wypalanie traw w Osobnicy i okolicy

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
buno1
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 marca 2012, 00:13

wypalanie traw w Osobnicy i okolicy

Post autor: buno1 »

Czy w waszych miejscowościach też wypalają trawy.
W Osobnicy chłopaki codziennie ok 21:00 mają zgłoszenie. Nie wiem czy jakiś idiota podpala bo lubi dym, lub uwielbia patrzeć na pracę strażakow, czy ktoś specjalnie podpala aby strażacy nabili troche grosza na wielkanocne święta? :D :D :D
Troche dziwne co?
A z drugiej strony to ruchu aż takiego u nas o tej godzinie nie ma i może ta syrena nie jest aż tak potrzebna. Wystarczą sygnały świetlne!!!
Po akcji to samo: sygnał i światła :)
No chyba "wyją" tak, ażeby nikt nie powiedział, że za darmo kase biorą skoro nie ma wyjazdów...
Panowie może troche ciszej ?
Jak Jasło, Harklowa czy Dębowiec jadą , jak nie ma potrzeby to tak nie hałasują :D

Bardzo dobrze ,że jesteście.
Jesteście potrzebni, ale czy tak musicie gwiazdorzyć ?
Podrzuce wam kilka snikersów :super:
Pozdrawiam :ok:
machalp
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 15 maja 2013, 04:46

Re: wypalanie traw w Osobnicy i okolicy

Post autor: machalp »

Jeżeli nie znasz sie na przepisach strażaków OSP to nie pisz takich głupot.
A przecież każda straż chce sie pokazać z jak najlepszej strony.
Skoro tak bardzo Ci ta straż w Osobnicy tak bardzo przeszkadza to nie zwracaj na nich uwagi i nie musisz sie dzielić swoją opinią ze wszystkimi.
buno1
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 marca 2012, 00:13

Re: wypalanie traw w Osobnicy i okolicy

Post autor: buno1 »

Pewnie urażony strażak. A na przepisach sie znam , jestem w ochotniczej 20 lat.
Ale nie w Osobnickiej drużynie. :D
Po akcji słońce nie jezdzi sie na syrenie wracając .
Pozdrawiam.
crump
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 16 stycznia 2014, 18:08

Re: wypalanie traw w Osobnicy i okolicy

Post autor: crump »

Masz racje nie można wracać z akcji samochodem jako uprzywilejowanym, ale są takie akcje w czasie których dostają następne zgłoszenie od dyspozytora i wtedy to nie jest powrót do bazy :) .
A co do snickersów to możesz podrzucić trochę. :)
straż
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 25 marca 2015, 18:26

Re: wypalanie traw w Osobnicy i okolicy

Post autor: straż »

chłopie jakbyś się choć troszkę znał to byś takich pierdół nie pisał bo nigdy się nie zdarzyło tak żeby strażacy z osobnicy wracali na sygnałach dźwiękowych czy świetlnych do bazy po akcji. Nie wiem po co to piszesz ale chyba zazdrościsz im wyjazdu bo pewnie jesteś stażakiem z sąsiedniej wioski Harklowej czy Dębowca????? A może ty podpalasz a później się naśmiewasz ze strażakaów z Osobnicy co?????????? Po za tym jabyś dobrze obserwował to byś zauważył że sąsiedzi Osobnicy podpalają na terenie Osobnicy a później jeżdżą na ich teren i to jeszcze w dodatku jak wieżdżają na teren Osobnicy to wyłączają sygnały świetlne i błyskowe także kolego lepiej się przygotuj a później pisz!!!!!!!!!!!!
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: wypalanie traw w Osobnicy i okolicy

Post autor: President »

Się tutaj o łąki nie pobijcie :cisza: kogo będzie wyjazd haha co za chopy :rotfl:
areo1234
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 16 października 2009, 18:56

Re: wypalanie traw w Osobnicy i okolicy

Post autor: areo1234 »

Przecież Osobnica to niecywilizowana wieś :hurra:

Sam raz widziałem jak Straż w Osobnicy stała w polach po akcji i nabijała sobie godzinki :padam:
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: wypalanie traw w Osobnicy i okolicy

Post autor: borsuk 1.8 »

areo1234 pisze:Przecież Osobnica to niecywilizowana wieś :hurra:

Sam raz widziałem jak Straż w Osobnicy stała w polach po akcji i nabijała sobie godzinki :padam:
Racje masz
areo1234
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 16 października 2009, 18:56

Re: wypalanie traw w Osobnicy i okolicy

Post autor: areo1234 »

Przecież patronem Strażaków z Osobnicy jest Dziewczynka z Zapałkami :padam:
buno1
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 marca 2012, 00:13

Re: wypalanie traw w Osobnicy i okolicy

Post autor: buno1 »

straż pisze:chłopie jakbyś się choć troszkę znał to byś takich pierdół nie pisał bo nigdy się nie zdarzyło tak żeby strażacy z osobnicy wracali na sygnałach dźwiękowych czy świetlnych do bazy po akcji. Nie wiem po co to piszesz ale chyba zazdrościsz im wyjazdu bo pewnie jesteś stażakiem z sąsiedniej wioski Harklowej czy Dębowca????? A może ty podpalasz a później się naśmiewasz ze strażakaów z Osobnicy co?????????? Po za tym jabyś dobrze obserwował to byś zauważył że sąsiedzi Osobnicy podpalają na terenie Osobnicy a później jeżdżą na ich teren i to jeszcze w dodatku jak wieżdżają na teren Osobnicy to wyłączają sygnały świetlne i błyskowe także kolego lepiej się przygotuj a później pisz!!!!!!!!!!!!

Uderz w stół...? Widocznie prawda skoro nawet konto założyłeś :D
Mieszkam w Osobnicy, w ochotniczej jestem ładnych kilka lat, lecz nie czynnie, zdrowie już nie pozwala. Zazdrościc nie mam czego, nie raz jeździłem na takie akcje. Podpalaczem nie jestem. A jak wiesz coś na temat podpalacza od sąsiadów to nie pisz na forum tylko jest od tego policja. Podpalenia są karalne.
Dzisiaj mieliście wyjazd przed 18, widziałem jak wracaliście i była cisza .Fakt. Dobrze wiesz jak jeździcie wiec nie bede polemizował.
A dzisiaj znowu ,godzina 21:45 i syrena wyje :D , ugadaliście się z kim czy co?
Może tak jak piszesz z tym chlopem z sąsiedniej wioski...
Boli ,że ktoś sie przygląda waszej pracy i może coś wypatrzy ?
Pozdrawiam wszystkich z OSP.
Pracujcie :super:
straż
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 25 marca 2015, 18:26

Re: wypalanie traw w Osobnicy i okolicy

Post autor: straż »

buno1 pisze:
straż pisze:chłopie jakbyś się choć troszkę znał to byś takich pierdół nie pisał bo nigdy się nie zdarzyło tak żeby strażacy z osobnicy wracali na sygnałach dźwiękowych czy świetlnych do bazy po akcji. Nie wiem po co to piszesz ale chyba zazdrościsz im wyjazdu bo pewnie jesteś stażakiem z sąsiedniej wioski Harklowej czy Dębowca????? A może ty podpalasz a później się naśmiewasz ze strażakaów z Osobnicy co?????????? Po za tym jabyś dobrze obserwował to byś zauważył że sąsiedzi Osobnicy podpalają na terenie Osobnicy a później jeżdżą na ich teren i to jeszcze w dodatku jak wieżdżają na teren Osobnicy to wyłączają sygnały świetlne i błyskowe także kolego lepiej się przygotuj a później pisz!!!!!!!!!!!!

Uderz w stół...? Widocznie prawda skoro nawet konto założyłeś :D
Mieszkam w Osobnicy, w ochotniczej jestem ładnych kilka lat, lecz nie czynnie, zdrowie już nie pozwala. Zazdrościc nie mam czego, nie raz jeździłem na takie akcje. Podpalaczem nie jestem. A jak wiesz coś na temat podpalacza od sąsiadów to nie pisz na forum tylko jest od tego policja. Podpalenia są karalne.
Dzisiaj mieliście wyjazd przed 18, widziałem jak wracaliście i była cisza .Fakt. Dobrze wiesz jak jeździcie wiec nie bede polemizował.
A dzisiaj znowu ,godzina 21:45 i syrena wyje :D , ugadaliście się z kim czy co?
Może tak jak piszesz z tym chlopem z sąsiedniej wioski...
Boli ,że ktoś sie przygląda waszej pracy i może coś wypatrzy ?
Pozdrawiam wszystkich z OSP.
Pracujcie :super:
Kolego to co piszesz jest nieprawdą i wcale nikogo nie boli, że ktoś się tym chłopakom przygląda podczas akcji a jeśli masz takie duże doświadczenie to podedź kiedyś pod remizę i podziel się twoją wiedzą to może będą się stosować do tego i nie będziesz miał wtedy problemu że ktoś gwiazdorzy i nie musisz się nikogo bać bo tam nikt ci krzywdy nie zrobi ani nie wygoni. Także kolego boli tylko jedno że ktoś pisze pierdoły i nieprawdę tak jak ty.........
buno1
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 marca 2012, 00:13

Re: wypalanie traw w Osobnicy i okolicy

Post autor: buno1 »

Pomogło moje pisanie, dzisiaj nie było jazdy o 21. Tak trzymać chłopaki :super:
ODPOWIEDZ