Tanie konto osobiste, gdzie?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Kosper
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 12 sierpnia 2015, 17:02

Tanie konto osobiste, gdzie?

Post autor: Kosper »

Witam, w którym banku warto otworzyć konto? Zależy mi, aby było pozbawione opłat np. za korzystanie z bankomatów czy za przelewy do innych banków. Możecie mi coś polecić?
Jaslanin2010
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 18 grudnia 2011, 20:29

Re: Tanie konto osobiste, gdzie?

Post autor: Jaslanin2010 »

Mogę Ci polecić konto Direct w ING. Sam jestem jego posiadaczem i jestem bardzo zadowolony. Darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, darmowe przelewy. Jedyny koszt to 7 zł miesięcznie za kartę, chyba że suma transakcji kartą w danym miesiącu rozliczeniowym wyniesie min. 300 zł to nie ponosisz tej opłaty :) Polecam
jaslanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 231
Rejestracja: 17 czerwca 2009, 14:25

Re: Tanie konto osobiste, gdzie?

Post autor: jaslanka »

Zgadzam się z przedmówcą. Ja również mam ING Direct i od początku korzystania nie poniosłam żadnych kosztów związanych z prowadzeniem konta. Jedyne na co warto zwrócić uwagę to raz w miesiącu możesz wybrać gotówkę z banku przy okienku bez prowizji, a następna wypłata przy okienku już jest płatna. Ale jeśli masz kartę to ten problem Cie nie dotyczy :) Ja polecam :)
laura22
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 16 czerwca 2014, 10:42

Re: Tanie konto osobiste, gdzie?

Post autor: laura22 »

Polecam Raiffeisen, sprawdź ich ofertę na stronie tam opłata za kartę jest o polowe niższa - po co przepłacać :)
klemaj
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 9 sierpnia 2015, 08:58

Re: Tanie konto osobiste, gdzie?

Post autor: klemaj »

Jest jeszcze kilka banków w których prowadzenie rachunku, wypłata z bankomatów oraz przelewy m/bankowe są wciąż darmowe. Zwykle jest tak, że jedynym warunkiem jaki trzeba spełnić jest konieczność wydania za pomocą karty płatniczej min 1 tys zł, w sensie, że banki pobierają za to opłatę tzw interchange i z tego mogą sfinansować darmowe konta. Czyli koszta przerzucane są na sprzedawców.
W chwili obecnej mógłbym polecić dwa konta:
- ING: http://www.tanie-konto.pl/ing-bank/kont ... -osobiste/
- 360 w Millennium Banku: http://www.tanie-konto.pl/millenium-bank/konto-360/
mimoooo
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 21 kwietnia 2016, 08:53

Re: Tanie konto osobiste, gdzie?

Post autor: mimoooo »

Ja od dawien dawna mam konto w PKO BP, ale mam mieszane uczucia coraz bardziej. Mam też drugie konto w WBK i jestem z niego bardziej zadowolona ;)
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Tanie konto osobiste, gdzie?

Post autor: Zynek6 »

BGŻ BNP Paribas
agnetta
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 25 maja 2014, 16:51

Re: Tanie konto osobiste, gdzie?

Post autor: agnetta »

Teraz wszędzie takie same oferty. trzeba tylko patrzeć, gdzie ukryte koszty.
ODPOWIEDZ