Gdzie w Jaśle kupie rower?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
wiatek
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 20 lipca 2015, 12:43

Gdzie w Jaśle kupie rower?

Post autor: wiatek »

Tak jak w temacie, polecicie jakiś sklep / serwis rowerowy w Jaśle? Albo najbliższych okolicach? Chciałbym kupić rower, ale najpierw chciałbym się do niego przymierzyć :)
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Gdzie w Jaśle kupie rower?

Post autor: wiolka666 »

to zależy jaki chcesz ten rower...dużo rowerów znajdziesz w świerchowej w serwiesie rowerowym lub w hutowni w łężynach w jaśle to chyba rojax ma fajne rowery niewie jak cenowo
km_1981
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 17:22

Re: Gdzie w Jaśle kupie rower?

Post autor: km_1981 »

polecam na Floriańskiej, fachowy serwis, facet zna sie na rzeczy, u niego kupuje części i serwisuje rower
kama94
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 17 lipca 2015, 16:31

Re: Gdzie w Jaśle kupie rower?

Post autor: kama94 »

Koło rynku warzywnego masz sklep rowerowy, Rower Expert ;) To jest Plac Bartłomieja chyba, numeru nie pamietam.
Zależy jakiego roweru szukasz, ostatnio tam byłem i sporo rowerków mieli :D I o ile się nie myle to mieli promocję na niektóre rowery bez VAT, ale nie mam pojęcia jak długo aktualną (byłem tam z dwa tygodnie temu). Targuj się, to na pewno cene fajną znajdziesz :)
Lelum
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 26 lipca 2010, 07:59

Re: Gdzie w Jaśle kupie rower?

Post autor: Lelum »

Do pełnego zestawu sklepów rowerowych w Jaśle brakuje jeszcze Magura Sport na Krasińskiego. Pochodzić, poprzymierzać się do rowerów. A przede wszystkim nie ufać ślepo sprzedającym :)
wiatek
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 20 lipca 2015, 12:43

Re: Gdzie w Jaśle kupie rower?

Post autor: wiatek »

Skoro mamy komplet, to jutro idę na obchód :D
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Gdzie w Jaśle kupie rower?

Post autor: asterka »

idz na miasto i szukaj sklepów rowerowych człowieku, gdzie rower,gdzie majtki,gdzie bułke z masłem ??? mądrzy wy w tym Jaśle jestescie ???
Nara
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 6 stycznia 2009, 16:57

Re: Gdzie w Jaśle kupie rower?

Post autor: Nara »

Masz rację: idź pooglądaj, wybierz sobie jakiś konkretny...a potem kup taki sam na allegro za 200-400 zł taniej niż w jasielskich sklepach (byle "od biedy" serwis danej marki rowerów był w okolicy). :super:
kunrod
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 27 września 2012, 18:33

Re: Gdzie w Jaśle kupie rower?

Post autor: kunrod »

Polecam sklep na floriańskiej, facet sprzedał mi rower taniej niż na allegro o 100zł, widać że zna sie na rzeczy.
paul_proteus
Mistrz
Mistrz
Posty: 95
Rejestracja: 22 maja 2013, 09:26

Re: Gdzie w Jaśle kupie rower?

Post autor: paul_proteus »

Ja kupiłem rower w sklepie mieszczącym się przy pl. Bartłomieja (wchodzi się po schodach). W przystępnej cenie. Nadmieniam, że była to jednak późna jesień. Sprawdź jeszcze w sklepie Magura Sport na Krasińskiego.
majaturchan
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 17 lipca 2015, 10:48

Re: Gdzie w Jaśle kupie rower?

Post autor: majaturchan »

Potrzebuje dobrego roweru górskiego. Gdzie taki mogę dostać?
wiatek
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 20 lipca 2015, 12:43

Re: Gdzie w Jaśle kupie rower?

Post autor: wiatek »

I zakup zrobiony, kupiłem w Rower Expert na rynku :hyhy: Jestem bardzo zadowolony i mogę polecić każdemu, dogadałem się co do ceny, rower przygotowali mi do jazdy. Dzisiaj wieczorem pierwsza ekspedycja na nowym rowerku, zobaczymy jak się spisze :)
Amfitryta
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 8 maja 2015, 09:02

Re: Gdzie w Jaśle kupie rower?

Post autor: Amfitryta »

asterka pisze:idz na miasto i szukaj sklepów rowerowych człowieku, gdzie rower,gdzie majtki,gdzie bułke z masłem ??? mądrzy wy w tym Jaśle jestescie ???

Mistrz. Pocisk Total :D
Amfitryta
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 8 maja 2015, 09:02

Re: Gdzie w Jaśle kupie rower?

Post autor: Amfitryta »

wiatek pisze:
Amfitryta pisze:
asterka pisze:idz na miasto i szukaj sklepów rowerowych człowieku, gdzie rower,gdzie majtki,gdzie bułke z masłem ??? mądrzy wy w tym Jaśle jestescie ???

Mistrz. Pocisk Total :D

Moim zdaniem nie mistrz, tylko burak ;) Istnieje coś takiego jak organizacja - ktoś może planuje dzień, ktoś może nie ma czasu na chodzenie po całym mieście w poszukiwaniu sklepów? Po drugie na tym forum nie siedzą jedynie osoby z jasła, ale też z okolic. Nie każdy zna każdą uliczkę w mieście i woli poprosić o radę, gdzie coś znajdzie. Szkoda komentować :)

Co do rowerku to pierwsza wycieczka zaliczona i wszystko gra :hyhy: W porównaniu z moim starym bułkowozem - niebo a ziemia :szok: Tak dokładniej to ten model: http://allegro.pl/rower-mblanc-adlerpas ... 45566.html
Masz rację.
Ale jak to odnieść do planowania zakupu wspomnianej bułki z masłem oraz majtek? :/ Post raczej dotyczył ogólnej frustracji spowodowanej kumulacją dziwnych wątków na forum ;)
aQQ
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 10 marca 2015, 06:56

Re: Gdzie w Jaśle kupie rower?

Post autor: aQQ »

Tym bardziej , że nasza mieścina ma powierzchnie Warszawy i sklepów z rowerami setki , ale poukrywane w zaułkach i trzeba pytać. :hyhy:

Obawiam się , iż poziom nieporadności życiowej pytających na forum mamy taki , że pytania powyższego typu będą nagminne niestety.
Dzieci ery internetu, a ruszyć dupsko i się przespacerować po sklepach nie ma komu. 4ry litery zrośnięte ze stołkiem przed ekranem. :dobani:
ODPOWIEDZ