plac manewrowy Jasło

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

mela
Mistrz
Mistrz

plac manewrowy Jasło

Post autor: mela » 25 czerwca 2015, 14:25

Witam, mam pytanie czy ktoś z Was nie orientuje się gdzie w Jaśle lub okolicach jest plac manewrowy po którym można jeździć prywatnym samochodem??? Chodzi mi o to żeby nikt nie robił problemów np. policja, straż miejska czy właściciele placu. Z góry dziękuję za podpowiedzi. Pozdrawiam

ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Re: plac manewrowy Jasło

Post autor: ajaks1 » 25 czerwca 2015, 15:33

Jak zdawałem na prawko, to ćwiczyłem sobie na placu w Trzcinicy, koło jakiś rozpadających się stajni, to chyba był teren szkoły, przejeżdżało się obok sklepu z meblami, teraz już go tam nie ma i zjeżdżało w dół, tam można było ćwiczyć jazdę na łuku, nawet pachołki były ale to było 4 lata temu a jak jest tam teraz to nie wiem.

Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP

Post autor: ananasek » 25 czerwca 2015, 18:31

Szkoła w której robisz prawo jazdy ma plac, albo wynajmuje, więc zapytaj instruktora, powinien się bez problemu zgodzić. Koło nowego cmentarza (jak się jedzie na Gamrat) można chyba poćwiczyć.

Sven
Mistrz
Mistrz

Post autor: Sven » 25 czerwca 2015, 21:26

Kiedyś sie jeżdziło na placu płyt (Furnel) czyje to dziś jest i w jakim stanie nie wiem , jest też plac "za mostem" na targowicy przy Mickiewicza , mozna tez spróbowac na placach przy sklepach tyle że godziny wybierać przed lub po zamknięciu , te przy MPMach (JPII czy Grunwaldzka ) przed AESem na Kopernika .

ODPOWIEDZ