Gdzie 18stka?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
testifytiffan
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 14 maja 2007, 21:18
Lokalizacja: Jasło

Gdzie 18stka?

Post autor: testifytiffan »

Hej mam pytanie do użytkowników forum mianowicie Gdzie polecalibyście urządzić imprezę 18stkową? Chodzi mi głównie o jakieś lokale itd. Ewentualnie miejsca na ognisko czy grilla? Prosiłabym też o napisanie przybliżonej ceny (jeśli wiecie) za osobę?
Dziękuję za odpowiedź,
Pozdrawiam! :padam:
Awatar użytkownika
$wi@tas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 25 marca 2007, 17:25
Lokalizacja: Cieklin

Re: Gdzie 18stka?

Post autor: $wi@tas »

No to zależy co to za 18-stka. No wiesz chodzi mi o rodzaj towarzystwa. Osobiście odradzam impreze w domu. Potem trzeba malować niektóre pomieszczenia na nowo że nie wspomne o tym całym bałaganie który trzeba będzie posprzątać wcześniej czy później :orany:
Awatar użytkownika
testifytiffan
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 14 maja 2007, 21:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie 18stka?

Post autor: testifytiffan »

U mnie w domu 18stka odpada,tym bardziej że mieszkam w bloku,w którym oprócz mnie mieszkają głównie starsze osoby. Dlatego wolałabym gdzieś bardziej w jakimś lokalu lub jakies ognisko czy coś...

A co się tyczy towarzystwa to jest dość cywilizowane ;D więc nie nagrandziłoby czy coś :D
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Gdzie 18stka?

Post autor: Kapsuta Kiszona »

Zależy o jakie koszty chodzi.

Jakbym miał dużo kasy zrobiłbym w Amigo albo w jakiejś podobnej knajpie (nie trzeba będzie sprzątać samemu). Albo wynająłbym jakąś małą sale na jakieś wiosce (np. taką jak w Łaskach). Jeśli znajomych nie byłoby zbyt dużo, zabrałbym ich do clubu.

Jakbym miał mało kasy zrobiłbym tam na Pohulance na tym ogródku piwnym "Pod Napięciem" albo zapytał czy ktoś ze znajomych nie może udostępnić (jeśli ma) swojego ogrodu na tego grilla.

Jest mnóstwo opcji, myśle, że każda z nich ma jakieś swoje zalety. Wybór zależy od Ciebie. ;)
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie 18stka?

Post autor: jaselko »

Odradzam robienie 18-stki w jakimkolwiek lokalu.Wiąże się to z kosztami przed i niestety zazwyczaj i po imprezie.
Radzę to zrobić na świeżym powietrzu (tylko trzeba trafić na pogodę).
Można to zrobić np. na Foluszu w "Ogrodzie piwnym" albo pogadać z firmą Trafunek ,która to firma ma siedzibę w Dębowcu oni mają kilka miejsc na "świeżym powietrzu" i zorganizują Ci wszystko.
Pozdrawiam.
tomcio ; )
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 4 lipca 2006, 22:05
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie 18stka?

Post autor: tomcio ; ) »

chyba ze macie uzbierana kase na ta 18 to polecam Karczme u Edwarda ;)
Awatar użytkownika
$wi@tas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 25 marca 2007, 17:25
Lokalizacja: Cieklin

Re: Gdzie 18stka?

Post autor: $wi@tas »

tomcio ; ) pisze:polecam Karczme u Edwarda ;)
Nie słyszałem o niej. Gdzie to?? :dontgetit:
tomcio ; )
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 4 lipca 2006, 22:05
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie 18stka?

Post autor: tomcio ; ) »

za mostem na Mickiewicza jak sie jedzie na Gamrat skreca sie w prawo jak na Kaczorowy :)
Awatar użytkownika
Woytec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 348
Rejestracja: 9 lutego 2008, 10:27

Re: Gdzie 18stka?

Post autor: Woytec »

mi osiemnastka wypada w zimie, beznadziejny okres :/ wiec albo lokal albo w domu... hmm albo w zaspach ! :D
dj_freeq
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 30 lipca 2008, 22:27

Re: Gdzie 18stka?

Post autor: dj_freeq »

Ja polecam lokal Kuźnia w Kłopotnicy. Sam robiłem tam 18-stke i bardzo sobie chwale. Jedzenie smaczne i wspaniały wystrój lokalu. Lokal jest zlokalizowany na trasie Gorlice- Nowy Żmigród jest zaraz przy głównej drodze
lpopiela79
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 27 czerwca 2008, 13:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie 18stka?

Post autor: lpopiela79 »

Hej!!!
Jest fajna knajpka w jaśle, troszke daleko od centrum bo na 17-go stycznia ale rewelacja, serdecznie polecam!!!Kumpela robiła tam w maju 18 i bardzo zadowolona była, impra prawie do 4 rano!!! Mają tam i ogródek z grillem i chyba 3 parasole, sale do tanczenia z kulą swiatłami i innymi bajerami, i trzy salki do wyboru którą możesz za friko zarezerwować zeby jakaś chołota Ci się nie pelętała!!!Co do ceny to spoko, z właścicielem wszystko jest do dogadaniaCo do żarcia to polecam placki po węgiersku, najplepsze jakie jadłem w mieście!!!!
Awatar użytkownika
Debilodejda
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 5 lutego 2012, 00:00
Lokalizacja: Twój klozet.

Re: Gdzie 18stka?

Post autor: Debilodejda »

W obecnych czasach jedynie Folusz zapewnia wspaniały klimat i niezapomnianą celebrację pełnoletności, a to wszystko w drewnianej chałupie na krańcu cywilizacji otoczonej leśnym krajobrazem.
Mastah
Guru
Guru
Posty: 104
Rejestracja: 25 grudnia 2009, 14:21
Lokalizacja: Jasełko

Re: Gdzie 18stka?

Post autor: Mastah »

@up Zgodze się z Tobą, ale czasem warto zwrócić uwagę na datę ostatniej wypowiedzi :D...
gonzo
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 5 czerwca 2013, 18:47

Re: Gdzie 18stka?

Post autor: gonzo »

Na Foluszu jest rzeczywiscie klimatycznie...no i pelny luz.
Awatar użytkownika
cerzka92
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 236
Rejestracja: 2 sierpnia 2012, 17:09
Lokalizacja: Jasełko

Re: Gdzie 18stka?

Post autor: cerzka92 »

hehe dokładnie na Foluszu wynajmnij 2-chatki i balanga :hurra: po za tym składam życzenia na zaś no to :zdrowko: i 100lat ;)
ODPOWIEDZ