Światła dzienne

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Światła dzienne

Post autor: szybki811 »

Poszukuję elektryka do montażu świateł dziennych led.Auto RAV4 .
kyniu2
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 22 grudnia 2018, 11:40

Re: Światła dzienne

Post autor: kyniu2 »

Z którego roku ta Rav-ka ?

Bo one miały zaprogramowane światła drogowe (długie - na 50% mocy) jako światła dzienne.

Tylko zależy z którego roku masz to auto ...
bobnorek
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 21 grudnia 2014, 21:12

Re: Światła dzienne

Post autor: bobnorek »

szybki811 pisze:Poszukuję elektryka do montażu świateł dziennych led.Auto RAV4 .
ledy to na choinkach montujcie a nie na samochodach.każdy samochód jest wyposażony fabrycznie w całe potrzebne oświetlenie którego wymagają przepisy.
zakładają biedronkowe ledy a potem się dziwią że auto się zjarało.policja powinna się wziąść za to a także za warsztaty które podbijają przeglądy z atkimi cudami z chin.
kyniu2
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 22 grudnia 2018, 11:40

Re: Światła dzienne

Post autor: kyniu2 »

kolego bobnorku

nie wiem jakie "ledy" (czytaj światła jazdy dziennej) montują inni, ale osobiście za takowe zapłaciłem ponad 200 PLN, więc nie są to lampki choinkowe ...
Czy z Chin ? - nie wiem , ale są bardzo dobrej jakości

A nie dziw się że ludzie montują Ledowe światła do jazdy dziennej, bo skoro ustawodawca na to pozwolił, to ludzie korzystają ...

Sam mam w samochodach "plastykowe" klosze i jazda na okrągło na mocno je "wypala" i matowi ...
Pomijając już "oszczędności" na prądzie drożejącym prądzie ;)
Zawłaszcza zimą :)

pozdr
k.
szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Re: Światła dzienne

Post autor: szybki811 »

Dlatego właśnie szukam fachowca,aby zrobione było w myśl przepisów/rozstaw,wysokość/ i na homologowanym,dobrym zestawie.Toyota RAV to 3 generacja 2006 rok.Za akumulator dałem ponad 500/pasuje tylko z serwisu/,więc mi tu nie pie...l kolego bobnorek,że światła ledowe nie są oszczędne w porównaniu 5 wat do 55 na jednej lampie.
ODPOWIEDZ