roleta dzień - noc

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
kkojart2192
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 21 lutego 2016, 19:39

roleta dzień - noc

Post autor: kkojart2192 »

czy ktos orientuje sie gdzie w Jaśle moge zamówić rolety "dzień-noc" i jaka ewentualnie cena? :)
stokrotka99
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 23 maja 2013, 08:07

Re: roleta dzień - noc

Post autor: stokrotka99 »

zapytaj w profil bud koło ronda solidarnosci nad sklepem rojax.ja tam zamawiałam,cena zalezna od wymiaru okna
kkojart2192
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 21 lutego 2016, 19:39

Re: roleta dzień - noc

Post autor: kkojart2192 »

czy tam te rolety robią z prowadnicami?
stokrotka99
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 23 maja 2013, 08:07

Re: roleta dzień - noc

Post autor: stokrotka99 »

kkojart2192 pisze:czy tam te rolety robią z prowadnicami?
na gotowo wszystko zamawiają, bo nie produkują,średnio wychodzi 2zł centymetr szerokości okna
machalp
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 15 maja 2013, 04:46

Re: roleta dzień - noc

Post autor: machalp »

Również bardzo dobre rolety są na ulicy rejtana w małym sklepie na przeciwko parkingu europy i naprawdę ceny konkurencyjne. Zamawialem to wychodzi najtaniej
karol83
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 11 stycznia 2014, 21:27

Re: roleta dzień - noc

Post autor: karol83 »

Sprawdź sobie ofertę marki Roletex. Mają duży wybór takich rolet w dobrej cenie.
krasnaa
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 3 stycznia 2017, 13:06

Re: roleta dzień - noc

Post autor: krasnaa »

Sprawdzają się wam w ogóle te rolety? Ja nie jestem do nich przekonana.
Awatar użytkownika
wolands_kitten
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 6 września 2012, 13:40

Re: roleta dzień - noc

Post autor: wolands_kitten »

Nie polecam w sklepach stacjonarnych w Jaśle i okolicach, gdyż ceny są zawrotne.
Też kupiłam na Allegro, od producenta, na wymiar. Poświęciłam chwilę, żeby porównać oferty i ceny, ale warto było, gdyż za ten sam produkt można przepłacić nawet o kilkaset procent!
Podsumowując, za rolety dzień - noc w kasecie i z prowadnicami aluminiowymi na 3 skrzydła okienne 2 x 55cm szer. i 1 x 65 szer. (wszystkie o wysokości 123 cm) zapłaciłam w sumie 229 zł (nie wliczając 20 zł dostawy kurierskiej).
Jeśli chcesz link do sprzedawcy to podam Ci na prv.
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: roleta dzień - noc

Post autor: jjaa18+ »

Ja kupowalam rolety dzien noc w Jasle w zakladzie za kosciolem francisz.jest sklep medyczny i tam w ukiczce jest zaklad rolety na zamowienie kolor sama sobie wybieralam mam 160 cm szer i wysok 200cm za jedna zaplacilam 260 zl za jedna z montazem 20 zl wiecej ale maz sam zamontowal zadna filozofia.*Jestem bardzo zadowolona w lecie super sie sie sprawdzaja zaslaniam przed sloncem..Dodam ze nie mam montowanych centalnie na oknie tylko nad oknem nie przylegają do okna
ODPOWIEDZ