Ortodonta Jasło

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Jaslanin2010
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 18 grudnia 2011, 20:29

Ortodonta Jasło

Post autor: Jaslanin2010 »

Witam, poszukuję informacji nt. ortodontów w Jaśle. Słyszałem o Ortho-Clinik i p. Joannie Kik. Jeśli ktoś ma jakieś dokładniejsze info, lub korzystał w usług to proszę o podzielenie się. Interesują mnie też koszty leczenia, więc też gdyby ktoś coś wiedział to pisać :D
Mary
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 234
Rejestracja: 24 sierpnia 2007, 13:04
Lokalizacja: gdzieś w okolicy

Re: Ortodonta Jasło

Post autor: Mary »

Miałam zakładany aparat u niej jakieś 3 tyg. temu. Pełen profesjonalizm, sympatyczny personel. Koszt jednego łuku to 1500 złoty przy standardowym aparacie, cena wizyty to chyba 80-120 złoty. Plusem jest to, że gabinet jest czynny również w soboty.
Jaslanin2010
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 18 grudnia 2011, 20:29

Re: Ortodonta Jasło

Post autor: Jaslanin2010 »

Mary pisze:Miałam zakładany aparat u niej jakieś 3 tyg. temu. Pełen profesjonalizm, sympatyczny personel. Koszt jednego łuku to 1500 złoty przy standardowym aparacie, cena wizyty to chyba 80-120 złoty. Plusem jest to, że gabinet jest czynny również w soboty.
Co ile są wizyty kontrolne i od czego zależy koszt wizyty, że cena jest w przedziale 80-120 ?? :)
Mary
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 234
Rejestracja: 24 sierpnia 2007, 13:04
Lokalizacja: gdzieś w okolicy

Re: Ortodonta Jasło

Post autor: Mary »

Co 6-8 tygodni , od tego czy masz coś wymieniane w aparacie czy nie :)
Jaslanin2010
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 18 grudnia 2011, 20:29

Re: Ortodonta Jasło

Post autor: Jaslanin2010 »

ewelina546 pisze:W Jaśle nie znam, ale podobno sporo lekarzy tej specjalności jest w Warszawie. Tutaj http://www.rankinglekarzy.pl/lekarze/or ... wa/bemowo/ masz zestawienie ortodontów z samego Bemowa. Wyraźnie widać, że jest w czym wybierać. A na zębach nie ma co oszczędzać. W końcu mają nam służyć całe życie.
Haha, już jadę do ortodonty do Warszawy. Darujcie sobie tego typu reklamy, bo stają się one zwyczajnie nudne i denerwujące. Ile Ci za to płacą, bo widzę, że to nie pierwszy tego typu post??
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Ortodonta Jasło

Post autor: Łyssy »

barbara.33 pisze:A kojarzy ktoś taką metodę leczenia ortodontycznego jak leczenie lingwalne? Nosi się niewidoczny aparat po wew stronie zębów. Ktoś z Was w ten sposób leczy wadę zgryzu?

Spieprzaj stąd szeptaczu-szemraczu "polecaczu".
2,50 za wpis wpadło ? to po snickersa

Kim są tacy „polecacze”:
http://biznes.onet.pl/branze/kl-mstwo-w-sieci/5h47k
ODPOWIEDZ