Kurs na wózki widłowe

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
kosiba122122
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 13 czerwca 2013, 15:06

Kurs na wózki widłowe

Post autor: kosiba122122 »

Witam,

Zamierzam zapisać się na kurs na wózki widłowe i teraz nasuwa się pytanie: gdzie? Nie widziałem jakoś dużo ofert na internecie związanych z tym kursem w Jaśle. Na stronie ośrodka RENE jest informacja, że można zrobić tam taki kurs, ale może ktoś poleci jakieś inne miejsce na odbycie kursu? Oraz jak z ceną za taki kurs? Wacha się pomiędzy 350 - 500 zł, czy wychodzi coś więcej? Mniej więcej już wiem jak będą wyglądały egzaminy, ale jeśli ktoś ma skończony kurs to byłbym wdzięczny aby napisał parę słów na temat tego całego kursu. Z góry dziękuje :)
beyock
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 7 czerwca 2011, 16:22

Re: Kurs na wózki widłowe

Post autor: beyock »

Ja robiłem kurs z 2 lata temu na Wyspiańskiego w STOWARZYSZENIE "Centrum Szkolenia Zawodowego" (ctrl+c, ctrl+v ;) ), zapłaciłem wtedy 450pln. Kurs jak kurs, trochę teorii i praktyki zakończone egzaminem chociaż to może zbyt dużo powiedziane a lepiej pasowałoby sprawdzianem:). W cenie nie ma egzaminu UDT (150pln było trzeba chyba dopłacić). Na ich stronie można znaleźć informację, że 4 lutego rozpoczął się kolejny kurs "Operatora wózka jezdniowego z napędem silnikowym" wraz z wymianą butli gazowej. - 67h za 450pln czyli bez zmian:) Ogólnie jestem zadowolony z samego kursu, zwłaszcza że udało mi się znaleźć pracę dzięki zdobytym uprawnieniom.
Awatar użytkownika
lukasz6263
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 8 kwietnia 2010, 23:46
Lokalizacja: JASŁO

Re: Kurs na wózki widłowe

Post autor: lukasz6263 »

Witam
Ja robiłem rok temu też w Jaśle tylko już nie pamiętam nazwy firmy za 350zł z wymianą butli i egzaminem UDT, uprawnienia w języku pl i ang wszystko w cenie, kurs trwał ok 7-8h, z tym, że wcześniej pracowałem na wózku 4 lata i miałem trochę łatwiej. W edukatorze chcieli coś koło 700-800zł.
Antykomuna
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 21 września 2015, 21:37

Re: Kurs na wózki widłowe

Post autor: Antykomuna »

Ja w tamtym roku robiłem kurs w Krośnie na Turaszówce. Trochę teorii, kilka zadań na obciążenia itp. Później praktyka. Płaciłem ok. 400 zł. W cenie również certyfikat w języku angielskim.
ODPOWIEDZ