re: czy jakiś salon kosmetyczny w jaśle lub okolicach jest otwarty?

Post autor: boss »

Żaden rozsądny salon dbający o bezpieczeństwo nie jest czynny. Kosmetyczka jeżdżąca po domach- w tej sytuacji bardzo słabe, bo nie wiadomo z kim ma kontakt... wypadną i tyle z nie ma innego rozsądnego wyjścia
ODPOWIEDZ