poród w szpitalu w jasle-formalnosci

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
agiex.om
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 5 czerwca 2019, 22:54

poród w szpitalu w jasle-formalnosci

Post autor: agiex.om »

Mam pytanie odnosnie formalnosci w szpitalu jasielskim po porodzie.
Pierwsze z nich to jak wyglada sytuacja z zapisywaniem noworodka do przychodni po porodzie czy juz w szpitalu musze podac przychodnie do ktorej bedzie moj maluch zapisany? Jak wyglada sytuacja jezeli po porodzie mam w planach przeprowadzke do innego miasta i tam bedzie zapisane dziecko aczkolwiek te sprawy chcialabym zalatwic dopiero po przeprowadzce czyli ok tydzien po porodzie.
I pytanie odnosniee poloznej jezeli mam wybrana ale nie korzystalam z jej uslug przedporodowych i nie mialam zadnego kontaktu z nia to czy musze po porodzie do niej dzwonic i ja informowac ze juz urodzilam bo w przeciwnym razie nie zjawi sie u mnie w domu i tak samo jesli sie przeprowadzam i nie zastanie mnie na miejscu to czy bede miala z tego powodu jakies konsekwencje?
jaslanka09
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 3 września 2016, 11:31

Re: poród w szpitalu w jasle-formalnosci

Post autor: jaslanka09 »

Dziecko zapisujesz do przychodni dopiero po porodzie, ale w szpitalu pytają o to, do której przychodni zamierzasz je zapisać, więc najlepiej podaj od razu tą przychodnię z nowego miejsca zamieszkania.
Ja swoją położną musiałam osobiście poinformować i umawiałyśmy się na konkretny termin, więc w sumie nie wiem co w Twoim przypadku. Ale zarówno w szpitalu jak i potem na pierwszej wizycie u pediatry pytali mnie czy mam położną i czy była już na wizycie
ODPOWIEDZ