soczewki kontaktowe

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
buno1
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 marca 2012, 00:13

soczewki kontaktowe

Post autor: buno1 »

Jakie polecacie, wiem ,że każdy ma inne oczy ale jakie uważacie za super komfortowe i w dobrej cenie.
Do tego płyn.
Lekarze swoje, optycy swoje, a wy ????
Pisać, będę próbował przerzucić się z okularów :D :D :D
Awatar użytkownika
Jaślanin77
Guru
Guru
Posty: 112
Rejestracja: 15 stycznia 2010, 20:44
Lokalizacja: Jasło

Re: soczewki kontaktowe

Post autor: Jaślanin77 »

Jak chcesz popróbować to kup jednodniowe. Sprzedają w optykach w listku 5 sztuk, 15 zł. Jeśli będziesz się czuł z tym wygodnie i nie będziesz miał problemów, żeby to zakładać i ściągać to kupisz miesięczne. Z tym, że teoretycznie powinieneś udać się do okulisty, żeby wydał opinie czy nie ma przeciwwskazań do noszenia soczewek.
NA NFZ, do okulisty terminy na jesień :mur:
Powodzenia :)
merry
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 29 marca 2012, 18:05

Re: soczewki kontaktowe

Post autor: merry »

wiele soczewek sprawdzałam na własnych oczach :) i najlepsze okazały sie 2 tygodniowe acuve oasys firmy Johnson &Johnson
VISCA EL BARCA
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 18:23

Re: soczewki kontaktowe

Post autor: VISCA EL BARCA »

merry pisze:wiele soczewek sprawdzałam na własnych oczach :) i najlepsze okazały sie 2 tygodniowe acuve oasys firmy Johnson &Johnson

w 100 % popieram tez nosze soczewki juz jakies 8 lat i ciagle z jedna firma ACUVUE OASYS 2 tygowniowki ( zamawiam na allegro) spokojnie mozna do miesiaca pochodzic przy odpowiednim uzytkowaniu.
merry
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 29 marca 2012, 18:05

Re: soczewki kontaktowe

Post autor: merry »

ja zamawiam na szkla.com nigdy się nie zawiodłam mają niskie ceny i ekspresową przesyłkę
paty944
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 3 czerwca 2013, 18:18

Re: soczewki kontaktowe

Post autor: paty944 »

Ostatnio zamawiałam na alesoczewki . Można zapisać się do newslettera i dostaje się 5% rabatu. Szybka wysyłka, ceny też ok, często są fajne promocje. Osobiście polecam dwutygodniówki z Johnsona i miesięczne Day&Night Air Optix.
ODPOWIEDZ