Karp na Święta

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
sparky74
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 3 lutego 2012, 16:16

Karp na Święta

Post autor: sparky74 »

Witam serdecznie,
Trochę przerażające są ceny żywych karpi. Pod MPM - są za 17 zł/kg (te karpie w brudnej i mętnej wodzie - jakoś nie zachęcające). W tamtym roku kupowałam w Carrefour, był duży basen, woda czystsza i faktycznie rybki były pyszne, bez posmaku błota lub mułu. Jeśli wiecie gdzie są tańsze lub nawet że w lepszych warunkach są (co przekłada się od razu na smak i jakość), podajcie namiary.
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Karp na Święta

Post autor: ajaks1 »

Jak już kupujecie te karpie to przynajmniej nie ładujcie ich do foliowych siatek tylko do wiaderek z wodą
sparky74
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 3 lutego 2012, 16:16

Re: Karp na Święta

Post autor: sparky74 »

właśnie o tym pisałam, w tamtym roku dostałam tam własnie w jakby 2 workach. W mniejszym ryby z woda, a druga reklamówka aby zabrać całość.
łodyniec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 3 listopada 2014, 10:34

Re: Karp na Święta

Post autor: łodyniec »

łowisko w Dębowcu oferuje karpika i pstrąga :D nie wiem jaka cena ,ale napewno smaczne bo bardziej dzikie niz hodowlane :P
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: Karp na Święta

Post autor: JURT »

sparky74 pisze:właśnie o tym pisałam, w tamtym roku dostałam tam własnie w jakby 2 workach. W mniejszym ryby z woda, a druga reklamówka aby zabrać całość.
Jeśli nie przyniosłaś ze sobą wiadra to do czego mieli Ci zapakować tego karpia??? :szok:
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: Karp na Święta

Post autor: czarna30 »

W Rzeszowie pod Auchan karp 8 zl
ODPOWIEDZ