Praca za granicą

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
kosiba122122
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 13 czerwca 2013, 15:06

Praca za granicą

Post autor: kosiba122122 »

Witajcie,

Chciałbym wyjechać w te wakacje za granicę do pracy. Interesuje mnie praca przy zbiorach lub na budowie. Tylko teraz pytanie do Was z jakich stron szukaliście ofer pracy? Chodzi mi tylko o sprawdzone strony. Również chciałbym zapytać jak to jest z zakwaterowaniem, czy osoba która poszukuję osób przykładowo na te zbiory załatwia pracowniki mieszkanie, czy musimy wszystko załatwiać na swoją ręke? Oraz ile kosztuje wyjazd za granicę, przykładowo do Anglii. Bardzo proszę o udzielenie się osób, które już pracowały przy zbiorach, oraz osoby które szukały pracy za granicą w internecie i zdecydowaly się na wyjazd.
Awatar użytkownika
shuffler
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 9 września 2013, 10:42

Re: Praca za granicą

Post autor: shuffler »

Jeśli wybierasz się do Anglii, to przede wszystkim unikaj Londynu jak ognia bo życie tam jest cholernie drogie i wszyscy stamtąd uciekają jeśli nie mają na prawdę dobrej pracy. Jeśli pracodawca nie oferuje zakwaterowania, to w pierwszej kolejności musisz poszukać sobie mieszkanie (zanim przyjedziesz do UK) np na http://www.gumtree.co.uk. Ile kosztuje wyjazd? Hmm, cena biletu plus miesięczny czynsz za mieszkanie oraz ewentualny depozyt plus extra 100f na przeżycie 2-3 tygodni. Musisz pamiętać, że 1 wypłatę dostaniesz po 2 tygodniach.
markfirel
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 23 sierpnia 2015, 22:12

Re: Praca za granicą

Post autor: markfirel »

Jeśli ktoś poszukuje pracy za granicą to firma w której obecnie pracuję, przyjmuje pracowników.

Jest to firma w Holandi - "greenpack". Praca przy pakowaniu, sortowaniu warzyw i owoców, oraz praca na magazynie. Dla osób młodszych, starszych kobiet i mężczyzn.
Nie jestem po to żeby reklamować firmę czy coś, tylko sam kiedyś szukałem pracy i wiem jak w Jaśle jest... tutaj pracuję od 2 lat i to co mogę napisać to:

- Pracuje się po + - 9h dziennie przez 5 dni w tygodniu, dodatkowo dla chętnych można sobie wziąć dzień dodatkowy.
- wypłaty przy 5 dniach - 250 euro na tydzień (po odliczeniu wszelkich opłat, ubezpieczenie/mieszkanie)
- wypłaty przy 6 dniach 320-340 euro na tydzień
- wypłaty zawsze na czas, co każdy piątek przelewem na konto

Jeśli chodzi o pracę, dziewczyny zazwyczaj pracują na pakowaniu, obowiązują tam normy - jeśli ktoś jest naprawdę bardzo LEWY to ich nie wyrobi, ale jeśli ma się choć trochę chęci to ta norma to jest "pestka" i bez problemu KAŻDY może wyrobić.

Mężczyźnie też pracują na pakowni, robią to samo co dziewczyny, lub pracują na kole - trochę cięższa praca fizycznie, ale nie jest to bardzo ciężkie, lub na magazynie. Duży plus jeśli ma ktoś uprawnienia na wózki widłowe - można się dostać na magazyn i ma się bardzo dobrą pracę.

- język nie jest wymagany, ale jeśli go znasz, możesz mieć lepsze stanowisko np. kontroler jakości.

Pracuje się przez biuro NL JOBS z siedzibą w Rzeszowie. (choć lepiej jest przez to samo biuro tylko z siedzibą w Opolu, bo mają o wiele więcej ofert niż Rzeszów). Biuro zapewnia mieszkanie, dojazdy do pracy, opiekę koordynatora. Mieszkania są wporządku, nie jakieś baraki tylko normalne domki lub hotele, pokoje 2-osobowe.

Rejestrując się w NL JOBS powiedz, że chcesz się dostać na greenpack.
opinie internetowe typu "to obóz pracy" pisza ludzie ktorzy nigdy nic w zyciu nie robili, wyrwali sie spod klosza rodzicow i mysleli ze beda siedziec za biurkiem i przybijac pieczatki, niestety sie przeliczyli. Praca jak praca, robic trzeba, ale nie jest jakos bardzo ciezka, pracuje wiele ludzi nawet po 50-tce i daja rade ;)

kokosów nie ma, ale lepsze to niż praca za 1200zł na śmieciowej umowie.

Jesli ktos ma pytania to prv
betson
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 14 listopada 2018, 09:08

Re: Praca za granicą

Post autor: betson »

Idź do EuroKadry. Powinni wam znaleźć pracę od zaraz.
Pracy jest bardzo dużo, w różnych branżach. A przez agencję można się dostać do naprawdę znanych firm.
ODPOWIEDZ