plac manewrowy Jasło

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
mela
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 24 października 2011, 15:54

plac manewrowy Jasło

Post autor: mela »

Witam, mam pytanie czy ktoś z Was nie orientuje się gdzie w Jaśle lub okolicach jest plac manewrowy po którym można jeździć prywatnym samochodem??? Chodzi mi o to żeby nikt nie robił problemów np. policja, straż miejska czy właściciele placu. Z góry dziękuję za podpowiedzi. Pozdrawiam
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: plac manewrowy Jasło

Post autor: ajaks1 »

Jak zdawałem na prawko, to ćwiczyłem sobie na placu w Trzcinicy, koło jakiś rozpadających się stajni, to chyba był teren szkoły, przejeżdżało się obok sklepu z meblami, teraz już go tam nie ma i zjeżdżało w dół, tam można było ćwiczyć jazdę na łuku, nawet pachołki były ale to było 4 lata temu a jak jest tam teraz to nie wiem.
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: plac manewrowy Jasło

Post autor: ananasek »

Szkoła w której robisz prawo jazdy ma plac, albo wynajmuje, więc zapytaj instruktora, powinien się bez problemu zgodzić. Koło nowego cmentarza (jak się jedzie na Gamrat) można chyba poćwiczyć.
Sven
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 8 kwietnia 2014, 02:48

Re: plac manewrowy Jasło

Post autor: Sven »

Kiedyś sie jeżdziło na placu płyt (Furnel) czyje to dziś jest i w jakim stanie nie wiem , jest też plac "za mostem" na targowicy przy Mickiewicza , mozna tez spróbowac na placach przy sklepach tyle że godziny wybierać przed lub po zamknięciu , te przy MPMach (JPII czy Grunwaldzka ) przed AESem na Kopernika .
sydney
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2006, 12:02
Lokalizacja: Jasło

Re: plac manewrowy Jasło

Post autor: sydney »

Aktualizuje pytanie, gdzie jest jakieś plac?
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: plac manewrowy Jasło

Post autor: luc_ponownie »

Amba fatima,było i ni ma...

Wieki temu był plac manewrowy koło stacji paliw SKP Łączność (Skrzyżowanie 28 i Towarowej po prawej) ale toto się niemal kompletnie wytarło i wyblakło a pachołków nie ma.Ale radzę ci właśnie TAM próbować. Placyk był od strony torów nie stacji. Kiepsko,nawet bardzo kiepsko ale na bezrybiu i rak ryba... Tam za mostem jak się jedzie na Gamrat też w zasadzie coś może bardzo dawno temu było,ale do niczego się to za bardzo obecnie już nie nadaje - no i tam masz już jakiś ruch. Rzadko bo rzadko no ale jest.

O 2 bardziej zadbanych to słyszałem że mogą być odpowiednio: gdzieś w Przysiekach (ktoś mi dokładnie mówił,że to może być że w okolicach folwarku szlacheckiego czy coś - ale głowy to nie dam bo nie byłem), no i jak raz jechałem przez Samoklęski to tam może być koło gminy czy straży (chyba gminy) jakiś zadbany ale bez chorągiewek (kilka lat temu był zadbany w każdym razie i gdyby nie ta odległość od Jasła to to miejsce bym polecił). Poza tym to nie wiem o niczym takim w promieniu 20 km od Jasła. Chyba,że szkoły jazdy mają jakiś własny.
ODPOWIEDZ