Rejestracja w Urzędzie Pracy

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Moi955
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 8 maja 2016, 22:46

Rejestracja w Urzędzie Pracy

Post autor: Moi955 »

Witam mam zamiar zarejestrować się w urzędzie pracy jako bezrobotny i moje pytanie brzmi , jak to wygląda ? . Podobno są jakieś numerki itd , może mi ktoś to opisać , ponieważ nigdy nie byłem w takiej sytuacji pozdrawiam .
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Rejestracja w Urzędzie Pracy

Post autor: Laura Diaz »

Ostatnio rejestrowałam się pare lat temu, obym nie musiała znowu, może nic się nie zmieniło :) Były numerki, idziesz do pana w korytarzu, daje Ci numerek z orientacyjną godziną i zamiast stać 5 godzin w kolejce, masz wolne :) Uwaga, ilosc numerków ograniczona jest, lepiej przyjść z rana :) Potrzebne też stalowe nerwy przy kontakcie z urzędnikami podczas samej rejestracji, zwłaszcza jednym panem... nie wiem czy jeszcze pracuje, jeżeli tak to przydałoby mu się szkolenie z savoir vivre'u :oczami:
Moi955
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 8 maja 2016, 22:46

Re: Rejestracja w Urzędzie Pracy

Post autor: Moi955 »

Z tego co wiem , to teraz taki automacik daje numerek , dzięki za radę , zaraz się wybiorę , zobaczymy czy jeszcze numerki będą :).
Sassanka
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 10 maja 2016, 09:05

Re: Rejestracja w Urzędzie Pracy

Post autor: Sassanka »

Lepiej idź wcześnie z rana.
Jak już dostaniesz numerek to przyjdź wcześniej niż jest tam napisane.
Godzina na bileciku dość często wyprzedza.
Czasem też numerki nie idą w kolejności.
Dussiolek
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 14 maja 2013, 18:50

Re: Rejestracja w Urzędzie Pracy

Post autor: Dussiolek »

ja polecam wstępną rejestrację przez internet- umawiają cię na konkretną godzinę i numerki ani kolejka już cię nie dotyczą :ok:
A i sama procedura trwa później krócej..
ODPOWIEDZ